Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
La multi anisori copiilor din burtici! Azi e ziua lor doar!
Si o dedicatie speciala pentru ziua asta minunata:
http://www.youtube.com/watch?v=bIGlSpH0Zyk&feature=PlayList&p=3BC62549C992EFDB&playnext_from=PL&index=0&playnext=1
Raluca felicitari! Daca nu a vazut inseamna ca e si rau!

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

nastasie,lora,office,alynta,anaist,kamy,puiutza,julycor,adelena,mari paun,nadiutapm,maitreyi,oramona,kiti,nerantula,lucianna (imi cer scuze daca am omis vreo mamica) la multi ani puiutilor vostri,sa creasca mari si sanatosi! Si la mogaldetele din burtici,sa creasca mari sisanatosi!
RalucaElenaM felicitari pt vestile bune si pt

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Buna dimineata burtici! Ana multumim tare de micul dejun, eu am facut ochi abia acum jumatate de ora si ma gandesc sa ma duc la spital ( desi n-am mare treaba azi). Problema e cu ce ajung eu acolo ca masina n-am.
Maya ... off... Eu stiu ce sa zic, poate e mai bine asa, poate ca asa au trebuit sa stea lucrurile, poate ca mai bine gasesti pe cineva care te merita decat sa traiesti o viata de indoieli. E greu sa zici vorbe mari, doare tare, si-o sa mai doara o vreme... Capul sus, ocupa-te de mintea si sufletul tau si noi te asteptam aici sa ne tii la curent sau daca ai nevoie de un sfat.

Ceea ce ma face sa ma gandesc...Ariciule tu cum esti? Sper ca si tu si bebeii sunteti bine si ca din cand in cand mai tragi un ochi si pe la noi!

Va urez o zi buna si frumoasa, iar fetelor care merg la eco sa aiba cele mai frumoase intalniri!

Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

La multi ani bebelinilor!!!!!!! sa creasca mari si sanatosi alaturi de parintii lor!

Ana ma bucur c-ai avut o noapte mai linistita!

Raluca felicitari pentru bebelina!

Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Maya nu stiu ce pot sa-ti spun!Fii tare!O sa treaca dar mai greu..Ai incredere in DD.

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
La multi ani tuturor copiilor!
Ana, multumim!
Eu sunt bine, atat cat se poate...am facut febra si aseara si spre dimineata, toata casa miroase a otet... am luat si paracetamol si-am facut si-un dus cu apa mai rece, ca transpir intruna. Sper sa-mi treaca mai repede.

Felicitari fetelor care si-au vazut bebelusii!
Scuze ca nu mai scriu, dar nu-s in stare sa mai stau si la calculator.
O zi frumoasa va doresc!

Lora, mami de Iustina si 26+

Carti personalizate

Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

chichiutza mi-a trecut durerea,dar tot tre' sa ma duc la dentist ca nu stiu cand ma apuca iar!
alynta f fr dedicatia!multumim!

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Ana ma bucur ca ti-a placut!
Pentru listuta: Data nasterii: 14.08.1979

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Salutare!
La multi ani tuturor copilasilor, sa creasca mari, sa fie sanatosi fericiti si iubiti!

Bine am zis ca nu intru ieri sa va spun ce am facut...chiar n-am avut cum. A fost o zi plina de aventuri. La noi se fac restructurari si eu m-am trezit ca ma invoiesc ca plec la Iasi. Ajung acolo si intru la eco si cand sa ma asez pe masa aia repet: morfologie fetala, daaa?? La care dr: eu nu fac morfologii fetale. Sa moooor nu alta. I-am exlicat ca atunci cand am facut programarea am vorbit limba romana nu alta si asta am cerut...si-s fugita de la servici de la vreo 200 km. Asa ca m-a programat tot ieri la ora 16 la colegul lui, Dr Nemescu, am intrat prima inaintea tuturor programarilor dumnealui. Asta e, tot raul spre bine. Cand am ajuns intr-un final acasa mi-am gasit copilu' cu febra 38 cu 6 lesinatuta-n pat. Una peste alta si la mine acasa a mirosit toata noaptea a otet.

Asa: la morfologie e totul bine, totul in limite, potrivit varstei sarcinii. Dr a fost super atent si comunicativ, mi-a placut de el drept urmare m-am programat pt eco de 32 sapt tot acolo. A bombanit el ceva de o "dilatatie la rinichi" ca pana la urma sa-mi spuna ca e in limite si nu e nicio problema...da eu tot am ramnas cu gandul asta, sa dau o cautare sa vad ce e cu ea. Si da, a ramas baietel.

Acu is la servici, am o gramada de treaba, am zis sa va dau raportul si apoi sa ma chinui sa nu adorm cu capul pe birou...n-am dormit toata noaptea, am tot pipait-o pe Bia sa vad daca-i scade febra sau nu... Om trece noi si peste asta.


BTW...meyyy...caaaalld e-n Iasi....

21+ si mamica de Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Maya imi pare foarte rau ca ai o experienta ca asta acum! Dar tu stii cel mai bine! Cand va veni copilul te va alina mult! si multa putere sa depasesti momentul!

Alina-Mirela 26+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput