Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

miruna asa ma gandeam si eu, numai ca fata care mi-a facut programarea mi-a spus ca nu are eco in cabinet, dar vad eu cum ma sucesc maine poate ma rezolva cumva, ca daca nu nu stiu ce fac
ratusca si eu am o secretie transparenta - galbuie...dar sincer nu stiu ce este

Mami Andreea 18sapt cu+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya2010 spune:

burticile. Va citesc din cand in cand dar nu apuc sa mai scriu nimic .
O intrebare rapida pt fetele cu copilasi: puteti sa-mi recomandati un oftalmolog pediatru bun?
Multumesc

Ana 20+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns syl spune:

am rezultatul de la DT de cateva zile insa n-am avut timp sa intru sa va scriu.
Risc down= 1/2029, risc edwuards1/44557 iar riscul de varsta este 1/295- asta din urma ma sperie dar la concluzii au trecut asa: Risc scazut pt ambele sindroame. Deci e ok nu? Mai are cineva riscul de varsta ca al meu? Abia pe 30 ajung la medic.

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui sashenka_h

miruna asa ma gandeam si eu, numai ca fata care mi-a facut programarea mi-a spus ca nu are eco in cabinet, dar vad eu cum ma sucesc maine poate ma rezolva cumva, ca daca nu nu stiu ce fac
ratusca si eu am o secretie transparenta - galbuie...dar sincer nu stiu ce este

Mami Andreea 18sapt cu+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)


Cand am fost eu avea ecograful in cabinetul vecin, l-a deschis si mi-a facut eco scurta. O sa reusesti!

Anya, nu stiu niciun oftalmolog pediatru bun dar oftalmologi buni sunt la Optimed (Zona Unirii). Cum te simti? Bebe?

MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 20 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya2010

burticile. Va citesc din cand in cand dar nu apuc sa mai scriu nimic .
O intrebare rapida pt fetele cu copilasi: puteti sa-mi recomandati un oftalmolog pediatru bun?
Multumesc

Ana 20+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea
poze



Clinica Oftapro e f buna pentru copilasi .


Andreea, mamica de Anastasia

http://community.webshots.com/user/Siutaa?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pissi78ro spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca83

toata ziua sunt cu ochii in chiloti

17+ si ingeras in ceruri


ratusca83- ti-ai facut o analiza a secretiei?

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sashenka_h spune:

miruna sa dea dumnezeu, ca daca nu, nu stiu ce fac

Mami Andreea 18sapt cu+, Iustin Nicolae (03.04.2006) + Sasha Andrei (30.12.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya2010 spune:

Multam Siuta si Miruna de raspuns. Eu sunt bine Miruna, cam stresata si ocupata cu munca. Bebe e bine si el, misca toata ziua deci sunt linistita in privinta lui. A inceput sa se vada burtica si la mine, deja ma enervau comentariile de genul "vaai ce burta mica ai, eu la 5 luni aveam o burta..". Am pus si cateva poze(am admirat si celelalte burtici frumoase) Abia astept eco morfologica de pe 1 iulie sa vad daca se confirma culoarea carutului

Ana 20+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:



19+
Mami de baiat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina22 spune:

salut salut,
scuze ca nu am mai scris, sunt in concediu, am fost o sapt la mare.relaxare, soare nu f puternic, am stat numai sub umbrela, nu am intrat in apa...niciun incident notabil, ceea ce a fost foarte ok!
in rest, sunt mereu ingrijorata ca nu il simt pe bebita, sau nu stiu eu daca e el sau e altceva ce simt prin burta...imi fac si mustrari de contiinta ca nu stiu sa imi simt copilul...acu' 2 sapt m-am panicat la fel ca nu il simteam, am sunat dra si m-am dus la spital si m-am linistit...acum, mai am 2 sapt si il vad din nou, incerc sa ma calmez sa nu intru iar in panica....
felicitari noilor venite! si felicitari tuturor burticilor pt noile saptamani adaugate cu succes la odisee! sa dea Domnul sa avem toate bebici sanatosi si la termen, fara incidente pe parcurs!

daca puteti sa imi descrieti cum va simtiti voi bebicii, sa fac si eu niste comparatii...sunt destul de slaba si se spune ca ar trebui sa il simt bine de tot....
pupici

[+20 sapt]

Mergi la inceput