Redoutistele sfideaza speculantii romani (180)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ohooooooo! Si inca cum! Veteranele de noi au prins si sute de produse sub 1 euro....

Insa nu exista o regula de soldare la francezi. Ceva poate fi mai ieftin la premiere demarque si se scumpeste la troisiemme sau invers. Au solduri haotice, de aceea tb sa stai cu ochii pe ei si sa prinzi pretul cel mai mic pt un produs.

Miercuri incep soldurile, inseamna ca in fiecare miercuri din saptamana vor fi reduceri noi si proaspete... sau majorari de preturi desi sunt anuntate reduceri mai mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Cristina(inima) ne mai poti ajuta???

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:



Va salut si eu.
De abia astept sa inceapa reducerile.
Noi plecam la mare insa o sa car laptopul cu mine ca sa nu pierd premier demarque
Cristina sper ca mai putem conta pe tine si anul asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu va voi urmari din umbra, nu mai comand data asta...am luat ceva hainute pt. pitici din Ungaria si acum astept reducerile de la Z, in plus mai cumpara cate ceva cumnata din Italia. asa ca le-am rezolvat garderoba baietilor.
concedii frumoase si shopping placut!

p.s. ne mai dati un vot?
http://romtelecom.desprecopii.com/index.php/pic/index/49



Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 prichindei, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris
mamica de 2 smecherasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am primit acasa cupon de reducere la Z pt 30 iunie, 50%.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Si eu am primit cupon la Z tot pt 30 iunie, insa de data asta scrie sa te prezinti cu el ...
Pe 12 plecam Clau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inima25150 spune:

Giova
votat din nou!!
sa va traiasca!

Buna tuturor!!
sigur ca puteti conta pe mine si anul acesta si in aceleasi conditii ca si anul trecut!
Pentru cele noi care m-ati contactat :

cine nu are deja cont pe LR, va scrie la adresa chez Mme.... si scrieti numele si adresa mea complete cu nr de tel
cine nu are datele ma contacteaza pe Pm si apoi voi da detalii pe mail, c are nu e acelasi cu cel de pe DC!
seara buna si ..... pe curand!


J -7 inaintea soldurilor!!!!


Ah!! cine mai stie ceva de Jasmine?
Sperand ca totul a fost si e ok!!

Mami de Eva Nazdravana
(13.12.2007)

In ziua in care ai incetat a fi copil esti mort !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Hello,

am zis sa intru si eu sa va salut ca n-am mai intrat pe aici de fo 2 luni; sunt data peste cap cu magazinul meu online si de cand am deschis muncesc ca apucata; am muncit in ultimele 3 luni cat altadata intr-un an :)
Sa ma urmariti, voi avea banner Hopababy in forum la gravidute si mamici :)

Chris Dum intrebai de reduceri in UK; in magazine inca nu e mare lucru, pe online s-au epuizat deja stocurile, cel putin pe site-urile de interes pentru mine; ei intotdeauna incep mai devreme decat in restul Europei si termina mult mai repede.

eu deja am bagat sectiune de SALE pe site; nu e mare lucru deocamdata, ca abia a inceput sezonul reducerilor :)

sunt si eu pe aici, pe baricade, cand incep reducerile LR...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Al_Ma spune:

Salut! Se pare ca vine H&M in Ro la anul http://www.sfin.ro/articol_20203/hm_deschide_anul_viitor_un_magazin_in_centrul_comercial_baneasa.html.



Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Citat:
citat din mesajul lui Al_Ma

Salut! Se pare ca vine H&M in Ro la anul http://www.sfin.ro/articol_20203/hm_deschide_anul_viitor_un_magazin_in_centrul_comercial_baneasa.html.



Alina si Mara (27 iunie 2007)


wow...sper sa deschida si in tm

Mergi la inceput