Prietene la bine si la greu - 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lili_a

padi felicitari pt disertatie
monica80 mie nu-mi merge linkul cu poze


http://picasaweb.google.ro/115013203216414627684/MareKobuleti?feat=directlink

de scump Maria 13.12.2009

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_seby spune:

Citat:
citat din mesajul lui padi

Buna dimineata!!!!
Eu fac cinste: , , , etc. Azi avem 7 luni!!! Ura!!!
Si am scapat de disertatie!!! Uraaaa!!!
Acum sper sa am mai mult timp de forum.
Citesc din urma si revin.



Adriana de Laura (08.12.2009)


Mii de scuze sunt o vipera cu corn: La Multe Lunitze LAURA!!!!
Felicitari pt disertatie


pozici botez 07.02.2010


poponitzu' meu Matei-Andrei

Credinta face totul posibil, Dragostea face totul usor :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

DANKUTZA multa sanatate pt Cezarica.

PADI ce fain ca ai scapat de disertatie.

RALUCI ce fain se joaca Bubu in apa. Mi-a placut baia ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzi2005 spune:

Buna fete-cucuiete,

La multi ani sarbatoritilor de astazi! Si La multi ani si pentru cei pe care i-am ratat!
Sa incerc niste raspunsuri:
dankutza imi pare rau ca a racit Pinky. Ma bucur ca a inceput sa manance! Insanatosire grabnica!
Ralucil-am vazut pe Bubu-sarbatoritul in cada. E un dulce si un ochios! Toata admiratia mea pentru determinarea ta legata de subiectul indemnizatie! poate ma mobilizez si eu daca te vad pe tine.
Ralu esti o bomboana, ca de obicei! felicitari pentru progresele Mateiutului! Sa vezi cum incepe sa se catere peste tot!
Dozz imi pare rau ca Ana-mica trebuie sa poarte ham, dar sper ca putinele neplaceri de acum sa va scuteasca de neplaceri mai mari mai tarziu.Iti trimit un PM Felicitari pentru dintoc!
mami.ilinca si pe mine ma tenteaza un maclaren, mai ales ca anumite modele se lasa pana la orizontala. trimit PM si la tine
Crissa mi se pare o prostie sa pui un bebelus la cura de slabire. am mai auzit versiunea asta cu dat ceai ca e prea gras. Cand o sa inceapa sa mearga sa vezi atunci exercitiu fizicpe el
RamoX te pup si pe tine si pe Xoricel
Lavi sper sa-ti intre indemnizatia aia odata ca incep sa-mi pierd eu rabdarea vazand cat ai asteptat.
Lili puiutii nostrii ca frati de alta mama si alt tata ce sunt dorm la fel de prost. Eu zic ca e o combinatie intre angoasa de separare si un dintoc.
Licurici imi pare tare rau de episoadele de voma ale Rechinasei si de seriile de antibiotice. Sper sa-si revina puiutza la sentimente mai bune fata de solide.
Monisam vazut ultimele poze cu S si pozele tale de la Vatra Dornei. Sunt super faine! Te invidiez (si eu si Motanul suntem din Buc).Felicitari pentru initiativa cu linkurile!
Si ajungem la coquepe care o pup de trei ori ca a povestit ca-i da Mateiutului topaitor posesor de aproape 5 dinti fructe "aburite" cu cereale si asa m-am "desteptat" si eu. Si din categoria "lumea este foarte mica" se pare ca acum multi ani ne-am vazut in real life: my bff R. G. este ruda cu Dl. Capison
Andre felicitari: pentru botez, rochita printesei, silueta ta, recuperarea caruciorului si dimensiunile manechinei!
Dana si Maria si al meu e foarte fericit cand reuseste sa puna mana pe pisica. Eu am zis ca o sa inceapa sa mearga incercand sa puna mana pe ea
Sa mai zic scurt padifelicitari, Ionelama bucur ca sanul este mai bine, tina spor la treaba.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzi2005 spune:

Va mai bombardez cu niste mesaje, ca cine stie cand mai apar..

fetelor, voi ati vazut ce unghii frumoase si colorate au Dana si Raluci? le invidiez!
fetele! e invidie + (cum zice Licuriciu )



p.s. m-am hotarat sa-mi fac pagina mea! tineti-va bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzi2005 spune:

Serios acum: fetele din Bucuresti, in fata Academiei Militare se strang donatii pentru sinistrati. Primesc haine, electronice, electrocasnice si alimente neperisabile. Pana duminica asta, in fiecare zi, intre orele 8-20.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzi2005 spune:

Daca tot am "tastarnita" vreau sa multumesc si eu Dianei si tuturor fetelor care scriu, ca datorita voua eu alaptez si am reusit sa alaptez desi nu a fost usor. Asa ca, MULTUMESC!
Apropo Diana, nu te tenteaza sa fii consultant LLL?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Laura,Bubu,Poponitzu'Sa traiti, sa infloriti ca merii, ca perii(BIO), in mijlocul verii.
Orbecai haotic prin casa incercand sa fac un bagaj ORGANIZAT pentru plecarea de maine la mare (Licurix, spune-mi ca briza e placuta si adie un vantulet caldut dar dulce, numai bun pentru ultraviolete, tu minte-ma, ca eu vad adevarul pe webcamul de la Jurnalul National)... asadar, orbecai haotic si ce-mi vad ochii????.Mitzi, sa nu-mi spui ca ne-am intalnit acum 250 de ani cand eram inca studenti la ziua R-ai.G si ne-am recunoscut si noi si voi ca fiind victimele unui controlor prea zelos de bilete RATConstanta care ne-a luat pe sus la 'sectie, aka domnu' Duran sau Turan???' Am nimerit, asa-i?
Foarte tare.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Salut!

Eu sunt deja franta si terminata, Ana o tine tot intr-un plans din diverse cauze, de azi a aparut si hamul cel nesuferit. Se opune cu mare forta cand incerc sa i-l fixez, asa ca acum e fara el, dupa ce i-am schimbat pampersul nu a fost chip sa il mai pun la loc...

Am vazut ca mai multe fete dau bucati de fruct crude bb-ilor, la mozolit. Am incercat si eu azi, cu un mar, dar s-a rupt o bucatica din el si cat pe ce sa se inece cu el, a trebuit sa i-o scot cu mana din gurita. Voi cum evitati asta?

Am incercat cu bucatica de mar doar-doar se invata cu gustul. La capitolul fructe nu deschide gura nici la piersica, nici la mar. Legume accepta doar 3: morcov, dovlecel si cartof dulce. Deocamdata o tin pe meniul asta, dar in curand va trebui sa mai introduc o leguma, sper sa o accepte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzi2005 spune:

Sa mai zic doua vorbe si despre pisoiul meu si am fugit. Pai, are trei dinti si cred ca vine si al patrulea, a invatat sa mearga "corect" de-a busilea, dar o face foarte rar, de cele mai multe ori se foloseste si de coate si de tot ce ii e la indemana sa ajunga unde vrea, s-a ridicat in picoare si asa ca acum exerseaza de zor unde apuca, e mare fan fructe, e indragostit de tzitzi (ma trage de bluza cand nu ma prind suficient de repede ce vrea), stie de pisica-miau si de tzitzi, mama si tata, nu zice nimic, doar mormaie in barba, ii mai scapa cate un mmmm, mam sau mama, dar foarte rar si fara adresa, e fascinat de tot ce are butoane si vrea neaparat tot ce am eu in mana (motiv pentru care eu ajung la laptop foarte rar). Mergem la piscina si e un serios, nu plange, dar nici nu zambeste, in rest e un hlizit si un viermuicios, n-are stare ( si ma mai minunez de ce are doar 7700), e minunat si e al nostru si nu ne vine sa credem.
Da, si el se trage de putzi si de buric mai nou, si de par si ureche, uneori.

va pup pe toate si pe toti si imi cer scuze celor pe care nu am apucat sa le mentionez, dar sa stiti ca va citesc cu drag si ma gandesc la voi si la fulgusorii minunati!

in urmatoarea pauza incerc sa pun niste poze.



Mergi la inceput