Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010!(66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoredanaB spune:

Buna ziua si de la mine! Cum e vremea la voi?La noi zici ca vine toamna,ploua de m-am saturat!

Chichiutza pana la urma te-ai hotarat care carucior il vei cumpara?

Aniast unde in Turcia mergeti?Noi de la Antalia am mai facut incao ora cu masina pana la Ocurkalar asa se numea statiunea.A fost foarte frumos iar Eric s-a acomodat repede nu cred ca e vei avea probleme cu Vladi.

Fetelor sa stiti ca Aniast are dreptate in legatura cu perna.Bebelusii nu au nevoie!!! Al meu nici acuma la aproape 2 ani nu doarme pe perna.Am procedat ca si Aniast:am pus o fasa/servetel de finet la cap si gata.Nici plapumioara nu folosim.E mai Ok cu saculetele de dormit asa sunt sigura c anu se dezveleste.


23 cu + Eric Joshua(05.09.2008) ... o minune de la Dumnezeu!

Eric Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoredanaB

Aniast unde in Turcia mergeti?Noi de la Antalia am mai facut incao ora cu masina pana la Ocurkalar asa se numea statiunea.A fost foarte frumos iar Eric s-a acomodat repede nu cred ca e vei avea probleme cu Vladi.


Loredana, noi o sa mergem in Sorgun, la 60 Km de Antalya airport, uite www.sueno.com.tr/suenobeach.asp?islem=sayfa&id=58" target="_blank">aici. Nu de acomodarea lui Vladi mi-e teama mie ci de cum reactioneaza la drum. Noi pana acum am calatorit doar cu masina ...oricum nu mai dam inapoi, totul trebuie sa aiba un inceput.

Andreea, cu (AMR 14-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

Cine imi spune si mie cum sa fac socata , tocmai a venit sotul cu floricelele
VA ROOG

Burtica de 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexuza

Cine imi spune si mie cum sa fac socata , tocmai a venit sotul cu floricelele
VA ROOG


Am gasit reteta de socata www.culinar.ro/forum/continut/Reteta-ta-preferata/15206/Reteta-mea-preferata-in-luna-mai-SOCATA-/" target="_blank">aici dar daca dai un search pe google, gasesti muuuulte.

Andreea, cu (AMR 14-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoredanaB spune:

Citat:
citat din mesajul lui aniast72

Citat:
citat din mesajul lui LoredanaB

Aniast unde in Turcia mergeti?Noi de la Antalia am mai facut incao ora cu masina pana la Ocurkalar asa se numea statiunea.A fost foarte frumos iar Eric s-a acomodat repede nu cred ca e vei avea probleme cu Vladi.


Loredana, noi o sa mergem in Sorgun, la 60 Km de Antalya airport, uite www.sueno.com.tr/suenobeach.asp?islem=sayfa&id=58" target="_blank">aici. Nu de acomodarea lui Vladi mi-e teama mie ci de cum reactioneaza la drum. Noi pana acum am calatorit doar cu masina ...oricum nu mai dam inapoi, totul trebuie sa aiba un inceput.

Andreea, cu (AMR 14-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)


Lasa ca va fi bine.Si la eric a fost primul zbor si nu am avut treaba cu el.Se uita pe geam,la film...trece repede timpul.Noi am facut cu avionul o ora si 50 de minute, banuiesc ca voi veti face maximo ora.

Noi am fost www.holidaycheck.at/hotel-Reiseinformationen_Kirman Hotels Leodikya Resort-hid_147806.html" target="_blank">aici.Au fost 14 zile foarte frumoase,a meritat toti banii.


24 cu + Eric Joshua(05.09.2008) ... o minune de la Dumnezeu!

Eric Joshua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Fetelor in ce locatii frumoase va duceti in concediu! eu anul asta zic pas, deh, lipsa finante, asa ca ma bucur tare pentru voi!

Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Aniast tot de la Inglesina e si asta (otutto), dar mi s-a parut materialul nu gros, asa zdravan. Ma gandeam la iarna ca va trebui sa tina cald. Din ce zici tu ar fi mai bine sa luam separat carut cu landou si la primavara-vara sa luam sport?
Loredana nu ne-am hotarat inca, am fost in recunoastere sa vedem cam ce se gaseste pe piata. Oricum foarte putine firme au avut desfacere si modelele expuse destul de putine. Online multe arata bine, dar sunt de parere ca trebuie sa-l vezi, sa-l strangi, sa-l impingi, nah...

Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

Are ceva daca fac intr-o sticla de plastic ?? nu am borcan

Burtica de 25 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelka77 spune:

Buna seara fetelor

Noroc ca nu ati scris foarte mult in weekend si am putut sa recuperez. Ce fain de fetele care stau in orasele mari; au de unde alege si mai exista si expozitii cu produse pentru bb. Eu inca nu am cumparat NIMIC.

In weekend a fost mama la mine si mi-a facut, printre altele, socata; mi-ati facut pofta de cat ati vorbit Oricum a fost o ideea buna ca sucuri nu prea beau, ceaiuri nici atat si parca de apa te cam saturi.... Acum tot ma invart pe balcon si astept sa treaca cateva zile sa se faca socata. Va invit pe toate.
24+[b]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare'!
Alexutza fa in plastic ca e bine!
Andre sa va fie de bine achizitia! Da-ne o poza!
Chichi eu am patut din panza cu doua nivele! Baietii au dormit in el bine! Il poti lua in voiaj ca se pliza si se face cat o geanta de calatorie! Plus ca atunci cand nu mai este necesar il depozitezi usor! Si e mult mai ieftin: 350lei maxim! Are la el si masuta de infasat, plasa pentru tantari, suport de prins jucarii!
Am fost la un gratar! tati a suflat in lumanari! Se pare ca le-a placut tortul! Acum este somn de voie ca au obosit baietii!

Alina-Mirela 25+ si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput