BIOGENESIS FERTILITY CENTER(17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Mi-a spus o vrabiutza ca luna asta au fost 12 reusite din 12, per total....din cauza asta am zis ca a fost procent de reusita de 100%. In general nici eu nu stiu procentajul dr Poiana.

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui goggy

Mi-a spus o vrabiutza ca luna asta au fost 12 reusite din 12, per total....din cauza asta am zis ca a fost procent de reusita de 100%. In general nici eu nu stiu procentajul dr Poiana.

17+ cu
MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



Pe bune???? Ce minune! Eu stiam doar de dr D, nu stiam procentul pe clinica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Noname, m-am tot gandit ce as putea sa spun.....pur si simplu nu stiu....e cumplit....

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Pe bune
In rest, ma rezum la ce ai spus si tu, nu stiu decat reusitele lui D, care sunt in jur de 80%

17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

No Name, cuvintele sunt de prisos. daca te-am putea ajuta cumva, cu ceva...

Ingeras, mami de Maya
Maya va avea o surioara sau/si un fratior! cand va vrea Dumnezeu...
3 sarcini pierdute 5-8 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

ella , katiya felicitari din suflet fetelor Felicitari si fetelor care au reusit dar nu scriu aici.Katiya , dupa ce nasti sa-i spui tipei aleia de facea pe mama omida
ca DD a fost mai tare ca ea :)).Cocolyso , sufletel , inna va asteptam cu vesti la fel de bune.Dana ...... Doamne ,cuvintele noastre sunt de prisos.
Multa putere va doresc.Cata ,Aditule pup tare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Dana imi pare rau...cuvintele sunt de prisos...stiu ce simti...
pogonici sunt convinsa ca moderatoarea ar fi facut modificarea cu mult timp in urma daca ar fi fost atentionata de noname. Poate uneori ar fi bine sa fim cu ceva mai putina initiativa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna fete dragi!
In primul rand felicitari din tot sufletul gravidelor de luna asta Ella si Katya, care au fost niste fete ascultatoare si au intors roata norocului.... sa dea Dzeu sa fie totul perfect inca 8 luni
Coco, Sufletel si Ina mult noroc luna asta
Goggy pup mamica de fetita frumoasa
Ingeras sa nu te lasi fata draga , pt ca sigur Dzeu va trimite un fratior sau surioara pt Maya, si cine stie poate vom fi colege
Catalina tu stii ce draga imi esti
Luca ce mai faci? eu luna asta ma lupt cu o mica dereglare
Pogonici asa cum ti-au zis si fetele, clinica are un procent mare de reusita, nu numai ce comunica ei, dar cunoscandu-ne de la masuratoarea de foliculi si estradioale, multe se intilnesc si la beta, asa ca stim una de alta asa in mare.
Cu privire la vestea despre Noname sunt de acord cu Irina, poate moderatoarea a avut motivele ei sa nu modifice prima pagina, poate Noname a avut motivele ei sa nu spuna public pe forum durerea ei pentru moment, poate si unele dintre noi stiam, dar atita vreme cit Noname nu ne-a comunicat dorinta ei de a schimba prima pagina ne-am vazut de treaba noastra.

O seara buna fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

sunt de acord cu voiii

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Ella, bafta multa-multa astazi! Un beta misto iti doresc !

Shery 33 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -4

Mergi la inceput