Fulgusorii de nov.dec2009 si vara ploioasa(77*)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:


LMA Rares Cristian de LaviniaBlaga




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

katy, dar cu ce ocazie musafiri?
camy, dar de unde sunt nasii lui Flavy?
cryss, mersic pentru cafea...si in legatura cu concursul de poze..nu te mai stresa...e un mare balci...se pun voturi din burta.
sa aveti o zi buna.eu plec in plimbari azi.sa speram ca nu mai ploua...




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Eu sunt moarta de somn,ma ustura ochii de zici ca am praf in ei.Pustiul meu s-a trezit de 2 ori aseara,prima data a baut un biberon de lapte apoi i-am dat apa,a baut putin si s-a culcat.Acum e treaz de la 6
Cu ceara n-am facut nimic,mi-am facut jumate de picior si e rosu si acum,o fi alergie?Tot la ap de ras raman
Lady,tu imi pari o persoana energica(scuze daca gresesc),cred ca cu tine seamana BeccaSa se faca puii mai mari si mai facem cate unul
Camy,ce bine ca ai venit!Felicitari pentru primul cuvant al lui Flavius!!!Nici al meu nu mai zice nimic,doar foarte rar ba-baMai tarziu o sa te bucuri ca nu mai vine si o sa-i faci o surioara sau un fratior la puiul tau
Roxyaly,multumesc
KAty,cred ca faci alergie la materialul din care e facut prezervativul,zic si eu.Ce de bunatati ai facut tu acolo,vreau si euDistractie placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

LADY cu nici o ocazie doar asa ceva invitati la masa
CRYSS cred ca da ca din totdeauna am patit asa acum deh o sa fie bine speram

SUNT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA!!!

Asa creste Andrei
Asa creste Elisabeth
Poze cu puisorii mei scumpi

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu!!!
Nu da cu piciorul la sansa de a fi mama!!!
Avortul este o CRIMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

M-am gandit eu cand am vazut ca nu primesc nimic in e-mail.Pacat.Distractie placuta si o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

am avut invitati pe cumatra mea care a botezato pe Elisa
da mai bine nu ii invitam ca miam facut asa niste nervi de sa mor nu alta cate sau intamplat offff
nu exagerez cand va zic ca totdeuna cand vin astia la mine numai rele se intampla
prima a fost ca adormitaasta de camatra a vrut sa o puna pe Elisa jos sa isi ia o jucarie si se uita in C_R nu stiu sa la ce se gandea ca nu stiu cum a lasato pe Elisa jos ca a cazut si sa lovit la cap bine nu tare dar sa lovit
a doua ca are si ea un baiat ed 9 ani si au iesit la joaca afara Andrei si cu el si dupa ce sau jucat un timp a venit asta micu al meu plangand ca la lovit si cu ce credeti ca la lovit .....cu o crosa de fier de golf exact in sold si la lovit bine de tot ca era julita pielea
cand e cu baiatul asta mie frica sa il mai las sa se jopace impreuna ca fereasca D-zeu se poate intampla ceva mai grav
da si asa miam petrecut eu zia de sambata .............de C---T

SUNT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA!!!

Asa creste Andrei
Asa creste Elisabeth
Poze cu puisorii mei scumpi

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu!!!
Nu da cu piciorul la sansa de a fi mama!!!
Avortul este o CRIMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Of,Katy,imi pare asa de rau pentru puisorii tai
Cred ca ti se rupe sufletul...pup sa treaca
Si eu am patit si il ia cate cineva si sa nu-l tina bine si eu ca o proasta nu zic nimic de rusineUltima data eram cu el in parc si il tineam de subtiori si el mergea si cand il vede o tipa sa il ia si ea si il ia de maini si saracul s-a rasucit mai sa-i rupa mainileNu-mi mai vine sa-l las la nimeni,cred ca am devenit paranoica
Eu ma gandeam ca tu te distrezi si cand colo uite ce-ai patit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

de unde distractie
eu il certam pe ametitul ala de copil si masa statea si radea ca na ce sa ii faca
dar a trecut
azi o sa mergem la cineva la cine suntem invitati si au o fetita de 3 ani si e asa scumpa of doamne ce ochi albasri are si are asa o fata angelica sa vedem poate azi ma relaxez si eu si o sa fiu mai libera un pic

SUNT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA!!!

Asa creste Andrei
Asa creste Elisabeth
Poze cu puisorii mei scumpi

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu!!!
Nu da cu piciorul la sansa de a fi mama!!!
Avortul este o CRIMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_oana spune:

Daca era copilul ei cel lovit nu cred ca mai statea asa
Am vazut atatea fetite frumoase aici ca m-a facut sa-mi doresc si mai mult o fetita,sa-i fac codite,s-o imbrac in rochite si fustite..Cred ca e scumpa rau fetita de care spuiEu am ochii caprui si am o slabiciune pentru ochii verzi/albastrii.Ai vazut ce ochi albastrii are si Becca lui Lady?
Sper ca de data asta sa va distrati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

SCUZE CA RAPUND ASA GREU DAR FAC SI CEVA ACTE PT CETATENIE SI SUNT FT OCUPATA DAR NU MA POT DESPRINDE DE FORUM

SI MIE IMI PLAC FETILETE AS SCUMPELE SI MAI ALES SA AIBE SI PARUL CARLIONTAT ....AI MURIT
DA AM VAZUT CE SCUMPICA E FETITA

SUNT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA!!!

Asa creste Andrei
Asa creste Elisabeth
Poze cu puisorii mei scumpi

Un copil este o Binecuvantare de la Dumnezeu!!!
Nu da cu piciorul la sansa de a fi mama!!!
Avortul este o CRIMA!!!

Mergi la inceput