Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

fetele ma bucur ca va placu la party

purple pentru ce ne-ai convocat? sper ca e urgenta sau ai vrut sa intrerupi sedinta foto? daca iaste asa....





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


am avut un weekend plin, nu va zic cu cine l-am petrecut ca sa nu starnesc invidie insa a fost benefic in toate sensurile

lisa zici de noul vecin....mi-a spus ca e mai bine asa....sa socializeze mai intai doar cu noi, pana sa il prezentam si public...nu de alta, dar a zis ca vrea sa mai petreaca ceva timp DOAR in compania noastra, ca ii oferim o senzatie de bine pe care n-a mai intalnit-o pana acum...fiecare im parte suntem menunate, si se bucura ca l-am reintegrat atat de repede

pentru cei din public care se intreaba cine e....ei bine...e un frumos si un tip super , nu inteleg cum a ramas singur . cert e ca o sa ne viziteze des pe fiecare in parte

delicatesili...lisa zici ca au fost achitate in avans??? baietii mei zic ca n-au platit nemic....deci daca au platit altii pentru mine sa imi spui..sa nu raman datoare, sa ma revansez

JoAnn erai pe lista cu limonada azi...da uite ca s-a racorit putin..si iar nu ai parte. o sa specific ca azi dupa masa, sau maine, sa ii fie adusa totusi o portie, ca sa nu ii uiti gustul

parpal leacu ala de revenit dupa party...e super, functioneaza tare tare bine

iona cand mai faci party la piscina? ca nush de ce... piscina ta imi place tare tare mult...ai ceva acolo....in atmosfera...nush daca e ceva...sau cineva...




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

fetili

cam atat pot spune acu

15+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:


JoAnn am promis...onorez....iaca www.youtube.com/watch?v=UPae_U0y87I" target="_blank">limonada pentru tine..cred ca o sa savureze si iona din ea...asa simt eu




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana am savurato pa toata...na da ti rog esplica ce cauta Redu pi acolo ha? nu vreau sa mai scot drujba....din nou

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


mey iona...intreaba-l pe el ce s-a bagat in limonada pana la coate...ca nu eu l-am bagat, el cu buna stiinta s-a introdus


JoAnn sa iti fie de bine limonada, ai luat portie dubla sper, ca asa ai zis ca e sitemul acum pt tine

lisa nu m-ai lamurit cui ii sunt datoare..cine a platit delicatesili mele...ca eu ma din ele...si sa nu raman datoare


parpal azi l-am vazut pa baietu tau cu camesha....da sa stii ca am sarit ca arsa si am pus si asa l-am urmarit deci sa nu avem discutii dupa aia



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetele toate ca toate dar pe aci nu se mai serveste nemik? de defilari nu pomenesc.....e bine asa poate uit cine e baietii vostrii si stiti cat sunt de impiedicata

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili



oana, nu-ti fa problems..doar nu crezi ca beietii tai te lasa asa..indatorata
daca nu ti-au zis.. e pen'ca unili aspecte trebuieste sa ramana confidentiale
iona,parpal va rog sa nu ma'ntrebati cine a platit pentru delicatesa asta






www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

eu,una,nu intreb pe nimeni nemik dar nici nu vreu sa fiu intrebata cine?..ce? si cum? OK?






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput