Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

vai da cata amabilitate pe noi
oana io zic ca esti pe drumul cel bun acu vezi la fata locului ce si cum faci si indraznesc prea mult daca as vrea ca intrarea in adevarata atmosfera a noului vecin sa o faci de ziua mea?

despre noul vecin numa de bine de unde credeti ca va trimet mesu? si...mai e 2 pretini veniti poate ii conving sa se mute si ei.....la mine acasa

lisa tre sa ghicesti ce citat din mesu tau am vrut sa pun acolo ca..na ...nu puteam.... e vb.de o interpretare

parpal nu mai insista ca plata e platita acu sa vad daca ghicesti cine a efectuato detin si dovezi

Citat:
offf...ramasei in urma rau cu toatili care s-au intamplat

Joann te informez io pe aceasta cale vreau sa-i multumesc din nou lu finutu ca a fost www.youtube.com/watch?v=bqa38zGZt6s" target="_blank">alaturi de mine si m-a sustinut

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello

am simtit miros de cafea, asa ca... here I am .

iona ce pot sa zic ...finutul tau, amabil ca intotdeauna, cu tine .
totusi ,ar trebui sa te hotarasti asupra unei fizionomii, ca ne ametesti rau di tat

fetili o zi buna.

revin


14+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:







www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neaztaaaaa





sa nu stati prea mult la soare



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay


nu mai apuci sa zici nemic aci, ca ti se serveste cate o reprezentare...de ramai

sa inteleg ca face parte din cameleonizare? tot n-am prins bine ideea, da nu ma las

stiu ca sunteti preocupate de noul veci, da stati linistite...a zis ca are o special relation cu iona, o sa isi faca aparitia de ziua ei, la petrecerea pe care ne-o pregatese iona

altceva.....in afara de caldura nu prea se remarca, stiu ca vreti limonada, caci e singura ce va poate racori....posibil sa apara, daca promiteti ca o savurati cu okii protejati



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
a zis ca are o special relation cu iona

acu ma credeti? puteti deduce usor despre cine e vorba in propozitie

oana asa e bine? iar in cazu in care Joann nu apare pot savura si portia ei?

lisa si purple ma bazez pe voi cu partyli v-am virat in cont de 3x suma folosita de obicei ca sa nu avem discutii cine si cum plateste factura

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna

iona ghinion ...nu poti savura portia mea .

oana astept limonada, uite is pregatita




14+ viitoare mami de gemeni
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Vai, Joann , nu imi vine sa cred ca ne arati pe cineva, in sfarsit

Ma pregatesc de ziua lu' Iona , vreau sa fiu la nivel inalt, asa prezentare nu vezi in fiecare zi , desi tot nu stiu despre cine este vorba.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play-replay



in mare mare fuga pe aici ca fff... monday s-a metamorfozat in ffff... friday totul pe repede inainte si de calitate. sper sa reusesc sa ies bine din situatiune. ma straduiesc sa fiu o aparitie la petrecerea lu iona...daca nu apelez la rochia cu trena invizibila

bun vecin oricum...

JoAnn nu poci face oficiile cu limonada azi, da poate ma revansez zilele urmatoare

parpal, lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput