Cele mai frumoase plaje din Europa

Cele mai frumoase plaje din Europa | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Golfuri izolate, nisip fin sau locuri luxoase puteti gasi locul care vi se potriveste perfect pe malul marii printre cele enumerate in topul nostru al plajelor secrete din Europa.
www.supereva.ro/info.asp?id=1969" target="_blank">Top plaje uimitoare si secrete ale Europei

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

vama veche: este ca o "icoana" pentru multi romani ... chiar daca nu mai este ce a fost. ramane pe vecie in inimile multora .. inclusiv cei din afara ro ... revin cu aceeasi intensitate si emotie de fiecare data acolo .

este un loc unic prin romantismul salbatic instalat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Am avut nesperata sansa, in noiembrie 2009, de a merge in Gran Canaria. M-a impresionat Playa de las Canteras, in Las Palmas, dar cea mai frumoasa mi s-a parut Playa del Ingles, in sudul insulei. Daca aveti oportunitatea sa ajungeti acolo, n-o sa regretati. Drumul e scump, dar acolo veti fi uimiti de ospitalitatea si bunatatea spaniolilor si de cat de ieftine sunt toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligeea spune:

2 plaje-plaja de sulina , absolut minunata , ce vama mergeti la sulina cu Europolis in brate si o fiti,,undeva , candva "..
O plaja din Irlanda-foarte mica din corali, in zona Conemara , absolut senzationala-drumul spre Cliftden

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Livorno......Italia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Plaja Maro din Nerja (Spania)... retrasa, mica, parca e rupta din alta lume... http://www.andalucia.org/playas/malaga/maro/?set_language=en&gclid=CPyh8dHboaMCFQU9ZgodAFm64Q

MElise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Elafonisi in Creta cu apele ei turcoaz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celi-bia spune:

Eu zic, APRAOS din Insula Corfu, Grecia (desi e destul de greu sa alegi intre plajele din Corfu)

www.celina-bianca.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamonds spune:

Blue Navaggio - insula Zakynthos - Grecia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NYcolle89 spune:

Desi in Rhodos aproape toate plajele sunt cu pietricele, eu recomand plaja din Faliraki.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns msilvy spune:

formentera : plaja si marea absolut fantastice

Mergi la inceput