Copiii nostri speciali!*14* fulgi albi de nea!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:



La multi ani, Vera !
La multi ani , Andreea !
La multi ani, Petros !

Va doresc multa fericire, sanatate , sa aveti parte de tot ce este mai frumos si bun in viatza.
Pupici multi ...si mii de scz pt intarziere.





Eu tot in dezastru sunt , am terminat cu zugraveala, a venit si tata pt o groaza de chestii micute care trebuiau facute si azi in casa e balamuc , cutii peste cutii , toale nespalate si pline de praf care nu stiu cand le termin ca afara ploua si se anunta toata sapt , in balcon inca gatesc , mai e de frecat , bibilit , mutat mobila , si cica la anul sa fac si restul de ap ...........valeleu .
Daarr si cand termin daca vad ceva deranjat sau un fir de praf cred ca o iau razna , o sa fie bec.
Alex este ok , tot incearca mesrul in 4 labe , asa cum poate el , nu isi mai tarsie capul , nu merge mult dar cat de cat se misca , se trage de nas , bea singur apa , o picatura el restul patul ....cat de cat se observa imbunatatiri.

Va pooop pe toooate de la A la Z , imi este dor sa mai stau pe aici dar nu am timp ....ma duc la treaba si ne auzim .

Mami de Alex( 27.07.2005 )

"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)












Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ce fac fetele si copilasii lor dragi?
trimiteti si la mine niste ploaie si nori, ca ne coacem, sunt 35 de grade, neobisnuit ptr Germania.

sa aveti o duminica cat mai placuta. sanatate puilor dragi!


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata...
vin si eu cu vesti,asa de lunea...

oficial,Mihaita este inscris la gradinita....pana acum mergeam la gradi,unde era buni educatoare,insa am reusit sa-l inscriu la gradi langa noi,unde va merge zilnic cate 2 ore,pt inceput....

dupa cum stiti,Mihaita inca mai purta pampers,la somn,pt ca nu se trezea noaptea la pipi,insa in ultimul timp,se irita foarte tare de la pampers....asa ca acum cateva nopti,m-am suparat si am zis ce-o fi,o fi....si surpriza,Mihaita nu a facut deloc pe el,ba mai mult,noaptea cand ii vine sa faca pipi se trezeste singur...asadar,intr-un final am scapat si de pampers!

si noi am fost aseara pe plaja,in mamaia...cand am vazut ca se intuneca cerul si mai si tuna,am scos copiii din apa si ne pregateam de plecare,insa a inceput diintr-o data sa ploua,pana la masina,ne-a facut ciuciulete,cel mai fericit fiind Mihai.....insa era o ploaie calda,daca eram doar eu cu paul,poate faceam si o baie in mare pe ploaia aia...



MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Mihaela, FELICITARI!
Doua vesti excelente: gradi si pampersul.
Ma bucur din suflet pt. Mihaita , la cat mai multe succese!

Cristina si Razvan (31.01.2006)
(1),(2),(3),(4),(5),(6)
www.dropshots.com/asteryaro6" target="_blank">(7) MY HERO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

cristina,multumesc din suflet!
asemenea si voua!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

hallo stilatelor

Mihaela, vesti bune trebuie sarbatorit!!!! Doamne ajuta la mai mult si mai bine.




Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wnimra spune:

felicitari Miha pt Mihaitza ....e un barbatel si jumatate.....iar pt gradi , ce sa zic , e super , ma bucur din suflet pt voi


Eu stau prost cu nervii....nu se mai terminiaaaaa nebuniaaaa asta ....
in alta oridine de ideei lucrurile stau cam asa :
1. insataltorul mi-a inversat aprometrele la bucatarie , amandoua fiind rosii , i-am zis sa ma cheme cand le pune , mi-a pus cald la rece si rece la cald , dau apometrele sa lesin , fac spume , iar lesin , pana m-am dumirit
2.tata are beciul plin cu apa , de la ploaia criminala care a fost la noi...asa ca nu poate sa vina sapt asta sa mai termine , vine cealalta ....si nu vine doar o zi , am o instalatie de cacao si a mai schimbat pe ici pe colo si dureazaaaaaa
3.azi am raschetat balconul , nuuu tot , doar o portiune in tavan care mi-a cazut de la ploaie , ca aveam rauri in balcon , maine tre sa dau cu glet si sa las sa se usuce , aranjat cat de cat , minim minimorum cat sa nu se duca naibii pana il refacem .
4. ma dor bratele de la spalat covoare , ca eu sunt muta pamantului , le spal acasa , nu intrebati de ce ca nici eu nu stiu

Dar i-am luat lui Alex , papagaaal , il cheama Jack .......si fuge de mine mancand nori ...el nu stie cat de incapatanata sunt si cata rabdare pot avea ca sa imi ating scopul maleefic ...mu ha ha ha ...sa ii fac mai-mai si sa imi stea pe deget.....intr-un final m-a lasat saracul sa il ating ca nu mai era cale de intoarcere cu mine, i-am cerut prietenia cu japca....el nu si nu ...eu batman batman.
Alex e incantat dar daca vb cu Jack ...sa rupt filmul , gelos si imi arata ca il bate , suntem o famile de nebuni in frunte cu papagalul.

Eu va pooooop , iar pe TOOOATE si va doresc zile frumoase , cu plimbari (la mal de mare , cine poate) , sa va relaxati si pt mine .



La multi ani, Iasmina(fiica de claudyya)! sa cresti mare si frumoasa printzesa mica, sanatoasa si fericita impreuna cu ai tai ....iti doresc ca maine , de ziua ta , sa ai parte de tot ce e mai frumos , party si cadouri....pupici mamicii , sa-ti traiasca bombonica.




Mami de Alex( 27.07.2005 )

"Este o arta sa fii fericit printre necazuri"-babette:)












Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanut-08 spune:

Buna dimineata,

Mihaela - felicitari ptr Mihaita!! Este grozav ceea ce ati realizat!! ptr o mamica luptatoare si deosebita.
Wnimra - spor la treburi!! O sa se termine si renovarea si apoi poate o sa ai timp sa ne mai scrii. lui Alex.
Baboo - nu am auzit de mult de tine. Ce face David?? Cum merge recuperarea??
Kari - poti sa ne trimiti si noua un pic de soare?? Indata vine toamna si eu inca mai astept vara......
Va doresc la toate o zi frumoasa.
la toti copilasii speciali.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

va multumesc din suflet pt aprecieri!
insa este doar meritul lui Mihaita!sunt tare mandra de el!

mada,musai tre'sa vin sa-l vad pe jack.......dar nu stiu cand....mama lui de timp...


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

LA MULTI ANI, IASMINA! sa ai parte de bucurii si binecuvantari, sanatate si multa iubire.

wnimra, doamne ce-i la voi acolo, menajerie complicata. spor la treburi! si bafta lui Alex.

stefanut, acuma pun la pachet ceva soare, cu raze fierbinti! neobisnuita caldura asta pt noi, in Germania nu-i calduroasa vara. dar, viata merge inainte.....



Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput