PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Vai Turtu e groaznic ce zici. Da cum Doamne Feri! dau drumul la baraj si nu anunta lumea nu evacueaza sau ceva??? Sunt efectiv gobsmacked cum se poate intampla asa ceva.

_
Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.
Anatole France

Mummy x 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Turtu, nasol cu ai tai! In ce zona a tarii locuiesc?

Fetelor, va multumesc tuturor pentru sustinere!
Stiu ca la un moment dat majoritatea fratilor ajung la astfel de dispute... cumva o sa trecem si noi. Eu stiu ca Stefi il iubeste pe Matei, sa nu va inchipuiti ca il loveste, doar il necajeste luindu-i jucarii, il mai impinge usor insa in limita bunului simt ...deocamdata. Simt mai mult din partea lui o frustrare ca are alte asteptari de la mezin...
Crestem noi mari...

Va doresc o noapte linistita!
Toate cele bune!



blog-ul meu
proud
Participam la concurs! Povestea afiselor noastre :
Operatiunea I Love DC!
O poveste cu si despre stejari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nati spune:

La Multi Ani Andrei, Anna, Cezar!
Sa fiti iubiti si super alintati azi,si multe multe cadouri sa primiti!




www.flickr.com/photos/nati76/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nati spune:

turturica, imi pare rau de situatia in care sunt parinti tai, dar bine ca sunt sanatosi si nu li s-a intamplat nimic, mai ales ca nu au fost anuntati.
Sanatate le doresc si multa rabdare!

www.flickr.com/photos/nati76/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

LA MULTI ANI ANDREI!! SA CRESTI MARE, SANATOS SI FERICIT!

LA MULTI ANI ANNA!! SA AI O COPILARIE FRUMOASA SI SA FII FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA!



Dia, mami de soferita in devenire Miruna (15.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Turtu imi pare foarte rau de situatia parintilor tai! Din pacate la noi in tara se intampla asta in diverse zone in fiecare an...si tot nu se face ceva concret...

Anna multa sanatate Ioanei! offf saracuta...


Dia, mami de soferita in devenire Miruna (15.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

La multi ani, Ana!!!
La multi ani,Andrei!!!

La multi ani,Cezar!!!
A cresteti mari si sanatosi alaturi de parintii si fratiorii vostri!!!

TURTU..ma ingrozeste ce spui tu acolo....Si bunica mea e suparata foc pentru ca atunci cand ploua mai vine apa in camare si cateva zile e terminata,dar ce spui tu mi se pare oribil. Doamne,saracii oameni!! nici nu-mi pot imagina ce e in sufletul lor. Te necajesti daca strici o bluza la masina de spalat,dar sa pierzi totul intr-o clipa...Dar tu trebuie sa fii tare! Bine ca sunt rude care ii pot ajuta. Important este sa fie sanatosi ca restul se mai fac. Eu asa gandesc. Desi e cumplit cum spuneam,Dumnezeu sunt sigura ca va avea grija de ei.

Eu am reusit in sfarsit sa pun cateva poze pe picasa...Am avut ambitie si am creat un albm nou...Sa vedem cat rezista. Nu vreau sa fiu rea. E in spirit de gluma...

ANKA...stiu ca ti-am promis niste poze de mai mult timp...nici varului din America nu i-am trimis...mi-e o rusine....

O sa povestesc la urmatorul post ce s-a intamplat cu calculatorul si pozele...acum ma duc sa pregatesc micul dejun pentru Irina...

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:





Andrei (Dianami)

Victor (Roxana01)

Anna (Sibylle)

Cezar (ralirali)

La multi ani, sa fiti sanatosi si sa aduceti numai bucurii parintilor!



_

Are mama 2 baieti: un fulgulet si un pepenash!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Anna, se poate intampla si sa aiba doar febra, uite asa a fost la noi ambele dati, Aida nu a avut niciodata alte simptome.

Sun, daa, s-a facut mare si dolofanel, are aproape 13 kg, cm nu stiu exact dar cert e ca a arescut . Foarte tare T cu masinutele ei Aidel nu prea le are la capitolul culori, in afara de faptul ca alege mereu obiectele albastre, celelalte culori nu prezinta interes, nu le prea stie, deh. Ma cam mira uneori ca stie atat de multe, mai putin culorile, dar oricum per total inclinatiile ei nu sunt tocmai artistice ca sa zic asa (si nici nu ar avea de unde, dintr-o familie de parinti, bunci, unchi - toti ingineri )
Noi mai mult la mare vara, plecam vinerea si ne intoarcem lunea sa respiram cat mai mult aer curat in fiecare saptamana . O sa pun si poze noi dar nu am prea avut timp nici sa le descarc de pe aparat.

Didi de Aida Maria (03.07.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

L-am uitat pe Victoras!!

La multi ani pui mic ,Victor!!! sa cresti mare si sanatos!!!

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput