Mamici de Sept-Oct '10 - alaturi de David (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Sorana, te-am vazut dar s-a trezit Vladi si te las pentru mai tarziu. Bine ai venit printre noi, sarcina usoara si la termen.

Fetele, mai erau niste date de nastere de adaugat dar le-am uitat. Daca mi le aminteste cineva, le adaug cu drag (mai pe seara).

Andreea, cu (AMR 11-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoredanaB spune:

Citat:
citat din mesajul lui aniast72



Loredana, vremea a fost excelenta. Am avut parte si de ploi scurte de vara (vreo 2), de o urma de nori (cat sa mai raceasca atmosfera) dar cel mai important, caldura a fost suportabila.
Am fost o singura data la mare, apa era rece iar Vladi ridica nisipul si nu ne asculta sa se joace frumos, la nivelul solului. Noi am avut o experienta neplacuta anul trecut pe litoralul romanesc cand i-a intrat nisip in ochi si facuse niste puncte rosii urate si n-am vrut sa repedem incidentul.
Am stat doar la piscine, cea de copii (35 cm adancime) era numai buna iar cea de adulti in limita suportabilitatii. Vladi a fost fericit sa se balaceasca in amandoua fara probleme.

chichiutza, chiar ca promptitudine. Cand se poate... cu mare drag.

Andreea, cu (AMR 11-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


Sunteti norocosi ca macar piscina copilasilor a fost ok. Unde am fost noi era foarte prost situata,era umbra toata ziua si apa gheata.Eric s-a balacit in piscinele mari,era vanat la gurita asa rece era apa dar zbiera daca nu-l lasam un pic.


25 cu Sarah Sophie + Eric Joshua(05.09.2008) ... o minune de la Dumnezeu!

Eric Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Ana, cum a fost la dentist?

Eu sunt tare suparata, mi-a cazut plombita de la dintele din fata, pusa acum vreo luna , deci maine cu pasi repezi spre dentist, dupa serviciu

--------------------------------------------------
Sunt o cu de 23+

Minunea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana_23 spune:

Ma bucur ca v-am descoperit. Norocul meu a fost ca exista prietene care au ceva avans la acest capitol (sarcina, copii) si mi-au recomandat site-ul. Ma saturasem pana peste cap de facebook si mes :-)
Acum incerc sa ma prind cum se face semnatura, din profil personal, nu ? si probabil ca trebuie sa mai astept pt ca inca nu am contul validat ..
sorana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n

Ana, cum a fost la dentist?

Eu sunt tare suparata, mi-a cazut plombita de la dintele din fata, pusa acum vreo luna , deci maine cu pasi repezi spre dentist, dupa serviciu

--------------------------------------------------
Sunt o cu de 23+

Minunea noastra

Off!Lasa ca-ti pune alta!Desi nu cred ca ai mai fi vrut sa te mai duci pe la dr.
Mie mi-a mai ricait un pic pe canal si mi-a bagat o vata cu nus'ce medicament ca sa mi se vindece ca are puroi.Chestia ce mi-a indesat-o in dinte are un gust oribil si miroase...ma stie toata lumea ca vin de la dentist
Iar cealalta masea in care mi-a pus plomba provizorie,ma doare cand o ating de sar in sus. A zis dr ca e normal sa fie asa ca mi-a scos nervul si ca o sa ma doara inca vreo trei zile.
M-am saturat!Ii scot pe toti si-mi pun proteza!

Ana23+ Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aniast72

Sorana, te-am vazut dar s-a trezit Vladi si te las pentru mai tarziu. Bine ai venit printre noi, sarcina usoara si la termen.

Fetele, mai erau niste date de nastere de adaugat dar le-am uitat. Daca mi le aminteste cineva, le adaug cu drag (mai pe seara).

Andreea, cu (AMR 11-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


Data nasterii: 14.08.1979! Multumesc!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Salutare la fete...

Aniast te rog,cand ai timp sa treci caruciorul roz de fetita la mine

Fetelor vroiam sa va intreb daca aveti cumva si voi intepaturi scurte in zona uterului ? Pe mine ma intepat de cateva ori in seara asta....sper ca e normal,poate se mai intind ligamentele si eu ma agit degeaba


Ieri am facut si noi morfologica si totul este bine,a trebuit sa ma plimb 10 minute pe hol si sa baeu un suc dulc +corn cu cioco, ca nu-i vedea inimioara,nu se intorcea deloc.....ne-a reconfirmat ca e fetita ..sunt super fericita

Bafta la toate burticile si multa sanatate

DD ne-a daruit o minune 22+Alesia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Nike merge in continuare la munca!
Cica informatiile cu privire la indemnizatiile amanate este eronata! Am auzit mamici spunand ca au primit deja banutii!
Raluca ce ai avut de tras! Soacra mea a avut cancer la san ! A fost descoperit intr-o luna de la aparitie, in stadiul 1! E o adevarata trauma! Stim ca am fost pas cu pas langa ea! A ramas cu 1/3 de san!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Salutare la fete...

Aniast te rog,cand ai timp sa treci caruciorul roz de fetita la mine

Fetelor vroiam sa va intreb daca aveti cumva si voi intepaturi scurte in zona uterului ? Pe mine ma intepat de cateva ori in seara asta....sper ca e normal,poate se mai intind ligamentele si eu ma agit degeaba


Ieri am facut si noi morfologica si totul este bine,a trebuit sa ma plimb 10 minute pe hol si sa baeu un suc dulc +corn cu cioco, ca nu-i vedea inimioara,nu se intorcea deloc.....ne-a reconfirmat ca e fetita ..sunt super fericita

Bafta la toate burticile si multa sanatate

DD ne-a daruit o minune 22+Alesia Maria


Sa va traiasca fetita! E normal ce simti tu! Si eu am patit! Ideia e sa stai in repaus sa-ti revii! Si mai..lent!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alynta27

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11

Salutare la fete...

Aniast te rog,cand ai timp sa treci caruciorul roz de fetita la mine

Fetelor vroiam sa va intreb daca aveti cumva si voi intepaturi scurte in zona uterului ? Pe mine ma intepat de cateva ori in seara asta....sper ca e normal,poate se mai intind ligamentele si eu ma agit degeaba


Ieri am facut si noi morfologica si totul este bine,a trebuit sa ma plimb 10 minute pe hol si sa baeu un suc dulc +corn cu cioco, ca nu-i vedea inimioara,nu se intorcea deloc.....ne-a reconfirmat ca e fetita ..sunt super fericita

Bafta la toate burticile si multa sanatate

DD ne-a daruit o minune 22+Alesia Maria


Sa va traiasca fetita! E normal ce simti tu! Si eu am patit! Ideia e sa stai in repaus sa-ti revii! Si mai..lent!

Alina-Mirela 29+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra



Ms..intre timp am mai cautat si pe net si asa e ...e normal,dar noi ne agitam la orice semn...bb sa fie bine

DD ne-a daruit o minune 22+Alesia Maria

Mergi la inceput