Licurici de ianuarie-februarie 2009 (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

anuc - felicitari. si sa nu mai zici ca esti mama rea sua cum zici tu, simplul fapt ca iti pui intrebari si te gandesti ce fel de mama esti arata ca iti pasa si ca esti mama buna. o mama rea nu sta sa se intrebe cum e ea, si nici nu-i pasa de copii. tu esti doar obosita. dar copiii tai sigur nu si-ar dori alta mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

letiiiiiiiiiiiii te imbratisezzzzz
ce te mai doare draguta
zi-ne?

veronicaaaaaaaaaaaaaa
pupici multi si de la noi
o adevarata desenatoare ai acolo

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

cristina ce mai face carol?
cum mai este?

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

aaaaaaaaaaaaaa
si am uitat sa va mai zic
ca noi imbracate mai gros putin la brasov
ca de era ploaie si veneam de la mare
dar mister nici o treaba
cu piciorusele goale
adica fara sosetele
si pantalonnasi subtirei
bravo dark
super ca l-a invatat asa

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Miere ca nu am apucat ieri.

Anuc o sa fie bine, doar trebuie sa lasi un pic de timp ca sa ti se limpezeasca gandurile

Vazut poze de copii bestiali si distractii faine.
Sanatate la cei bolnaviori.

Distractie placuta celor care inca sunt in concediu.

Noi facem naveta intre oras si statul la tara, la ai mei, unde copii se simt minunat. Doar ca eu parca sunt tot mai obosita.
Fabi e super activ de dimineata de la 6 cand petrece vacile, hraneste puii, iepurii si cainii si pana seara la 20 cand cade lat. Am incercat sa ii fac un singur somn pe zi dar nu prea imi iese, acasa are doua. La tara inca nu reusesc sa ii definitivez un program. De mancat baga super, macar nu am si stresul asta. Acasa se mai joaca cu Dorian cu masinutele si parca mai apuc sa respir. La tara insa cineva trebuie sa stea cu ochii pe el in permanenta in curte ca mereu gaseste ceva de mesterit.
Oricum imita pe toata lumea la orice activitate am face, repeta dupa noi gesturi si cuvinte si e tare incapatanat.
Mai aiurea e cand ploua cu amandoi in casa.
De s-ar mai incalzi macar sa se bucure copii de vacanta.

Pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Aalina Foarte frumos ca va relaxati. Am fost si noi un weekend la tara, au stat matzele numai afara, a mai plouat, a mai iesit soarele, a fost bine. Daria cam mofturoasa, nu stiu de ce, dar in rest ok. O sa mai repetam experienta, mai ales ca acu vine si tata acasa si abia asteapta sa-si vada nepoatele. Pupam baietii si pe mamica lor.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

ce faceti fetele?
pe unde sunteti
de e linistea asta pe aici?

SPUNETI O RUGACIUNE PENTRU ALINA - operata pe creier SI ADRIAN - sa aibe putere sa o ingrijeasca
DOAMNE AJUTA!
DONEAZA 2 EURO LA SMS 879 PANA LA SFARSITUL ANULUI PENTRU ALINA DONESCU
povestea ei la www.alinadonescuumanitar.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Eu am parcat piticii dupa ce au venit lati de la plimbarea cu tati Cica Fabi atat a comentat ca nu vrea in carut ca l-a lasat sa zburde prin centru pe la magazine pana nu a mai putut si a cerut singur sus. Sa vad eu maine ce o sa fac la plimbarea de dimineata ca eu nu am nervi sa intru din magazin in magazin. Eu il duc in carut pana in parc si doar acolo il las sa alerge.

Ada la tara nu prea e relaxare pentru noi ca tot facem cate una alta la casa. Dar copii sunt in elementul lor si alintati de bunici evident
Pup si eu fetele cu cirese la urechi cum canta Hrusca.

Cami ce ma bucur ca v-ati plimbarit si v-ati intalnit cu Andra. Oare Irina a ajuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_coman spune:

Asa e Aalina, dar oricum e altfel decat la bloc, parca si aerul e alfel. Eu una stau la et 4 si e groaznic pt mine sa ies afara. De obicei il asteptam pe tati sa ne scoata la parc. Vacanta placuta in continuare.

Mamica de Daria-Ioana 15.08.2007 si Karina-Nicole 29.12.2008

Daria
Karina

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8352f415656e1fa1594ae5&source=category&category_id=12" target="_blank">FILMUL NOSTRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronica75 spune:

fetelor va rog frumos raspundeti-mi si mie dati sau nu dati vitamine la copiii??????????????????????




Mergi la inceput