Viitoare mamici de sept-oct 2010 (101)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

BUNA DIMINEATA BURTICI
Multumim pentru noul capitol
EVELINE scumpic foc catelusul
Despre micul dejun ce sa zic la mine este cam pranz , ieri mi-a adus sotul shaorma si nu am mai putut sa mai mananc si acum m-am trezit cu gandul la ea , va invit daca vreti

Burtica de 31 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Mersi frumos la fel fetelor

Poze de la cununie nu avem inca, o sa le primeasca finii de la fotograf dupa nunta (care e sambata), asa ca maine o luam de la capat cu petrecerea . Dar am vazut ceva poze de la cununie si arata foarte bine. Sper sa primim repede dvd-urile

Poze cu bebe nu am. Am fost la control la spital, mi-a facut eco, dar acolo nu au ecograf f performant ca sa si scoata poze. Eu sunt multumita ca e bebe ok si am putut sa o vad putin si sa ii ascult inimioara.

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 26+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

IONELA sa-ti traiasca buburuza maricica!!
CHICHI vin'la mama sa-ti faca masaj!
Eu cand vreau sa merg la masaj,ii zic la sotul: Ma duc la nea' Vasile sa ma frece,ca ma dor toate cele!

Gata fetele,am fugit ca nu vreau sa intarzii!

Ana26+ Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

nu se poate asa ceva!!!!!!!!!!!!!!
mame responsabile sunteti voi??????//
va lasa omul la pagina 11 si va gaseste la alt capitol????!!!!!!!!!!!!!!!basca mahmureala de dupa!
of,of,of!


vestile mele de azi:

10 la licenta cu Dan Saguna si cu promisiunea mea ferma ca voi continua cu doctorat la dansul!!!!!!!!
o placere, o bucurie, un parcurs greu, dar reusit!
Le multumesc lui Dumnezeu si Maicii Domnului!

Gata!
primul week-end de odihna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Andreea 82, Clary, felicitari pt bebeii sanatosi si grasunei
Sa dea DD sa fim toate sanatoase si bebeii la fel

--------------------------------------------------
Sunt o cu Raisa Nicoleta de 26+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Eu scriam intr-o veselie la capitolul incheiat!
Salutare! Vad ca ati fost harnicute!
David mi-a facut febra la 5 dimineata! Avea 39! I-am dat nurofen si frectie cu otet! Pe la 6 s-a linistit si a adormit!
Aseara i-am scos afara! Matei ne-a bocit la intoarcere de numai! Gasise o fetita in parcare dupa care mergea si reusisera ei o comunicare!
Aseara am pus la facut dulceata de visine si dimineata le-am gatat(am facut si sirop)!
Nike bravo! Dar eu te voi "chinui" cu intrebarea: "cand intri in prenatal"?! Ai nevoie si de odihna!
Oramona care va sa zica ai pile! Lasa ca va fi bine! Cand l-am nascut pe David era o mamica care a nascut in acelasi minut cu mine! Cine ii boteza copilul era asistenta acolo! A stat cu ea in travaliu, a masat-o pe spate, a sustinut-o! Conteaza foarte mult!
Eveline si eu as alege ca tine! Si maternitatea unde voi naste are paturile mamelor cu ale bebelusilor si e curat! TV-uri nu aveau! Bafta la analize!
Lora si noua ne place la Bicaz Lac! Am fost in tinerete cu cortul acolo, cand inca nu era restaurantul si hotelul plutitor! Foarte fain! Si mai sunt si casutele pentru cazare!



Alina-Mirela 31+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

alinuta,
promit, promit, promit prenatal.

felicitari pt bebei vazuti la eco.

musai tre sa-mi caut nora.
asigur casa, masa(nu ii va lipsi nimicuta, gateste mama soacra!), stat cu bebelinii cand ii vor avea.........
+ 30 de maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

Chichi, arunca un oki pe filmesubtitrate.ro, pe la seriale. Te prinzi tu de ce trimit acolo.
Vezi ca tre' sa ai mozilla ca sa-ti mearga!


Si apropo de "bubulina", porecla mea la serviciu e "bubu", si vine de la "bubulina" - cind se spera sa in burtica am fetita, si apoi de la "bubulin" cind s-a dovedit ca de fapt port un cuculetz.

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 28+




La noi si eu si sotu' suntem 'bubu'. Asa ne alintam unul pe celalalt. Sotul imi mai zice si bubulina. De la bubu mai iese de multe ori si mumu, cucu, etc

28+ cu un carucior multicolor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

Chichi, arunca un oki pe filmesubtitrate.ro, pe la seriale. Te prinzi tu de ce trimit acolo.
Vezi ca tre' sa ai mozilla ca sa-ti mearga!


Si apropo de "bubulina", porecla mea la serviciu e "bubu", si vine de la "bubulina" - cind se spera sa in burtica am fetita, si apoi de la "bubulin" cind s-a dovedit ca de fapt port un cuculetz.

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 28+




wow super, cate sunt! Am gasit la filmesubtitrate.info, .ro nu merge! sarnaaaaaaa

Cristina 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

neata

gata distrabalarea, da? eu am dormit neintoarsa pana la 5 cand abia am reusit sa ajung la pipi cu el intreg

buburuzo nu e voie ficatel sau tot ce contine vitamina a in cantitati industriale. ca bagi un ficatel, 2 pe saptamana nu se intampla nic. eu dupa pate de casa si cand imi face mama (de vreo 3 ori pana acum in sarcina) rad un castronel la baby tareeee mai eram panicoasa insa acum mi-am cam facut poftele

ano nea vasile asta e striperu de ieri?

ionela sa va fie de bine nasitul! noi suntem nasi pe 24

i-am luat azi suzete la bebelin

-----

Mami de roza + 28 s
MINUNEA DE LA DOAMNE-DOAMNE

Slava Tie, Doamne!

The colder the winter the warmer the spring

Mergi la inceput