Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***215***

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Pisikule, nu te supara. Zau, nimic nu e gresit in discutia cu jucariile din parc.
Na, si ca sa preiau eu ceva rosii...Mie imi pace Mircea Badea... L-am descoperit la maternitate. Cu el am petrecut atatea ore de perfuzii la maternitate 9 luni de zile. Stiti ce bine facea, decat sa te uiti cu ochii in gol pe un perete alb. Asa ca...ori de cate ori am ocazia il mai ascult. Numai ca nu am maia vut ocazia de atunci...

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Am observat ca nu-l preocupa prea mult daca se servesc alti copii din jucariile lui, insa e fascinat sa le colecteze pe ale altora si sa le puna pe mosia noastra(adica pe langa sau in carucior), iar cand proprietarii de drept le revendica, sa vezi scandal!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus
Georgiana, v-am admirat pozele de la nunta !! doar ca in unele poze aveai o fata asa trista si ganditoare
Abia astept sa va cunoastem cat si pe Ilinca si InaPreda care si-au anuntat prezenta !!
Da, tu... de-aia nici nu le-am sters ca fac parte din evenimentele nuntii!
Ideea e ca inainte sa pornim la starea civila, stateam acasa ca "mireasa" si impreuna cu mireasa adevarata sa asteptam nasii ceilalti cu tot poprul... Ei si, mai erau 10 minute si trebuia sa fim la starea civila si nimeni nu dadea niciun semn. Ce sa mai, ne si gandeam oare de ce s-au razgandit... Telefoanele erau unele inchise si altele nedisponibile!
Cand colo, era lumea la URGENTE, ca nasa cealalta a facut un AVC Tranzitor si nu si-a revenit decat la urgente. Am fost disperati, ganidndu-ne ce se putea intampla... Mirele a plecat de la urgente, in 2 minute a fost imbracat si gata sa vina dupa noi.

A fost horror pana am vazut-o pe femeie pe picioarele ei...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Pisik, sper ca nu eu te-am suparat. Eu am citit cu atentie dezbaterea. Piticul meu e de-ala tupeist.

Sa va povestesc de Adela si animale. E mare amatoare, cum vede un catel pe strada striga "am-am" dupa el. Nu le mai zice "toto" acum, ci "am-am" sau "tucu-tucu". De matze... nu mai zic, ca eu nici nu le vad cand ea incepe sa strige "MAAA". DAR! Cand au incoltit-o vreo 3 pui de terranova la 7-8kile/bucata, i-a luat la caftit cu tetele pe care il avea in manutza. A tras vreo 2-3 lovituri de telecomada, pana a scapat de asediu, apoi a reluat joaca.



Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Stati sa scriu si eu, apoi capitol nou!

Poze cu noi

Veronica-Elena 12 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Va salut rapid ca la 4 ma trezesc asta daca apuc sa dorm.
Anca m-ai ghicit corect de la Obor pe Dr Lister trebuie sa ajung, voi lua metroul ca pare mai simplu.Multu mult de tot.
Saby si tie, sper ca Maia e mai bine.
Sa imi tineti pumnii ca ma duc la interviu.
gasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui novus
Georgiana, v-am admirat pozele de la nunta !! doar ca in unele poze aveai o fata asa trista si ganditoare
Abia astept sa va cunoastem cat si pe Ilinca si InaPreda care si-au anuntat prezenta !!
Da, tu... de-aia nici nu le-am sters ca fac parte din evenimentele nuntii!

Cand colo, era lumea la URGENTE, ca nasa cealalta a facut un AVC Tranzitor si nu si-a revenit decat la urgente. Am fost disperati, ganidndu-ne ce se putea intampla... Mirele a plecat de la urgente, in 2 minute a fost imbracat si gata sa vina dupa noi.

A fost horror pana am vazut-o pe femeie pe picioarele ei...

Gia, mama lui Briseis, 16 aprilie 2009


Of, ce intamplare!Bine ca si-a revenit tovarasa de nasie!

Asa, deci erati in Resita, ca m-am gandit ca-s chiar dusa cu capul, nu mai recunosc nimic de prin Cluj!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui joanna27

Sa imi tineti pumnii ca ma duc la interviu.
gasca.

mami de berbecut
Darius Andrei (27.03.2009)



Tinem, tinem, cum sa nu?!! Mult succes!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Pisik, sper ca nu eu te-am suparat. Eu am citit cu atentie dezbaterea.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Cred ca eu am suparat-o pe PisikIertare, Pisik!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Merg la. Noapte buna tuturor!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput