Viitoare mamici de sept-oct 2010 (100)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

In primul rand:
BEBECRIS, ORAMONA felicitari pentru semnaturile frumoase! Tot asa pana la 40s!

FISTIQ da si eu tot in pat stau, dar m-am obisnuit pana la urma. O sa-mi fie greu probabil sa-mi reintru in forma dupa ce nasc, caci cred ca mi s-au atrofiat si muschii, dar merita.

ALEXUTA felicitari pentru steluta!

OFFICE sanatate multa fetitei tale!

CLARY bafta la eco!

NIKE felicitari pentru licenta!Sper sa stai mai cumintica de acum inainte, ca sa-i fie bine lui bebe.

Dragelor si mie mi-a aparut linia negra si are deja o culoare destul de inchisa. Vergeturi am inceput sa fac pe coapse, dar cea mai urata ramane tot celulita de pe picioare, de sus pana jos. Am pus deja 12 kg si ceva si probabil si asta a ajutat la formarea lor, plus stat in pat, miscare ioc, dar le-om da si pe astea jos odata cu kg dupa ce nastem!
Fetelor iar am dormit decat 2 ore azi noapte, caci m-a durut burtica, am avut contractii si asta mica s-a agitat foarte mult, nu ma lasa sa stau nici pe stanga, nici pe dreapta, decat pe spate. Am incercat sa adorm la pranz, dar degeaba, dar poate dormim la noapte bine.


28+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Multumim pentru capitol, ce mari am mai crescut , 100 . Sa fie un capitol numai cu vesti bune la fel ca toate care vor urma.
Daca vrei o va pot oferi si un pahar mare de PEPSI TWIST. Ca mi-am luat 2 l de pofta .
Poate ca treaba cu sfarcurile nu-i generala, poate mai sunt sanse, in functie de gene. Dar daca e asa, uitandu-ma la femeile din familia mea, eu o sa raman cu ele ciocolatii. Si nu exagerez cand zic ca se vad si prin sutien.
Incep sa strang ca acusi e ora 16 . Nici la mine nu au angajat alta persoana sa-mi tina locul, dar am inteles ca momentan vor prelua cei de la sediu activitatea mea(noi suntem punct de lucru) si probabil ca in functie de volumul de munca imi vor cauta un inlocuitor sau nu. Oricum, luni sau marti imi predau dosarele .
Va si o zi cat mai placuta in continuare.


mamica de Maria Lavinia si 27+ cu Elena Elisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Ana - glumesti, nu? Eu sunt coca-coolica inraita. Bine, ma abtin cat pot si incerc sa limitez la un pahar la 1-2 zile, dar as bea non stop. Apa e pentru rate, nu pentru mine . Dar ma chinui mult sa beau macar 1 l pe zi, desi nu prea imi iese
Fistiq - pai e pe sistemul - daca nu imi lasati si mie, nu va mai fac

Kiti, 26+ si mami de Vlad 15.05.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

FISTIQ cum adica apuci si tu 1 sau 2????? Pai eu cand fac clatite,primele 20 sunt ale mele si dupa aia.....pot sa mance si ceilalti.Nici nu apuca sa se adune ca eu cum o fac,cum o mananc pana ma satur si dupa aia se aduna in farfurie! hi hi ce scrofita sunt!

Ana26+ Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Oramona, 2l? Da' ce pofta ai avut!!

Eu m-am lasat de sucuri, da' nu de acum, de citiva ani. Inainte nu puneam strop de apa in gura, doar pepsi twist. Cumparam cu baxul in fiecare saptamina. Din fericire eram mai tinara si nu a lasat urmari.

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

clatite?

cand vreau, mi se raspunde:dar nu ai gustat si data trecuta????????????/eu abia apuc una..............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Nike, felicitari! Io mi-s tare afectata ca mi-au scazut din cauza emotiilor nota cu 50 de sutimi, dar bine ca sunt licentiata. Am supus copilul la stres si imi pare foarte rau. Offf...
De luni sunt in CO apoi in medical vreo 5 zile, apoi in prenatal. Sunt deja probleme din cauza faptului ca eu plec si nu are cine sa imi faca lucrarile. Nimeni nu mai vrea sa faca nimic. Le las sa se certe iar eu o sa-mi vad de linistea mea si a copilului.
No, care se marita p-aici?

uta28 este 25+ cu Mara Elena

http://zaleboutique.wordpress.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

ORAMONA vreau si eu un pahar de pepsi daca-i receee!!!

NIKE si tu? Eu m-as incuia in bucatarie si pana nu m-as satura nu as deschide usa!

Ana26+ Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Salutareeeee!!!!!
No, aparui si eu!
Bine v-am regasit la cap. 100, nu se putea sa nu sarbatoresc alaturi de voi!
Noi suntem bine, toate-s vechi, nimic nou, decat ca m-am saturat de stat acasa.
N-am apucat sa citesc inca din urma, dar incerc s-o fac!
Va pup pe toate!

Lora, mami de Iustina si 32+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Lora bine revenisi!!

Ana26+ Maia Elena


Mergi la inceput