In loving memory...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Wow...habar nu aveam, desi imi parea vocea cunoscuta de undeva. F fain. Sa inteleg ca iti place si BJ?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:


A trecut deja un an ...cu gandul la tine Michael,oriunde ai fi,sper din suflet sa fi fericit




"Before you judge me, try hard to love me."MJ


Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre aici... http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
...sau aici...
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Azi am participat la un training despre raportarea cazurilor de abuz asupra copiilor. Daca asta va ajuta in viitor la salvarea vietii chiar si a unui copil, e un pas inainte spre o lume mai buna. Daca toti am deschide ochii si ne-am uita la copiii din jurul nostru si am da acel telefon cand vedem/ banuim un abuz, daca nu am mai spune "nu pot face nimic"sau "nu ma bag", atunci am putea avea lumea pe care Michael a dorit-o si pentru care a luptat. Copiii nostri ar avea o sansa.
Azi nu am vrut sa fiu trista. Azi am vrut sa fac ceva.






I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Sunt aici doar pentru a-mi sterge lacrimile si pentru a va imbratisa macar virtual, mi-as fi dorit mult, mult de tot sa fiu cu voi, ma consoleaza gandul ca va fi aleea plina de lumina si ca va fi o seara memorabila asa cum a fost si viata lui Michael. Ma bucur ca ati fost aici in fiecare zi

I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

o stea logostea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Va pup si imbratisez pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Si eu sint aici, dar nu stiu ce sa zic... De obicei, imi merge mina pe taste de la sine, dar uite ca astazi tace... si nici macar nu stiu daca din tristete. Pur si simplu nu vrea sa scrie, dar vad ca stie sa apese pe Play... "get the point? good, let's dance"

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

A fost, este si va fi...EL, inegalabil, fermecator, un copil frumos, un suflet mare, cel mai iubit dintre pamanteni...

Michael, oriunde ai fi, sa iti fie bine!



Mergi la inceput