Strumfi de iul-aug 2007 (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

lachi acum da, e si lishta completa! bine ca ai subliniat ca le mai cheama si Maria si Ioana, ca eu prima data nu observasem, ai vazut ca n-am vazut





karligutza
sunt mamica Adelutei

_

ALAPTATUL HELPLINE
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Cristina26 .........

karligutza
sunt mamica Adelutei

_

ALAPTATUL HELPLINE
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

multumesc karli!
Sa aveti o saptamana frumoasa fetelor!
Sa speram ca se indreapta si vremea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

'neatza!

kariris . super nick-ul!

noi suntem bine, denis a mers azi la cresa. sper sa nu culega diverse boli pe fondul imunitatii scazute dupa varicela.

La multi ani tuturor sarbatoritilor si sanatate bolnaviorilor!

sper sa mai revin azi.

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Am pregatit o cu mult laptic.



poze concurs I LOVE DC www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=4" target="_blank"> nm-1, nm-2

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

LA MULTI ANI Andrei Robert, pui dulce de mami greierash. Greierash voi ce mai faceti?
LA MULTI ANI Lorina Maria, pui dulce de mami lorinaoo1. Corina ma bucur ca ai reusit sa mai treci pe aici. Imi era dor de voi .
LA MULTI ANI Alexandra, pui dulce de mami lulualex. Mami draga nu ai mai trecut de multisor pe aici .
LA MULTI ANI Miruna Andreea, pui dulce de mami christyne. Mami draga nici tu nu ai mai trecut pe la noi.
LA MULTI ANI Olga Cristiana, pui dulce de mami olguttza. Olguttzate astept cu cateva poze si povesti despre strumfita .
LA MULTI ANI Denis Mironel, pui dulce de mami Eles.

Pui dragi sa cresteti mari, sanatosi, voiosi !

poze concurs I LOVE DC www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=4" target="_blank"> nm-1, nm-2

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Vedeti bine fetelor... si atat.
O zi buna.
Kariris.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Cum nu am mai postat de ceva vreme o sa umplu acum pagina .
Milena, La multi ani pentru Mihnea. A trecut ceva vreme de cand nu ai mai postat. Abia astept sa vad poze cu voi .
Andicu , La multi ani puiului drag. Sper ca sunteti mult mai bine acum .
Andreea_z a trecut ceva vreme de cand nu mai stiu nimic si de voi. La multi ani lui Andrei.
Deni draga ai deja doi strumfi mari . La multi ani Tudor! Acum ca esti mare sper sa scapi de toti virusii.
Housepocket , La multi ani pentru Matei. Nu am mai vazut de mult poze cu voi. Sper ca nu ai pus si le-am ratat eu .
Mioara stiu ca nu prea mai ai timp de PC . La multi ani puiului drag! Sper ca sunteti bine.
Cristina , La multi ani micutei printese! E asa de frumoasa .
Agri, fata draga, a trecut ceva vreme de cand nu am mai citit nimic postat de tine. La multi ani puiului drag. Sper sa iti faci timp sa incarci poze cu Ioana (sau o ti ascunsa bine sa nu fure careva?).



poze concurs I LOVE DC www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=4" target="_blank"> nm-1, nm-2

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Andra_z, Karli, Simo, desi v-ati serbat de ceva vreme ziua de nastere, eu va felicit acum. La multi ani fete dragi, sa aveti parte de tot ce e mai frumos. Nu ma prea pricep eu la urari dar va pup dulce si va trimit virtual un buchet de .

Cafera nu am uitat nici de Alexia . La multi ani!

poze concurs I LOVE DC www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=4" target="_blank"> nm-1, nm-2

Nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

neatza
la multi ani sarbatoritilor!!!!sa fiti sanatosi!!!

noi am avut un wk-end ful,fii-miu ma stoarce de toata vlaga...3,4 ore dimineata pana la pranz trbuie sa stam pe coclauri,apoi venim acasa,papa,doarme/nu de cele mai multe ori apoi de la 19 inca vreo 2,3 ore afara...nu-i mai fac fata
cygni,ce-ti mai face printesa?

Mergi la inceput