"Gravidutze si mamici de Cluj - 163"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

ramonello, da tu nu poti tacea?
sper sa nu ploua dupa-masa sa ma plimb pana imi amortesc picioarele..

Paula cu Mihai si Stefan (30 oct. 2007)

Hai bebita, sa ne cunoastem!


Io numa am zis...Lasa ca vine el fara sa-l provoci.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
MELI ce mult ma bucur ca esti acasa ,tare rau imi pare ca ai trecut prin atatea :(( ,Doamne ajuta sa te refaci repede
te pup draga mea si desigur si eu astept pozele
VICTO vad ca mai esti in zona tare mult ii place la bebe in burtica ,sa nu ti fie teama ,o sa scapi repede
DULCINEEA iti trimit un mesaj
ADA ms mult de poze ,este ascutitor electric ?

o saptam minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mi se deterioreaza un picut si starea psihica, dar trebuie sa fie bine...ooff.off..racusoru meu...
ma duc la un dus, ca asa transpir de zici ca trag la coasa toata ziua.

Paula cu Mihai si Stefan (30 oct. 2007)

Hai bebita, sa ne cunoastem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

mi se deterioreaza un picut si starea psihica, dar trebuie sa fie bine...ooff.off..racusoru meu...
ma duc la un dus, ca asa transpir de zici ca trag la coasa toata ziua.

Paula cu Mihai si Stefan (30 oct. 2007)

Hai bebita, sa ne cunoastem!


Paula va fi ok,ai sa vezi.N-are de ce sa-ti fie frica.Oricum faci epidurala,nu???E normal sa nu mai ai rabdare.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

MELI - Imi pare rau pentru cele intamplate, dar Dumnezeu a avut grija de tine; poti sa-ti iubesti si sa-ti strangi in brate cea de-a doua mare minune din viata ta.

Si eu am avut un colac special, dar sincera sa fiu nu a avut nici un efect; durerile erau mai mari, dar important este ca am trecut cu bine peste.Tot intr-o parte preferam sa stau.

VICTO - incearca sa te relaxezi, eu zic sa mai astepti putin si poate miercuri va veni si puiutul drag, asta numai asa ca sa nu mai mergi joi la medic.

Va sarut pe toate si mai trec pe la voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Meli, ma bucur tare mult ca ai scapat si sunteti sanatosi acasa sper sa uiti repede necazurile din spital
La multi ani cu intarziere pentru Timea
Paula, nu te impacienta, eu am nascut la 41s5z, tot asa dupa ceva pastila in vagin...ca altfel cine stie cat mai statea al meu la caldurica. Da zau ca te inteleg ca nu mai ai rabdare
Si eu mai vreau un bebe, la anul musai mai fac unul

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Meli eu mai am colacul de care zic fetele, mie mi-a folosit, daca vrei da un semn ca vin sa ti-l aduc

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

meli

tocmai ne-am trezit cu mamaruta mea, e asa bine dispusa, mai nou de vreo 2 spat tot canta si danseaza , e asa dulce fata mami

merge singurica pe langa pat, fotolii...in patutul ei face shouuuu, se diseaa la maxim

paula si iulia a vnit dupa o spataman de la dpn, asa ca nu dispera, oricum o ai pe Daniela langa tine

ce ploaie scurta am avut, macar o racorit putin pamantul

LA MULTE LUNITE, ALEXANDRA SI ALEES!!!!!



Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Meli bine ai venit acasa. Doamne cat ai mai indurat...e groaznic prin ce ai trecut...dar DD e mare si te va face sa fi ffff feiricita alaturi de puiutii tai. Restu toate trec.

Ramo

in asteptarea unui ingeras


Fiv1-hiperstimulare, Fiv2-nereusit, MTHFR A1298C heterozigot, cardiolipina pozitiv, PAI1(675 4G/4G) homozigot, mutatia V34L pozitiv-genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mersi fetelor de incurajari... azi atata am batut la picior parcul ala..ma durea si spatele si tot.
nico, iti tin pumnii sa vina bb la anul. taticul vrea?

Paula cu Mihai si Stefan (30 oct. 2007)

Hai bebita, sa ne cunoastem!

Mergi la inceput