*Bazar umanitar* (29)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sweetyana spune:

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

piselino da ce faci mami tu cu zornaitorile?ai ceva ganduri?

vreau sa intreb daca e cineva interesat de o imprimanta canon ip1900 este noua,noi am cumparat-o am instalat-o,am testat-o(am listat doar foaia aia de test)si...atat!!!este posibil sa trebuiasca desfudate cartusele la ultrasunete dar in rest e ok sunt pline plinute

avem si cutia la ea...daca intereseaza pe cineva o pozez(nush cum descarc da vad eu) si o pun la 50lei




editez sa zic ca a costat 189lei

de David si 26+



nushulica ma intereseaza pe mine imprimanta

Doina de 26+si de cristina anamaria (06.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Am trimis si eu pe mail poze cu niste hainute de baietei, in general masurile de pe haine sunt mai mici decat cele reale, cel putin pentru baietelul meu, care a crescut in inaltime cam ca la carte (adica a mers pe media pentru varsta respectiva) si a purtat hainutele inca vreo 6 luni dupa varsta pentru care au fost 'croite'.

Sa avem spor!

Mami fericita de steluta Gruia (16.09.2008) si Cezara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

Citat:
citat din mesajul lui sweetyana

Citat:
citat din mesajul lui nushulica

piselino da ce faci mami tu cu zornaitorile?ai ceva ganduri?

vreau sa intreb daca e cineva interesat de o imprimanta canon ip1900 este noua,noi am cumparat-o am instalat-o,am testat-o(am listat doar foaia aia de test)si...atat!!!este posibil sa trebuiasca desfudate cartusele la ultrasunete dar in rest e ok sunt pline plinute

avem si cutia la ea...daca intereseaza pe cineva o pozez(nush cum descarc da vad eu) si o pun la 50lei




editez sa zic ca a costat 189lei

de David si 26+



nushulica ma intereseaza pe mine imprimanta

Doina de 26+si de cristina anamaria (06.09.2005)


ok,maine vad cum fac in cel mai rau caz fac poze cu telefonul si le pun aici pe forum

de David si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inaioana

Pe prima pagina la regulament scrie:
"Dupa prima zi, licitatia se termina la 24 de ore dupa ora la care a licitat ultima persoana."
Doresc sa aflu cum a castigat Alex Sara licitatia privind L585 in acest caz.

Edit: Dupa ce am scotocit capitolul trecut, la pagina 42 vad ca AlexSara a supralicitat la: - 25/06/2010 : 09:38:47 De atunci nu au trecut 24 de ore asa ca in mod firesc consider ca licitatia ar trebui sa continue. Prin urmare supralicitez L 585 : 20 RON. Eu nu am timp sa citesc fiecare mesaj, eu verific actualizarea de la albume, asa mi se pare firesc. Am vazut bluza la finalizate , in conditiile in care eu verificasem astazi aproape de pranz si nu aparea ca ar mai fi licitat cineva...



Ioana cu Katja (30 martie 2004),Serghei (2 mai 2006) si buburuza.




A fost cu siguranta o eroare fara intentie. Am corectat, produsul e din nou in licitatie, cu ultima oferta a ta.



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

actualizez


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Produse noi de la Nerantula,multumim
-de aici
-de aici
-aici
-aici
-aici


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2



Sper ca am actualizat tot pana aici...


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vaninaaa spune:

Licitez k 188 http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/KIncaltaminteCopii#5486934095056935426
Flowers ma bucur ca iti vin pantofii. Imi cer scuze dar restul de colete le pun luni la posta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

nushulica am si io in plan dar pana atunci se joaca robi cu zornaitorile m-am orientat si pe la gravi
pup lui dadu

POZE ROBI
BAZAR COPILASHI&ROBI
POVESTEA LUI ROBI
Catalina sotie de Teo si mami de Robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valenita spune:

Supralicitez F215, 30 lei
http://picasaweb.google.com/BazarGeneral/LICITATII#5486432200956646658

Mergi la inceput