Timisoara Impreuna(170) in vacanta...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Io sutez , io dau cu capul

No , care va trage ata , la ora 19 sunt in Unirii cu Luana , halim cate o enghe si o taiem...juma de ora stau si astept , daca nu vine nimeni plec , asa ca cine vrea sa ni se alature...sa ne vedem cu bine...
Pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Cum spuneam : io sutez , io dau cu capul....no , enghe o fost tare buna , limonada asisderea....racoritoare si parfumata terasa de la aburii de apa....am dat roata prin Unirii sa mai gasesc pe cineva....iar discutiile cu Luanuta mea au fost extrem de constructive....
Sa aveti seara linistita si sa auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Eu abia acu am intrat pe forum dupa cateva zile(sesiune).Imi cer scuze ca nu am vazut ca o puneati de ieseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna fetelor.

Am si eu o intrebare : unde se depun actele pt pasaport in Timisoara si ce orar cu publicul au.

Noi venim in concediu in Romania si am vrea sa rezolvam si problema asta (noi avem dubla cetatenie, dar pasapoartele romanesti ne-au expirat).

Va multumesc anticipat si va doresc un We placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Mirga, la o cautare pe google www.pasapoarte.mai.gov.ro/indexTimis.htm" target="_blank">asta am gasit, sper sa-ti foloseasca.

restu pup si sa auzim de bine

Ando, te mai existi? Nu te-am vazut demult, sper ca sunteti ok!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mirga

Buna fetelor.

Am si eu o intrebare : unde se depun actele pt pasaport in Timisoara si ce orar cu publicul au.

Noi venim in concediu in Romania si am vrea sa rezolvam si problema asta (noi avem dubla cetatenie, dar pasapoartele romanesti ne-au expirat).

Va multumesc anticipat si va doresc un We placut.

Mirga, o mamica fericita


uite aici
http://www.prefecturatimis.ro/pasapoarte_sus.php?nivel=5
poti sa iti faci programare online la pasapoarte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Moama, ce ploaie a fost! Sunteti ok? maria, pe la tine, la casa, cum a fost?

Lori a avut spectacolul de balet, promit poze. Ploaia de astazi mi-a distrus florile, si a inundat subsolul vecinilor .... La job relativ in parametrii, in rest cam naspa. Supravietuim....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

stai ca inca ma adun dupa adrenalina acumulata aseara...

pe noi ne-a prins in masina, in drum spre Real, io cu Ale...m-am kkt pe mine, inside, ca deh, sa nu ma vada cupila...
traznea in jurul masinii de n-am avut aer, am ajuns pana in fata Realului, am stat acolo 10 min. doar doar s-o potoli si am facut cale intoarsa ca nu era chip sa pun piciorul afara din masina.
atatea traznete n-am vazut in viata mea la un loc.

despre Mall cred ca ati auzit deja ca-i jale. cred ca deseara il adun cu farasul pe al meu. nu merge lift, nu merge nici o scara, apa ii pana la gambe in mijlocu mall-ului, pica tavane...dezastru.

acasa la noi ii bine, Doamne Ajuta si saru'mana de intrebare! insa avem case in jur unde a intrat apa de aseara deja.
venind inapoi spre casa aseara au fost zone unde apa trecea de bara masinii, unii or ramas pe loc acolo, in mijlocu intersectiei, in mijlocul 'marii'...ca era apa mare peste tot..n-am vazut ever asa ceva.

azi noapte am iesit pe la 3 sa vad cum ii pe afara, stiu ca aplouat pana pe la 5 da' mult mai linistit.

poate pana pe sfarsitul lui august cand 'om pleca in concediu iasa si soarele asta odata.

la job e nebunie mare si la noi, cu toate cele incluse.
noi suntem bine insa si asta-i pentru mine cel mai important.

imi vine sa va urez ceva si habar n-am ce, zau asa...o saptaman buna, linistita..fara ploaie desi se pare ca n-o fi asa.


- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mariuca, bine ca sunteti bine .... si casutza la fel, chiar ma gandeam la tine ca stiu ca e cumva mai jos de drum. Da,am vazut ce a fost la Mall, teribil ... si prin tot orasul, prin Ronat, la viaducte ....

Restul trupei, sper ca nu v-a murat furtuna pe niciuna ....

Astazi Lori a fost tare obraznicutza, i-a spus lui calin ca-i ticalos dupa care,pedepsita fiind,a facut o criza de isterie in toata regula, nu stiu ce-i cu ea, e tare agitata in ultima perioada.

La job am primit asigurari ca, deocamdata, nu vor avea loc schimbari dramatice si ca situatia financiara se va reglementa. Vreau sa cred ...

In rest, visez, la un miniconcediu macar, la casutza - cel mare va fi abia in august. La putina liniste, la relaxare ....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

La mine la camin a disparut pomul din fata geamului.Da brusc in cateva secunde l-a smuls furtuna si imi era asa dragavea si niste flori frumoase plus ca tinea de umbra. A intrat apa si in camin. Euforie intre studenticu mopuri galeti prosoape.Cot la cot cu portaru

Mergi la inceput