Avem castigatorii la concursul I love DC

Avem castigatorii la concursul I love DC | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii mei,
Incepand din acest moment a inceput votarea si tine pana la 4 august.
Fiecare votant (membru inregistrat) primeste 100 de puncte pe care le distribuie votand pozele lui preferate.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I love DC&page=0" target="_blank">AICI ALBUMUL DE VOT

AICI CLASAMENTUL in acel moment

succes


**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihai_iacobs spune:

Deci ori sunt eu mai incet la minte ....ca vorba aia sunt medic si cu matematica e mai greu , dar eu nu pot sa votez. Adica daca dau voturi mi se spune ca trebuie sa fiu membru...si eu ce sunt ? nu sunt membru atata vreme cant sunt logat si pot participa la forumuri? te rog daca se poate sa ma lamauriti careva ca.......asa sunt eu mai incet ..Multumesc mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

oh...s-ar putea, sa fie vorba despre numarul prea mic de mesaje pe care le ai postate pana in momentul in care au inceput votarile la acest concurs.


bucatica mea!
proud

a inceput votarea! daca va place: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=0" target="_blank">ana-1 si ana-2

Povestea afiselor noastre :

Operatiunea: I Love DC!
O poveste cu si despre stejarii DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

pot vota si useri cu 0 mesaje?
Mai exact bewitched

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Din cate stiu (dar nu garantez ca e 100% adevarat), pot vota userii cu 0 mesaje daca erau inscrisi pe forum inainte de inceperea datei concursului. La fel cum probabil Mihai nu poate vota pt ca si-a facut cont dupa data de start a concursului. Ideea e sa nu se permita inscrierea a 20 de prieteni ai unui concurent cu o saptamana inainte de votare si sa mareasca artificial cotatia unei poze.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

pai atunci pot sa fac si eu acum 10 useri noi pentru concursurile viitoare?


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

pai atunci pot sa fac si eu acum 10 useri noi pentru concursurile viitoare?


anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!


Ia vezi, poti!?

Anca, poate te lamureste cineva mai exact. In regulament am vazut ca scrie ca nu pot vota decat userii cu un anume nr de mesaje.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

bewitched e membru din 2008, ceea ce ar putea fi important in algoritmul de alegere a votantilor, dar vad ca s-au contorizat voturile userului bunifericita care e membru din 12.06.2010. Deci teoria mea anterioara cade. Incurcate sunt caile Adminului



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu stiu daca pot si nici nu vreau ca eu nu mai particip la concursuri

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

858 SMS PENTRU COPII!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Va multumesc tuturor celor care au votat fotografiile mele! Si ma bucur ca v-au placut!

Povestea lor, incepe odata cu dorinta mea de a participa la acest concurs DC, al doilea la numar. Am ales sa particip in primul rand pentru ca este un concurs de fotografie, apoi pentru competitie si nu in ultimul rand, pentru ca imi doresc sa castig.

De ce am intrat in concurs cu aceste fotografii? Pentru ca imi place natura, imi plac padurile, pentru ca mi-am invatat copilasii sa iubeasca frumosul, padurile, copacii, si pentru ca pe langa toate acestea, iubesc si acest forum si tot ceea ce cuprinde el.

Si uite asa, din nerabdarea de a face fotografia pe care eu am gandit-o originala, am iesit cu toata trupa, (2 copii+ tati si eu) intr-o dupamasa, cand in sfarsit a iesit soarele dupa cam o saptamana de ploi zilnice...
Ah, si nici prin cap nu ne-a trecut ca padurea ar putea avea cararile pline de noroi...va spun sincer, pentru noi a fost o adevarata aventura! Imi amintesc si acum ca am alunecat de 2 ori si era sa imi arunc aparatul foto in noroi... singurul Stefan - feciorul meu cel mare - era cel mai incantat sa ne demomnstreze ca el este mult mai bun alpinist decat noi, ceilalti
Cu greu mare, am ajuns in padurea unde, eu gandisem fotografia, fiind de la bun inceput o fotografie conceptuala! Am luat din rucsac afisele (10 la numar-formatA3) pe care le-am lipit cu banda de hartie pe unde ne-a placut noua...prin padure! Copii s-au simtit minunat, iar eu asemenea! La sfarsit, dupa ce am facut fotografiile, am adunat afisele! O scriu cu semnul exclamarii pentru ca am primit un mesaj privat in care cineva ma intreba daca le-am lasat acolo...
Si uite asa, sa nascut prima fotografie aleasa de mine in concurs.

A doua, fotografia cu stejarii...ei bine, acesti stejari sunt stejarii mei preferati! Iubesc aceasta padure, cum de altfel, iubesc si DC-ul! este atat de...frumoasa si plina de farmec... Din prima zi, de cand am vazut anuntul cu concursul, m-am gandit ca o fotografie cu DespreCopii in padurea mea de stejari va arata ...minunat! Am asociat acesti minunati stejari cu ceea ce inseamna DC pentru mine. Acolo am folosit aceleasi afise, insa, am fost cu prietena mea pentru ca, fiind vremea umeda, acolo este o zona mai mlastinoasa si copilasilor nu prea le place.Prietena mea a pus afisele iar eu am facut fotografiile, o parte dintre ele le-am prezentat si pe blogul personal.

Cam astea sunt povestile fotografiilor noastre.

Doresc mult succes tuturor participantilor!

bucatica mea!
proud

daca va plac fotografiile mele votati: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=0" target="_blank">ana-1 si ana-2

Povestea afiselor noastre :

Operatiunea: I Love DC!
O poveste cu si despre stejarii DC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

personal, mi-as dori sa castige unul din membrii activi ai forumului. chiar daca e concurs ptr toata lumea.



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput