Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (87)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

alexutzzza felicitari pt AMR

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui miremia


MP ai mai sunat dupa Freddie?

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

da,am zis ca mai astept sapt asta,ca imi zicea o prietena ca poate fac livrari o data pe luna,iar sapt viitoare merg la OPC

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


io mergeam de mult...livrari o data pe luna? hai sa fim seriosi! ce fel de firma e asta? livrarile treb sa se faca atunci cand comanda clientul, ok esti ocupat, maxim 4 zile e acceptabil sa procesezi comanda si apoi cat dureaza transportul , dar nicoi chiar asa, eu demult eram pe ei

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

Citat:
citat din mesajul lui miremia


MP ai mai sunat dupa Freddie?

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

da,am zis ca mai astept sapt asta,ca imi zicea o prietena ca poate fac livrari o data pe luna,iar sapt viitoare merg la OPC

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


io mergeam de mult...livrari o data pe luna? hai sa fim seriosi! ce fel de firma e asta? livrarile treb sa se faca atunci cand comanda clientul, ok esti ocupat, maxim 4 zile e acceptabil sa procesezi comanda si apoi cat dureaza transportul , dar nicoi chiar asa, eu demult eram pe ei

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)


Subscriu!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_g spune:

bunaaaa!!
acum am reusit sa-mi revin si eu un pic dupa toata agitatia botezului. vaai, doamne, dar frumos a mai fost!!!! am avut emotii, nu stiu de ce, dar in final a fost totul absolut minunat. nasii au fost fratele meu cu sotia. stefan a avut nu lipici, picatura mai degraba. au stat toti cu el in brate, lui i-a placut, eu supervizam de la distanta. am fost putini in final, 12 oameni cu totul, dar ne-am simtit f bine. stefan cel mai cuminte copil. la biserica a dormit si ar mai fi dormit daca nu trebuia sa-l dezbrace. s-a facut si cu o surioara de cruce. o domnisorica f eleganta, numai dantela si fundite, al meu era la tricou si pantaloni scurti si cu talpile goale. dar dupa aia l-a imbracat nasa elegant. o sa pun si poze. a plans un pic cand l-a pus in apa, un scancet, atat. don'soara a urlat din toti plamanasii pe care ii avea, umplea biserica. in rest...ochii cat cepele, capul girofar, sa nu piarda nimic, sa stie tot. cu 5 minute inainte sa plecam la biserica mi-am dat seama ca nu am cu ce sa ma imbrac, asa ca am improvizat o tinuta buna de mers la teatru, dar a fost ok pana la urma. vreme buna...mancare buna, gratar, vin de casa, pastrat inca de la nunta noastra de acum 4 ani, cozonac si pricomigdale facute de mama.....
mai citesc din urma, sa vaz ce ati mai facut.
a, azi dimineata ne-am diversificat. o lingurita de suc de morcov. mai voia, dar l-am refuzat.


mama unui pui...Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

i-am reclamat acum la opc


mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

i-am reclamat acum la opc


mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


Foarte bine ai facut! Ei ti-ar fi livrat produsele si tu sa le platesti peste 2 saptamani?

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

i-am reclamat acum la opc


mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


bravo!


ana_g Felicitari pentru botez! M a bucur ca a iesit frumos. pupam micutzul crestinat!

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_g

bunaaaa!!
acum am reusit sa-mi revin si eu un pic dupa toata agitatia botezului. vaai, doamne, dar frumos a mai fost!!!! am avut emotii, nu stiu de ce, dar in final a fost totul absolut minunat. nasii au fost fratele meu cu sotia. stefan a avut nu lipici, picatura mai degraba. au stat toti cu el in brate, lui i-a placut, eu supervizam de la distanta. am fost putini in final, 12 oameni cu totul, dar ne-am simtit f bine. stefan cel mai cuminte copil. la biserica a dormit si ar mai fi dormit daca nu trebuia sa-l dezbrace. s-a facut si cu o surioara de cruce. o domnisorica f eleganta, numai dantela si fundite, al meu era la tricou si pantaloni scurti si cu talpile goale. dar dupa aia l-a imbracat nasa elegant. o sa pun si poze. a plans un pic cand l-a pus in apa, un scancet, atat. don'soara a urlat din toti plamanasii pe care ii avea, umplea biserica. in rest...ochii cat cepele, capul girofar, sa nu piarda nimic, sa stie tot. cu 5 minute inainte sa plecam la biserica mi-am dat seama ca nu am cu ce sa ma imbrac, asa ca am improvizat o tinuta buna de mers la teatru, dar a fost ok pana la urma. vreme buna...mancare buna, gratar, vin de casa, pastrat inca de la nunta noastra de acum 4 ani, cozonac si pricomigdale facute de mama.....
mai citesc din urma, sa vaz ce ati mai facut.
a, azi dimineata ne-am diversificat. o lingurita de suc de morcov. mai voia, dar l-am refuzat.


mama unui pui...Stefan

sa va traiasca micul crestin!
succes la diversificare!

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

alexutzzza,miremia

mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza

Citat:
citat din mesajul lui mamidepuiuti

i-am reclamat acum la opc


mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)



asa creste Alex


bravo!


de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)


Cat de suntem si noi.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

Mergi la inceput