BRAVO Rodyka ! delfinasi iulie-august 2010 (137)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Citat:
citat din mesajul lui 86cmm

fetelor unde pot sa vad si eu poze cu Racusor si bebe?multumesc:)

Cristina 29+ SERAIA
I TRUST IN GOD..

picasaweb-delfinasi.2010 parola e aceeasi
succes





37+
Corina, viitoare mamica de Tudor Andrei
http://happyrooms.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

coteasca eu am o prietena care a nascut dupa ce a trecut la,avea deja 40 de saptamani si bbelusa ei nu voia sa vina,in acea zi fusese la control si ia spus ca nu e nici un semn ca na naste curand,si seara sa pus pe treaba la sfatul cuivaa doua zi a nascut.


Bianca 33 fix Andra Maria

AMR 6+ de gimnastica in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Coteasca, de ceaiul de leustean n-am auzit, in schimb ceai din frunze de zmeur am baut si la prima si cred ca mi-a prins bine, m-am dilatat foarte repede.

arissa - mamica Mayei - 18.03.2007
Vine doi! 36+
Mai sunt 28 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Coteasca, pai sa vedem: orgasmul poate da contractii; sperma poate declansa contractii, deci... go for it! Eu astept cu nerabdare ecografia de marti sa vedem cum e fata. Daca totul e bine, imi imbat bine barbatu' (ca altfel nu cred ca o sa vrea) si ma apuc de treaba.


37+
Vine o Rebeca Stefania!Doamne ajuta!
Ii multumim lu' Doamne Doamne ca am ajuns pana aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Tina, ce frumos e puiutul tau... Ce m-am emotionat... Sa stii ca toate suntem cu gandul la voi, proaspetele mamici, ca stim ca nu e o perioada prea usoara pentru voi... Asa ca nu te simti singura, gandeste-te ca noi suntem cu sufletul alaturi de tine, iar in scurt timp si puiutul tau va fi numai langa tine. Incearca acum sa te odihnesti, cat mai poti...

Racusor, il pup pe brotacel.Sunteti frumosi foc! Ma bucur ca merge mai bine alaptatul!



Cristina 36+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumblebee spune:

Hello delfinariu!

Bun venit primei delfinase! Sanatate multa si mult noroc! Rody, felicitari, recuperare rapida si multa multa dragoste in casa!

Racusor, Tina, m-am topit vazand pozele cu ingerasii vostri!

Eu abia am terminat cu tambalaul de acasa, au plecat cumetrii la Bucuresti. De vineri am stat numai in priza, mai o mancarica, mai o ordine. Ieri am luat din par iubitei mici acasa si aseara au dat parintii o masa la o terasa. M-am simtit f bine, dar nu stiu cate ore am dormit cumulat de vineri... probabil ca voi claca acusica. Contractii dureroase n-am avut, dar nedureroase in schimb au fost, burtica a stat mai tot timpul tare.
V-am citit mai tot timpul, doar ca efectiv nu am avut timp sa scriu nimic. Voi pune si eu niste pozici maine, dar parca nici nu mai au farmec dupa ce le-am vazut pe fete cu bblasii lor.
Ziua buna!

Alina 33+ cu
gargarita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coteasca spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianaBuc

Coteasca, pai sa vedem: orgasmul poate da contractii; sperma poate declansa contractii, deci... go for it! Eu astept cu nerabdare ecografia de marti sa vedem cum e fata. Daca totul e bine, imi imbat bine barbatu' (ca altfel nu cred ca o sa vrea) si ma apuc de treaba.


37+
Vine o Rebeca Stefania!Doamne ajuta!
Ii multumim lu' Doamne Doamne ca am ajuns pana aici


Vaii ce dragutz, deja vrei sa nasti??? la 37 sapt??? daca dupa te apuca sa nasti??? Si la mine sotul e problema, dar vorba ta cu o tarie mica rezolvam problemuta. Eu as vrea tare mult sa nasc, si eu tot in 37s si se considera la termen dar parca am o retinere.

37+
Corina, viitoare mamica de Tudor Andrei
http://happyrooms.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

racusor, adorabil printisorul..si mie mi-au placut ultimele 2 pozici...am cu drag!

apropo, oare sa incep sa beau ceai din frunze de zmeur? ca il am in dulap, just in case...

*********************************************************
Andreea, Eric (9.12.2007) si 38+ cu bb Filip

AMR: 13 ZILE PANA LA MAREA INTALNIRE...

*********************************************************
ERIC, POZE RECENTE
ERIC IN 2009
ERIC , PRIMUL ANISOR

Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!
Pui mic, mic...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Doamne ce mult ma bucur ca sunteti bine cu toate.
Racusoara si Tina am vazut pozele cu buburuzele voastre, sa va traiasca si sa va umple sufletele de bucurii.Sunt extrem de emotionata dupa ce am vazut pozicile cu gogosicile alea mici, am si plans putin. Sincer va spun ca mie mi-e cam teama de ce o sa urmeze, mamicile cu experienta stiu deja ce ne asteapta dar nu ne spun si eu presimt ca o sa fie foarte greu.

31 + cu o de
AMR 8 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nela_didea

Doamne ce mult ma bucur ca sunteti bine cu toate.
Racusoara si Tina am vazut pozele cu buburuzele voastre, sa va traiasca si sa va umple sufletele de bucurii.Sunt extrem de emotionata dupa ce am vazut pozicile cu gogosicile alea mici, am si plans putin. Sincer va spun ca mie mi-e cam teama de ce o sa urmeze, mamicile cu experienta stiu deja ce ne asteapta dar nu ne spun si eu presimt ca o sa fie foarte greu.

31 + cu o de
AMR 8 pana la intalnirea cu voinicelul lui mama


Mergem inainte cu Doamne Doamne



e greu dar e si foarte frumos. tocmai se naste persoana care va ocupa mereu locul 1 in suflet, sotul trece pe locul 2... e o iubire diferita de tot ce ati simtit pana acum, noua, minunata....si clar suplineste toate durerile si greutatile de dupa. altfel n-ar mai face nimeni bebe2.
imi aduc aminte...ca atunci cand era ale mica, mica si prindeam si noi cate un somnic in 2 in timp ce ea era in patut se trezea sotul cateodata buimac si zicea..."fata. ce face fata? si se repezea la patut" se trezesc si in ei sentimente minunate...noi... eu ma topesc vazandu-l asa indragostit de fi'sa si nici macar nu is invidioasa

Larisa 35+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR 4+
saptamani pana la
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput