neata 
o noua saptamana de munci
doura, beatrice multumesc pentru info despre anestezie imi sunt de ajutor
in legatura cu mersul cu masina
mult timp si mie mi se pare obositor si poate chiar riscant...eu am fost in wekend cu sotul pe valea doftanei care este aici la cativa pasi si mi s-a parut fff obositor, cand am ajuns la mama am bagat un pui de somn
ca sa-mi revin....oricum cu somnul incep sa am o problema...noaptea ma incapatanez sa dorm doar pe stanga si amortesc toata.... incerc sa ma obisnuiesc asa dar mie ff greu 
Azi mergem la eco 
abia astept sa-mi vad puiu si sa vad daca am scapat de brida aia urata 

Apropo sunt fan declarat porumb fiert 

Doamne ai grija si de noi
17+ 
| Citat: |
| citat din mesajul lui geniusamb Am ajuns la jumatatea sarciniiiiiiiii ![]() ![]() ![]() Sunt tare fericita si cred ca Matei (l am convins pe tata ca e un nume mi - nu - nat ) e si el happy ca face tumbe prin buctika inca de la 8 ![]() Dam de baut limonada, cafea cu lapte, ceiutz 20+ ![]() |
...sa ajungeti cu bine pana la 40 

17+
Buna dimineata!
Eram datoare cu un raspuns: Bravegirl, este vorba de plaja Kazeboo, da o cautare pe google.
Noi ne-am intors aseara de la mare, a fost supeeeeerrr....si ne-am culcat la ora 22.
Pe la 4.30 tati a inceput cu alergia: nas infundat, muci, tuse, stranut....m-a trezit si pe mine si apoi si "minime" a inceput agitatia in burtica! Fetelor, am uneori niste junghiuri de la buric in jos, dar le simt clar pana la "locul de pipi", radiaza durerea. Si azi dimineata uite asa ne-am chinuit de la 4.30 la 7, cu durerea asta, oare ce-o fi? Poate fi din cauza ca bebelina se agita sau sunt normale? Sau poate fi o problema cu colul? Eu azi il sun pe dr si ma duc pana la el, ca ma streseaza rau!
Va 
Symo
20+
Diana
