Praline belgiene 45

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns morgane spune:

Hallo, la toata cutia !
Kara a fost de milioane in compania voastra, numai ca sambata e cam aglomerat si imbulzeala pe ring. Propun sa ramana vinerea de acum incolo.

Mah, care veniti VINERI,18 iunie la seara romaneasca in Anvers? ca vad ca vorbiti de bbq si altele. Acela cand e programat?

Pupici,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teuton spune:

ardeias, am bagat la cap. deci sambata imi iau mataniile, hainele sobre si ma duc la biserica. uhm... sau era duminica...? cred ca pan la urma, plec sambata si stau pana-i cunosc pe toti ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

bai .. sexoase mai sunteti in poze.. ptiu .. va invidiez

teunonule: sambata tre sa-ti iei biblia cu tine se fac cursuri de pricepere la acest capitol.. meri duminica: e mai usor

fete, ati votat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_tm spune:

La karaoke inteleg ca e distractie, nu gluma ... dar exclusiv pt adulti, nu-i asa? ...tare tetant, dar parca inca nu-i momentul sa ies asa de una singura si sa-l las pe tati sa se ocupe de copil; sa ne mai acomodam un pic cu locurile, cu obiceiurile,...
Cred ca pt inceput as prefera o intanire mai in familie, intr-un loc ceva mai linistit, unde sa reusim sa si discutam, sa ne cunoastem...

Suna bine padurea din Ottignes (Bois de Reves);
Si la Cosmopolitan merge (asta stiu si unde e; l-am si testat deja)

Incerc sa inteleg cum reusesc belgienii astia sa faca asa torturi (gen bavarois); daca tot a fost ieri ziua tatalui si a mesterit fata zile-ntregi la gradinita sa-i faca un cadou (si un cadou super fain pe deasupra), normal ca trebuia si tatis a faca cinste cu un tort; si-am luat unul la-ntamplare, de nu parea mare lucru de capul lui ...si-apoi yammy!


Diana - mami de Adriana(n.14.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bepii spune:

Morgane, eu as veni la seara romaneasca dar numai daca mai vin si alte praline....altfel....nu cred......
Vad ca deocamdata nu sunt doritoare...pacat, asa aveam chef de-o mancare romaneasca si cu muzica corespunzatoare.....
Nina, tare faza cu Reina si Alex! Sunt niste nazdravani dragalasi. Ii pup pe amandoi.
Va doresc o saptamana excelenta si va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Dragelor,

Anne-Sophie e o poezie, nu stiu ce altceva sa mai spun, e pur si simplu minunata.

O sa pun poze pe facebook seara asta ca sa ma credeti:-). Andrei si Victor sunt si ei topiti, nu se dau mari cum ai fi putut crede la pre-pubertatea lor

Camelia si Dan sunt tare draguti si ei iar tata e aproape fericit cu noi toti, mai mult nici nu puteam sa sper

Am o maaaare rugaminte, nu stiu daca puteti sa ma ajutati, dar macar incerc: vineri pe 2 iulie plecam 2 saptamani in Spania in vacanta, e cineva care poate s-o tina pe Mimi??? E curata, ii trebuie doar cutia cu nisip (care, cu prafuri speciale, nici nu miroase), mananca doar "graunte" si e cumintica.

Daca nu gasesc pe nimeni o las la adapost, de unde am luat-o, dar as prefera o casuta pentru ea.

Mai vorbim. Ma bucur ca v-ati distrat iar la karoke si va pup tare1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela1171 spune:

Ninutzuck merci ca suni tu pt. Sept ; si intradevar, faza ci Reina si Alex a fost supeeeeer...radeam de una singura ;

Seara romaneasca - imi apre rau dar nu poci, musafiri in arie...deh..s-a deschis sezonul ;

Noricic cu mare drag as lua-o eu pe Mimi, caci Moni a mea este topita, dar pe 28 plecam si noi 2 saptamani, si venim pe 12 Iul, deci ne cam intersectam ; ma bucur pentru tine ca sunteti toata familia si va doresc cat mai multe momente frumoase impreuna .

Pupe cutiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Dragelor, am pus poze pe facebook cu noi, cum am promis :-)

Miha, merci, stiam ca si tu esti plecata, sa vedem daca ma salveaza altcineva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

nora, si noi plecam in ro...:(
am vazut pozele, e minunata! si andrei si victor se comporta incredibil! nu-mi vine sa cred ca pozeaza langa o pitica dar sa se uite la ea cu asa drag... si sa mai si doarma langa ea.... tare frumos i-ati crescut!!!! sa va traiasca , sa va fie sanatosi!!!!!!

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

merci fetelor ca va ocupati de bois des reves .. imi parea rau sa scapam un tort pe care sa scrie 5 ani facut din praline

nora; felicitari, nepotica ta e superba. la fel si baietii tai .
sora ta iti seamana incredibil de mult..

nina; reina si alex sunt bestiali.. mi-au placut la nebunie..



m-am delectat si cu lorena, si cu jeremy , bruno si sascha.. si cu mariuca.. aveti niste copii ma mult decat superbi.. ma-ncanta in fiece zi cand intru pe facebook..

am intrat sa va spun 2 kestii;
- am lasat telefonul la uscat cateva zile .. si l-am bagat in functiune .. si ghiciti?! functioneaza.. n uam pierdut din el pozele ,camera e buna.. e incredinbil, nu?

si 2 : vine prince in concert daca va intereseaza noi vrem sa merem

pupi si noapte bunicica

Mergi la inceput