Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010 (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clary spune:

LORA
Sa fii sanatoasa si sa scapi cat mai repede de varicela!
Felicitari si fetelor care si-au vazut ieri comorile din burtici!Citeam si eu la odiseea de mai -iunie si parca le vedeam cum se incurajau si cum asteptau vesti cu emotie..ma gandeam.ce mult mi se parea la inceput si ce putin a mai ramas...teoretic mai am 95 de zile pana-mi vad printesa.
Va pup si va urez o zi frumoasa!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

la multi ani, Lora.sa fii sanatoasa, fericita si implinita.
felicitari tuturor celor care au fost la eco.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaElenaM spune:

Buna Dimineatza!
LORA
Va rog ma punetzi si pe mine in listutza cu CARUCIORUL ROZ???
Multzam.

23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Lora, La Multi Ani, sa ai parte numai de fericire si bucurii alaturi de cei dragi tie. Multi si multa sanatate.
Chichiutza, am intrat putin aseara sa vad daca te-ai intors cu vestile bune, dar imi picau ochii in gura si nu ti-am mai scris nimic. Felicitari pentru baietel, ma bucur ca totul este bine si ai venit multumita. Multa sanatate si tie
Klarisse si Kiti multa bafta la eco azi, sa veniti repede cu vestile bune
Multumim de micul dejun si de noul capitol.
Va pe toate

mamica de fetita si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Buna dimineata sufletelelor... si in special Lora

L O R A...
La Multi Ani cu sanatate si s/o petreci inconjurata de cei dragi inimii tale. Daca este o zi frumoasa... atunci sa dea DD ca in fiecare zi sa fie ziua ta! Hahaha, si in fiecare zi trebuie sa ne dai sampanie si tort?!

Chichiuta, daca/i stii ce am in geanta... m/am pregatit cu flori de soc... si supliment (bonus)suc de portocale cu capsuni facut de mine in dimineata aceasta

Cris... se deschid usitele dar e terenul atat de alunecos si se clatina putin pamantul sub picioare, si frige asa ca o sa suflu si in iaurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris26 spune:

la multi ani Lora. Buna dimineata fetele. acum ne-am trezit si noi si mai luam doua guri de cafea sa ne dezmeticim mai repede. Bafta pt cine face eco astazi, sa ne dati vesti bune.

cristina si bebe in burtica 22 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Maya, te scap eu de sucul de portocale cu capusuni.. Am o durere de cap care nu-mi mai trece de ieri. Nasul imi curge intr-una si cred ca durerea de cap e strans legata de raceala, offf, eu cand ma mai fac bine? Si partea proasta e ca nu-mi vine sa mananc citrice si de ceai cu lamaie sunt satula. Ma vait si eu putin .


mamica de fetita si 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadiutapm spune:

LoraG76 Sa fii sanatoasa, iubita fericita sa ai parte de tot ce e mai bun pe lumea asta, varicela sa treaca super repede, ti pupam

Chichiuta, multumesc frumos imi intaresti convingerea ca e super fata, Ala, eu o cunosc de foarte mult timp cand era si in facultate vad ca toata lumea are de spus cuvinte frumoase despre ea., voi sunteti colege? Felicitari pt vestile bune de la eco, si asteptam si EKG cu rezultate excelente.

maya71, tie trebuie sa-ti facem galerie , mai lasa masina si fa o plimbare

pupam burticile
Nadiutapm de Lidiuta 08.02.2007
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

lora,crina,oramona sa va faceti bine!
Pe mine m-a apucat harnicia de dimi,si deja am terminat ciorbita de salata!.


Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutza spune:

Neata' burtici!

Lora si multa multa sanatate si tie si la BB! Sa scapi cat de repede de problemutele cu varicela! Multumim de sampanie si tort....foarte bune au fost!

Alynta, Summertime aveti PM!

Klarisse si Kiti va asteptam cu vesti bune azi

Si eu merg maine din nou la eco, pe urma mai am in 19 iulie, dar intre timp mergem la maaaaarrrrreeeee.......si abia astept. Pana in 19 iulie ramanem acasa si vom avea si noi mai mult timp de palavragit, daca o sa ma lase nazdravanul de Bobi.

Ayda parca tu ziceai ca trebuie sa te tot apleci sa o tii de manute pe cea mica...de ce nu folosesti un ham....si fara sa fii insarcinata e nasol sa tot stai aplecata, darmite si cu ditamai burta?!?!?! Eu il tineam in ham...si a fost ok.

O zi faina la toate burticile si tie Maya-ma bucur ca deja pari a fi mai ok cu moralul! Fruntea sus ca ai de unde alege!

Dana 26+ cu si mami de Bobi (06.03.2006)

Mergi la inceput