Bobocei de sept-oct 2008, la soare (292)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Daaaaa.sigur nu e cald...al meu sot sta afara on sezlong cu laptop-ul in brate..si eu numar la capsuni

La Multi Ani Claudia!!! Iti doresc numai impliniri si Ava sa-ti aduca numai bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

LA MULTI ANI CLAU!!!Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!Faci chef nuu??

LA MULTI ANI SANZI!!

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

Neata!

Copiii mei sunt afara de la ora 6.Cineva la gradi i-a spus lui Alice ca acum cand e canicula iesim afara de dimineata si seara; la pranz stam in casa. Si ea a luat trewaba asta prea in serios.Astfel incat de la ora 6 ea joaca basket in gradina si sora-sa mestereste in nisip.

Babytza, bafta cu mutatul. Eu eram cel mai mare fan Romania in tinerete. Am anulat chiar casatoria cu iubirea vietii mele (la vremea aia ca intre timp am gasit alta) pe motiv ca gastigase la loteria vizelor si eu nu vreau sa plec din tara mea. Acum, ca-mi cunposc mai bine tara si poporul si i-am cunoscut si pe ai altora, as pleca in 5 minute fara sa ma uit inapoi prea mult.Ce, nu pot sa vin in vizita daca simt nevoia sa ma enervez?Sunt dezamagita rau. Daca eram mai tanara...

Bolnaviorii sper ca sunt mai bine!

Merg sa fac ceva de papa la armata de fomisti si revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lala77 spune:

La multi ani sarbatoritelor de azi! Sa fiti sanatoase si fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Nusha si Leah!
Claudinna si Sanziana!

Sa fiti sanatoase fetelor si sa va bucurati de copiii vostri care sa va aduca multe impliniri!


Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata mamici

Avem cafea ? Dau si pepsi si croissant proaspat

La multi ani Nushulica !!!! Sa fii sanatoasa si norocoasa, fericita si iubita !!!!

La multi ani Leah !!!

La multi ani Claudinna !!!!!!!! Sa fi fericita si iubita !!! Sa ai o zi minunata !!!

La multi ani Sanziana !!!! Sa ai o zi superba !!!!

cami bine ca e asa cum iti doresti

Cristina sa arunci si aici un borcan de dulceata ( din 32 capsuni ) A iesit buna ?

Lala multam , abia astept sa vad orasul , casa ..... plecam prin august, dupa ziua mamei

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Claudinna
Nushulica




Babytza bafta cu plecarea,e o decizie buna.venim in vizita

de Luca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

multumesc mult, fetelor!!
Sanziana La multi ani, fericiti!!

fac cinste azi cu ,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Nusha
Clau
multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi, puiutii sa va aduca numai bucurii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza2008 spune:

Claudinna
Nusha
Sanziana,Leah dati si voi un semn de viata!!

Lumi sanatate puisorilor! Nu ne mai mutam in Bucuresti...am inceput eu o colaborare cu o firma de acolo.Am fost acolo vreo 3 zile si,dupa discutii lungi,nu ne ofera mai mult decat facem acum si nu merita sa ne mutam acolo.

Babytza felicitari pentru decizia luata!!Offf,asa-mi vine sa-mi iau si eu ,iar,bocceluta si sa plec!!!!
Imunostimulatoare i-am facut o cura de 3 luni(10 zile/luna) de Bronho-vaxom...recomandat de dr,dupa ce am facut analize,toate Ig-urile.
Sanatate multa boboceilor!
Multa racoare sa avem!

Mergi la inceput