Dovlecei frumosi de sept-oct 2009 *164*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Am intrat si eu sa va mai tzuc o data

Lullaby are un simt al umorului deosebit cum a zis ea cat a asteptat sa spunem de poze . Super!

Eu recunosc ca nu am mai intrat demult pe mail . Si mai recunosc ca din cauza ca vorbesc mai des cu unele fete decat cu altele, si stiu mai multe despre puii lor, ma simt mai apropiata de ele . Deci mor de ciuda ca n-am apucat sa vad pozele Ukai de multa vreme, ca nu am intrat sa vad pozele lui Lullaby, ale Danei, etc. Si chiar si cand apuc sa vad ceva poze, de multe ori se intampla cum spune Lili, apare ceva si apoi uit.

Claucia mi-a fost dor de tine. Abia astept sa vad pozele. Mai zi o data unde ai fost, ca noi suntem in cautari de concedii . Cand ai zis nisip fin mi s-a aprins beculetul, e criteriul cel mai important pentru mine!

Weekend placut!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

La multi ani Andra! Sa fii fericita si sanatoasa!!!

La multe lunite sarbatoritilor zilei!


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Un singur lucru va rog. Nu este nevoie sa-mi ia nimeni apararea, sunt om in toata firea. Si nici nu comentez, crede fiecare ce vrea.

Alex, haide cu pozele! Ti-ai pus extensii? Te-ai facut bruneta? Nu ne lasa asa..

Vreti s-o vedeti pe Carinoasa cum rade? (atentie, video zgomotos )



C a r i n a
Nihil Sine Deo



buna dimineata! supere tare filmultzul... adndrei din tarc se uita si zicea DAA, DAA, DAA

POZE
TOT ANDREI DAR PE PICASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioanna81

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Sa nu ziceti ca sunt fata rea ME

Sunt dezamagita, ca nu se vede bine culoarea, e diferita in realitate.

Astept pareri sincere.

----------------------------------------------
Alex mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



bai, m-ai lasat cu gura cascata... pe cuvantul meu de om! iti sta extraordinar de bine



Ioana mama lui Carol Ioan , fotografii Trazbātii







BAAAAIIIII; si eu innebunesc aici ca cica hopa! nu e nimic de vazut aici; vrea sa vada si ochiul meu; mai ales dupa atatea comentarii! pleeeaaaaaaaaaasssssssssssseeeeeeeeeeee


POZE
TOT ANDREI DAR PE PICASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

eu apucasem sa scriu dincolo ...dar am revenit
va pup dulce pe toate
LA MULTI ANI, ANDRAIULIA
LA MULTE LUNITE DOVLECEIILOR DE AZI SI IERI, CA L-AM IUTAT PE JOSH
merg sa ii dau fructele lui andrei si revin mai tarziu.

ps Criss, Lullaby frumoase poze, frumoase personaje ; si nu va laud

POZE
TOT ANDREI DAR PE PICASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'Neatza again!!
Luto ,refuz mami invitatia,aici fiecare este capitana .Impreuna tinem in viata un loc de intalnire pentru mamele de dovlecei,mamici care parca au crescut impreuna,asa de bine se inteleg. Ce face David?
Alex ti-am vazut printesa mozolici,e tare dragutza asa cu mancarica pe fata. Baga si in gurita,nu?Si era si o poza cu privirea crancena,ce tare mi-a placut aia !
Criss nu ma obosesc mami,o parte am terminat,o parte mai am ,dar mai e partea mai mica .Felicitari pentru noul dintoc.
Claucia bine ai revenit acasa .Eee,ai tu rufe de spalat,dar cine s-a simtit bine in vacanta ? Lasa ca le faci incet,incet. abea astept poze,mai ale pe cele facute de Alesia.


Fetele care ma ajuta si pe mine sa fac listuta cu dovleceii indragostiti?Eu stiu asa :
Natalia +Santiago
Dragos Alexandru + Emma
Brucu + Ebru
Carol Ioan + Carina
Alex+Anna
Irinel + Sofia
Paul Iulian + Sarah Maria
Stefan+ Izabela
Ma ajutati si voi cu alte cupluri pe care nu le-am scris la timp si acum nu mi le amintesc ?


LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



ANDRA

La multi ani!! Sa fii sanatoasa si fericita si sa-ti reuseasca tot ceea ce iti propui!!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

ALEXANDRU AURELIAN + SOPHIE AMELIE..

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

ASTA DACA NU CUMVA SI-A GASIT FRUMOASA ALT PRINT...CA DE CAND NU A MAI INTRAT NU MAI STIM NIMIC DE EA...ORICUM O DULCE

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata

de unde ma bucuram ca sta si eva pe la tara cateva zile, aseara a venit inapoi .. a urlat si a plans ca ea vrea la mama ei .. si de bine ce a venit, nici nu m-a bagat in seama ..

anna iara mi-a facut o noapte de cosmar ..

am vazut o carinoasa razacioasa si dulce .. ce stie mami sa faca goange ... o zeinuca mozolici buflici .. un alex frumos de criss ..

alex eu nu vad poza cu noua freza .. cau click pe link si ma duce in pagina ta de start de pe picassa ...

nu mai stiu ce vroiam sa zic ... mi-e groaza ca luni s-ar putea interna socrela ptr niste analize si sa vad pe unde scot camasa cu astea doua ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput