un SMS la 858 - un gest simplu pt copii!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANISO spune:

Impresionant videoclip...recunosc ca mi-au dat lacrimile.As vrea sa v a rog sa imi spuneti ,ca nu stiu cum sa fac ,sa trimit videoclipul si anuntul pe email la cateva persoane. Vom da si noi cateva sms.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

buna fetelor,

va rugam, nu uitati copiii bolnavi de leucemie din spitalul Fundeni. Ajutati-ne sa ducem ecograful necesar in sectia de pediatrie cat mai repede. Mai avem nevoie de 15.000 de sms-uri. Spuneti celor din jurul vostru despre aceasta necesitate pentru copiii diagnosticati cu afectiuni grave.


Sms-ul trebuie trimis la numarul 858 si costa 2 euro. Este valabil in perioada 10 iunie-10 iulie a.c. Acest serviciu este oferit gratuit de retelele mobile: Vodafone, Orange, Cosmote. Nu se percepe TVA


mii de multumiri din partea echipei Asociatiei M.A.M.E., tuturor celor care au trimis deja si vor mai trimite

Alinuk


www.dailymotion.com/video/xaclht_starship-foundation-father-and-son_creation" target="_blank">SMS la 858 pt copii!
detalii

www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

hai fetelor!!


haideti sa nu ramanem nepasatoare

rugati si prietenii sa dea un sms

nu e o avere, e o modalitate la indemana de ajutor!###

Alinuk


www.dailymotion.com/video/xaclht_starship-foundation-father-and-son_creation" target="_blank">SMS la 858 pt copii!
detalii

www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RHYANNA spune:

am trimis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Am copiat textul cu SMS-ul pe fluturasi mai mici (12 pe A4) si i-am pus in cutiile postale de la blocurile din jur, poate-poate!


Am lasat pagini de A4 pe la cabinetele unde merg de obicei. Fiind trafic mare sper sa ne ajute oamenii.


Cativa copilasi de scoala s-au oferit sa ne ajute prinimprastierea de fluturasi pe plaja



Cum s-ar zice - mobilizare generala

SMS la 858 pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aneline spune:

Au mai ramas 19 zile in care puteti trimite un sms la 858 si sa donati 2 euro pentru copiii bolnavi de leucemie. Haideti sa fim alaturi de acesti copii si sa le dam o sansa la vindecare!
Pentru noi (cei sanatosi) un sms inseamna 2 euro, dar pentru copiii internati in sectia de pediatrie a Spitalului Fundeni inseamna VIATA! Haideti, ca impreuna, sa achizitionam aparatul ecograf atat de necesar in aceasta sectie. Ajutati-ne sa facem cat mai cunoscuta campania noasta si astfel sa dam o sansa acestor copii.
Copiii bolnavi de leucemie le multumesc tuturor celor care au demonstrat ca le pasa de copiii bolnavi! Tie iti PASA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:



Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

dam si noi sms, cu mare speranta!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mirandolina, alinuk . teo adora icoana luata de la voi! pt ceea ce faceti. dau si eu acum 3 sms-uri si anunt lista mea de clienti (din 2000 aproape or dona macar cativa)

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybehappy spune:

Am trimis !
Mult succes si sa dea Dumnezeu sa se stranga banii de care este nevoie!!

Mary

Mergi la inceput