Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

cu siguranta si de la stat in casa este...eu la incxeput plangeam mereu, eram agitata si mi se parea ca ma dor toate si ca le am pe toate..acum m-am mai consolat...

beatrice felicitari ..ai voie la plimbarica?!

19+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

matiz nu mai plange ca superi bebelina

18+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

matiz noi suntem alaturi de tine

Doamne ai grija si de noi 19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

nu mai e nimeni
eu ma plictissc de dormit nu pot....

18+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui JoAnn

nu mai e nimeni
eu ma plictissc de dormit nu pot....

18+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael



sunt aiciiiiiiiiiiii...si eu ma plictisesc rau...ma tot mut de pe o parte pe alta

19+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matiz spune:

nu reusesc sa accesez mailul.cum se scrie?cu catespatii dupa ursuleti?zice ca nu exista adresa asta.

Iza mami lui Mati (21.09.2004) si cu in 22+
http://b4.lilypie.com/yUOBp3.pn
http://s508.photobucket.com/albums/s329/matizojo

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Am reusit si eu sa va citesc din urma.

Mamiralu, eu nu vreau amniocenteza, intrebasem de pret ca sa ma pregatesc psihologic, ca nu stiu daca imi va zice ceva doctora. Saptamana asta merg la ea (inca nu stiu cand) si o s-o intreb oricum, ca rezultatul de la dry test a iesit bine.

Beatrice, si eu (si sotul) mancam branza cu gem, deci nu e ceva iesit din comun.

Matiz , sper sa-ti treaca repejor starea de blue . Noi suntem aici, inca avem umeri pe care sa te sprijini (atat cat poti). Eu incerc sa nu ma mai enervez (sunt multe chestii pentru care imi vine sa ma strang pe unul-altul de gat) si sa ma eliberez de nervi stres, ca nu-mi fac bine nici mie nici la bebe.

Vorbeati de celulita. Si eu am avut si inca mai am o maaare gramada de celulita, dar asa nu-mi mai fac griji... sa fie, o s-o dau jos cu sport si masaj dupa ce vine bebe. Pana atunci, sanatosi sa fim!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

"Citat:
citat din mesajul lui abe

Buna dimineata!

Anya felicitari pentru voinicel!

bebelu nu te ingrijora ca nu se vede burtica, eu cu maria am purtat aceleasi haine pana prin luna a 4. si cu toate ca nu purtam haine largi, ci dimpotriva, nu observase nimeni pt ca nu prea avea ce ca nu se vedea. pe la 14-15 saptamani umblam cu aceeasi pantaloni dar nu ma puteam incheia pana sus
acum s-a vazut cu mult mai repede."



Si pe mine tot acum au inceput sa ma intrebe colegele (nu cele "directe", cele din alte compartimente) daca am burtica. Si le-am zis ca am, dar acum e si populata...


16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

ratusca eu deja am facut adancitura in pat .

18+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymona spune:

of...nu stiu ce se intampla cu oamenii astia!!!! nu mai exista deloc empatie...in multe situatii nici macar din partea celor apropiati...
si eu am plans pana acum in sarcina asta la greu...parca nu ma intelege nimeni.
nu stiu, poate sunt io mai sensibila in periada asa dar, nici macar propria mama sa nu ma inteleaga care a trecut prin astfel de stari...doar a purtat si ea 2 sarcini!!!! nimeni n-ar zice un cuvant bun...toti au numai reprosuri de facut. cateodata am senzatia ca ma protejeaza si ma inteleg mai bine colegii de serviciu decat propria mea familie (exceptie face sotul care este super intelegator)
matiz, sfatul meu (pe care nici eu nu prea pot sa-l respect, dar incerc din greu) este sa incerci sa te gandesti numai la tine si la copiii tai....sa nu-i mai iei in seama pe ceilalti...

16+ + Clara Maria (01/02/2006)

Mergi la inceput