Gasca de Constanta***116***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Lali, nu am ales eu dansul, este impus de cei de la scoala de vara a lui fii-miu. Cei mai avantajati sunt cei din echipa galbena pt ca ei au dansul pinguinului
Maine o sa aduca parintii puncte echipelor prin felul in care se prezinta Sincer, sper sa nu ma vada prea multe persoane cunoscute sau sa ma filmeze careva pentru ca

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
noi
Bazar pentru Bogdan
Si ingerii au nevoie de ajutor
Finutzul Bogdan-Andrei
pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Si l-ai invatat?

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata fetele!
Wow , ce de torturi! O nebunie!
Adinutza, felicitari!
Mai facem ceva diseara sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Wow...ce distractie pe capul vostru....prajituri, vin !
Eiii, ce faceti voi.
Imi pare rau ca nu am ajuns, a fost imposibil sa ies din casa, atat de tare a plouat, tunat la mine, si am profitat de timp si am gatit.


Azi m-am chinuit 40 minute sa intru in Port, toate caile de acces blocate, inundate, la noi la firma inundatie, ce sa mai zic...nu am mai vazut de ani multi asa ceva sau deloc.Si cica si maine va fii la fel.

Cuscra, daca pe 14 va fii vremea urata, ce ne facem?

Revin.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE
www.haineshicdama.blogspot.com
http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Wow...ce distractie pe capul vostru....prajituri, vin !
Eiii, ce faceti voi.
Imi pare rau ca nu am ajuns, a fost imposibil sa ies din casa, atat de tare a plouat, tunat la mine, si am profitat de timp si am gatit.


Azi m-am chinuit 40 minute sa intru in Port, toate caile de acces blocate, inundate, la noi la firma inundatie, ce sa mai zic...nu am mai vazut de ani multi asa ceva sau deloc.Si cica si maine va fii la fel.

Cuscra, daca pe 14 va fii vremea urata, ce ne facem?

Revin.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE
www.haineshicdama.blogspot.com
http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"


Musca-ti limba...o sa iasa un party ...nebun si ... dili...ca noi...cine spunea???Si sa stii ca am facut(iar) rabat la ... dieta....am mancat o portie uriasa de paste milaneze si i-am pus capac cu o tarta cu fructe...maree-maree

Adina , sar-mana pt. rasfatul culinar...si la mai mare!!!! Simpatic dansul...dar mi se pare tare complicat de invatat...Bafta!

Si la noi a fost jale si aseara si acum dimineata...Eu am ramas arestata la domiciliu, pentru ca erau strazile inundate si mi-a fost frica sa ies cu masina, sa nu raman in vreo baltoaca...
Aseara am plecat de la Rest. Colonadelor pe Varianta si prin Viile Noi, asa am reusit sa ajung intreaga acasa...

Azi tb musai sa ma urc pe ...bicicleta...sa omor caloriile de ieri...si mi-e o leneeeee

Un we placut fetele....

<<<Tania,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Sunt la servici si mi-e un somn de nu mai pot... mai am putin si cad cu capul pe tastatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

si la Navodari.. de aseara cu tunete si ...tot tacamul..
sper sa se termine repede...adica azi caci maine raman fara la copii si cum sa ies sa iau ,lapte,paine,ceapa....cu ei de gat

Pt 14 sper sa fie frumos afara sa se poata juca copii


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Haloo,Constanta,unde v-ati ascuns? Haideti ca dau eu o cafea intarziata ,sa nu adormiti de la sunetul ploii.De fapt nu adormiti,ca mai baga Sfantul Ilie cate un bici si ne trezeste .

LA Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei
Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salut!!!

ploua si la mine in tn....urata vreme, of of mai mai

Cuscra vedem noi unde ne intalnim ...chef si voie buna sa fie si rezolvam

Lali ce sf. ilie...parca-i mai la sf. lunii

Happymai scrie cate un mesaj sa nu te banuim ca dormi pe tastatura cu gandul la noi



Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

tn = tomis nord...nu va ganditi la tenerife

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput