Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (87)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

rectific

scuze, acum am vazut si eu ca s-a introdus rubrica de castigatori si e declarata Bobitza castigatoare in prima saptamana de concurs

ma bucur pt ca e primul concurs din viatza ei si a inceput cu dreptul

si ma mai bucur ca a fost votata pe bune de public

am o inima, uite-atata! [..........................................]





_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

VOTAM BOBITZA LA PRIMUL EI CONCURS


01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexutzzza


asa creste Alex


Alea cu pod si cu toate cele tot din aceeasi gradina sunt?

Miremia ce mai faceti? Delfi e tot maraita? sper ca azi sa fie intr-o dispozitie mai ok

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)
[/quote]


Multumim de intrebare. S-a trezit de jumatate de ora...pare ok. Oricum incerc sa o adorm iar ca nu s-a saturat de somn. Ursuletul Yannis ce face, tot matinal este?

lorex ba eu cred ca ati castigat! F bine i-ai spus ayannei, nici eu nu inteleg de ce se consuma atat.

Danyelana, arwen
am vazut poze....f frumosi suneti toti.

MS imi pare rau de colocatari, nu stiu ce sfat sa-ti dau...o sa intreb si eu pe la cunoscatori.

MP sa ne tii la curent cu actiunea OPC-ului.

Bea sa-mi pupi ginerele!

Vreti sa votati o delfinitza in concurs?


_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Multumiri tuturor celor care ne-au votat (incep si eu ca la oscar :)) )

Abia astept sa se trezeasca, s-o iau la pupacit pe toate partile si apoi o scot in oras sa-i iau o jucarie ca-i mandra toata mama de ea!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

Neata ,la amiaza !
Mandruto,unde esti ? ce-mi face nora ?
Lorex,felicitari pt Bobitza

cea mai fericita mamica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

http://www.youtube.com/watch?v=pI-PloJWbSk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=d_LV6dWcFaw&feature=related

fain!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayanna_xem spune:



Miremia, Lorex, MP si celelalte fete

Asa e, ma cam consum inutil...dar eu de felul meu sunt foarte corecta sau cel putin incerc sa fiu si toata faza asta m-a pus intr-o lumina destul de ingrata. N-as vrea sa va faceti o parere eronata in ceea ce ma priveste. M-am jenat foarte tare mai ales pentru faptul ca eram in 'competitie' cu alti pufuleti si m-am simtit ca o 'tradatoare'. Plus discutiile de pe aici...eu care sustineam oarecum opinia pro-concurs am dat cu bata-n balta.
Dar na, gata cu subiectul...ma bucur ca sunteti dragute si stiti sa ma 'menajati'. Sicer...ma asteptam la comentarii acide si eram gata sa suport orice.



Strumfita mea s-a mai calmat...a facut un kk maaaaare si acum e foarte bine dispusa...se intretine cu jucariile, le cearta, le povesteste...numai ea stie ce le zice acolo...si eu ma bucur enorm ca n-o mai vad asa agitata. ne pregatim sa iesim la plimbare ca e tare frumos afara, nici prea cald, nici prea frig, ci cum e mai bine.
Va .





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Un barbat statea la soare, in pielea goala, pe plaja.

Din ratiuni de comportament civilizat si ca sa le fereasca
de arsura soarelui, si-a pus o palarie peste partile intime.

O femeie trece pe langă el și-i spune mustacind:
"- Dacă ai fi fost un domn, ti-ai fi scos palaria !"

El ridica o spranceana si ii raspunde:
"- Daca ai fi aratat mai bine, s-ar fi ridicat singura..."

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem



Miremia, Lorex, MP si celelalte fete

Asa e, ma cam consum inutil...dar eu de felul meu sunt foarte corecta sau cel putin incerc sa fiu si toata faza asta m-a pus intr-o lumina destul de ingrata. N-as vrea sa va faceti o parere eronata in ceea ce ma priveste. M-am jenat foarte tare mai ales pentru faptul ca eram in 'competitie' cu alti pufuleti si m-am simtit ca o 'tradatoare'. Plus discutiile de pe aici...eu care sustineam oarecum opinia pro-concurs am dat cu bata-n balta.
Dar na, gata cu subiectul...ma bucur ca sunteti dragute si stiti sa ma 'menajati'. Sicer...ma asteptam la comentarii acide si eram gata sa suport orice.



Strumfita mea s-a mai calmat...a facut un kk maaaaare si acum e foarte bine dispusa...se intretine cu jucariile, le cearta, le povesteste...numai ea stie ce le zice acolo...si eu ma bucur enorm ca n-o mai vad asa agitata. ne pregatim sa iesim la plimbare ca e tare frumos afara, nici prea cald, nici prea frig, ci cum e mai bine.
Va .









Bag de seama ca si tu suferi de exces de bun simt. Imi place maxim vb alexutzei "Bunul simt dauneaza grav confortului". Cateodata e bine sa nu te agiti prea tare pt lucruri marunte. Multi Dariei si sa aveti o zi linistita!

Vreti sa votati o delfinitza in concurs?


_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 9 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

alexutzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



sa traiesti si sa -nfloresti k mi-ai luminat mintea..............
asa de bun a iesit...de mi-a venit sa imi ling toate 11 degetele si inca si alea de la picioare...daramite ivan.....................iti dai seama
te pupaceste ivan pentru instuctiunu, k mama ei locca nu a stiut sa ii faca papa, si a venit in ajutor mamica de pui de grec............................
mii de multumiri!!!!!!!!!!!!!!!!!!si o carutza de flori........






lorex felicitaciones pt bobotzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tot respectu pt ea......................si mamica ei!!!!!!!!!!!
cu cate voturi a castigat?


Bea de Ivan, iubirea noastra!

Doamne ajuta-ne sa fim sanatosi!

Poze


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutzzza spune:

eu...din categoria "cetateanul turmentat" .... eu cu cine votez? Bobitza pan la urma a castigat sau nu? ca lumea zice ca da, Lorex zice ca nu, apoi zice si lorex ca da...eu pi site am gasit la castigatori sapt asta, deci are interfon sau nu are interfon? si in continuare ce fac? votez sau nu? de cate ori? nu care cumva sa descalificam vrun pufulete cu nestiinta noastra....

Si inca ceva, sa nu dea cu "oo" fetele nominalizate.... sau nu mai nominalizez...se vad ele singure cele cu peste 20 de poze Stiti, stabilisem sa avem fiecare in jur de 20, acum ca-s 25 nu-i bai, dar cele care au dublu poate vor sa mai trieze sa ramana cele mai relevante Multzam!

de Yannis


AMR 6 kile (de fapt numai 4 pana la momentul 2 liniute)

Mergi la inceput