Prietene la bine si la greu 30

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Lavi sa controlezi maine si ia de aici o ascutita pt soacra-ta


da da si de la mine
iar pt moni


dau si io palaria jos pt Monis, m-am prins io ceva ceva

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

mai , da mie imi lipsesc tare iesencele noastre: Dymomo, Lalu, Monica, Ramonika, Strumphy, doar Ionela e prezenta aci..Mai stie careva ceva de Dymomo?


Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grigore_tina spune:

Am revenit.Spalat si culcat un copil.Pana sa adoarma m-a tot muscat de san.Se amuza teribil cand face asa.Musca si ridica capul.Daca il cert incepe si rade si o ia de la capat.Daca tac se potoleste.
Declar si eu ziua 2 a invadarii.
Lavi imi pare rau pentru voi,dar imi pare si bine.In sfarsit sotul a reactionat.

de George-Stefan (15.11.09)

poze geo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Sa nu mai zic ca am ramas cu gandu la patania cu carutu a lu Andre, deh..doar de la ea ne puteam astepta la astfel de istorisiri, si cu gandu la tatzi muscata de Ionela..brr
Si pe mine m-a ciupit putin cu dintocii mandra azi, si nu e deloc placut

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

buna seara

tot mai rar la bancutza

Licurici, ce face zmaul? e la dus de forumesti?

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Zmau culca cupila si urmareste meciu, io bantui nitzel pe aici
Faza e ca a fost o matusa de a mea in vizita pe la noi si i-a tot dat apa la moara cu faze de genu 'pai cresteti copilu dupa ce scrie pe internet', ca pe vremea noastra..bla bla bla... Iti dai seama ca a inceput zmau sa se dea in petec ca 'el mi-a zis mie, da io....'.
Sa nu mai zic ca aceeasi matusa si mai nou soacra comenteaza ca de ce pun rechinasa in scaunul de masina, ca de aia urla ea ca nu ii place, si 'uite ca nu sta bine in el', 'uite ca sta cu capul nu stiu cum', ca copilu sa il tin in brate in masina. Faza asta am patit-o ca le-am nimerit pe iestea doua duamne in masina cu noi, si bineinteles ca a trebuit sa stau langa rechinasa, iar ea si-a dat in petec si a urlat tot drumu..off offf...

Na ca povesti de astea auzi doar de la mine ( si de la Lavi cu papucii in piciorute )

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaranditza spune:

Am venit sa las ceva de hlizeala pe bancuta: http://ziarero. realitatea. net/1278404386-Perle_din_CV-urile_romanilor_care_isi_cauta_un_job si ma duc repejor sa citesc din urma pana nu pleaca toata lumea la somn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

No, sa nu mai zic ca am fost la ziua cumnatei care are bebita de 4 luni, si vezi doamne fiisa deja vorbeste si i-a spus mama, si ca face pasi, si ca inca cate mai multe..Si ma tot intrebau si pistonau pe mine cu intrebari de genu 'da nu da sa se ridice singura in piciorute? da nu se trage in patut singura de margina? da nu ..da nu ..da nu...'
Nah..daca ti-ai gasit sa ma intrebi de sanatate, ti-am spus tot

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui smaranditza

Am venit sa las ceva de hlizeala pe bancuta: http://ziarero. realitatea. net/1278404386-Perle_din_CV-urile_romanilor_care_isi_cauta_un_job si ma duc repejor sa citesc din urma pana nu pleaca toata lumea la somn.


m-am hlizit ceva cu aia de isi cauta prin anunturi, cred ca ma reprofilez si io, imi caut vreun job ceva de acas, o sa ma inspir din anunturile de acolo

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

na, nu stiu ce sa zic, nu vreau sa sar calul, dar cred ca e si vina ta... adica in sensul in care le suporti aberatiile. ca daca le tai de cateva ori, vad ca n-au cu cine si-ti dau pace.
(le-ai intrebat daca cumva pe vremea cand erau ele la tinerete existau sosele ca acuma, masini bolid si o turma de tampiti care le conduc sau exsitau 5 sosele gaurite pe care umblau 10 dacii cu jiglerele infundate? nu e mai importanta siguranta copilului decat toate prostiile care le ies lor pe gura???)

auzi, dar matusile cui sunt tantile astea?

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput