Bazar Umanitar ***cap31***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

cred ca am pierdut o idee pe undeva...de ce licitatiile la tricourile de la Luy se termina pe 06 07? nu ar trebui luni?

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Eseea

cred ca am pierdut o idee pe undeva...de ce licitatiile la tricourile de la Luy se termina pe 06 07? nu ar trebui luni?

Mami de fetita si de baietel
Noi, 2 minuni:
www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg

Everything is hard before becoming easy...


tot ce se liciteaza de vineri ora 12 pana sambata ora 12 inclusiv se liciteaza 3 zile pentru a avea posibilitatea si persoanele care au acces la net doar la serv sa supraliciteze(este o regula mai de mult)
PS:acum am recitit regulamentul si se pare ca nu-i chiar cum stiam ci trebuia pus luni ora 12


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

pai atunci telefoanele de la mine? nu se aplica aceeasi regula?

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

pai atunci telefoanele de la mine? nu se aplica aceeasi regula?



au fost licitate sambata dupa ora 12 deci 2 zile


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

aha, sunt grea de cap. eu am crezut ca la tot ce se liciteaza de vineri pana luni se aplica regula de 3 zile. adica sa nu piarda si fetele care nu au acces in weekend.
in fine, nu aveam nici un interes, doar am vrut sa ma dumiresc si eu ca tot analizez si nu iese.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentina_22

Nerantula, as dori si eu niste masuratori la F233. Multumesc!



Camasa: maneca 30/23 (ext/int), lungime 36
Pantalon (e un blug ff moale): 52/29 (int/ext)

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Finalizate: mistral, simonapro, novus, flowers, kid, ducky, georgipuia, diana2242, ymca, valentina_22, LoraG76, swetyana, ellinia, valenita, cornelia, cosminiq, sdcristian,

copiii mei minunati, Edy (5 noiembrie 2003) si Daria (2 decembrie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Am virat acum 5 ron pentru http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/FINALIZATE#5487866128435937666, banutii in cont se vor vedea luni, insa eu de maine lipsesc o saptamana
Am primit deja gentuta izoterma, la fel si costumul si caciulita de la Gianina, sunt super, abia astept s-o vad pe bebelina imbracata, inca nu putem face poze

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

A232 7 lei

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

va rog sa scrieti la astea http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/RDiverse#5489692019909197154 ca sunt pt. Ionela.
am uitat sa specific.
sorry

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai

Mergi la inceput