Gravidute si mamici de Timisoara (44)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Fetele o intrebare off topic: are cineva vreo cunostinta la casa de pensii sau pe cineva care se pricepe la calcularea varstei de pensionare?
Tatalui meu i-au respins dosarul de pensionare desi stim aproape sigur ca poate iesi la pensie.

Multumesc mult si scuze.

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gratiana77 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR COPILASILOR!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!!!!
Va multumim ca existati in vietile noastre si va uram sa ramaneti mereu la fel de minunati!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Miha, tot am vrut sa te intreb cum e cu produsele bio......ai primit cosul cu legume? cum ti se par produsele? e ok ca si pret/calitate?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fancy spune:

Bea, la multi anisori! Sa cresti mare, mare, sa ai parte de mult, mult, mult noroc si multa sanatate! Cristina, sa va traiasca printesa mica si sa va aduca numai bucurii!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI BEA !!!
Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai mult mult noroc in viata!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

LA MULTI ANI BEA!!!
Sa cresti mare, frumoasa, sanatoasa si sa ai parte de mult noroc in viata!!!

Mami fericita de Ania-Olivia , 23.12.2008

Poze aniversare Olivia
Poze Olivia Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strunfita spune:

La multi ani, Bea!!! Sa ai parte de sanatate, bucurii si sa fi fericita! Cristina, multi pupici!

Carmina + Andreea (21.05.2009) si Bogdan (04.02.2005)
Poze ***Poze *** Poze
"Live like you were to die tomorrow, learn like you were to live forever." Gandhi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale_d spune:

La multi ani, Bea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Bea ! Sa cresti mare si frumoasa!

Distractie placuta in Egipt!


Eu sunt cam suparata...Cri e cu febra de la amigdale...i-a bagat supozitor cu novocalmin ....Sper sa treaca! Nici nu mai stiu ce sa-i dau si dupa cine sa ma iau.

Tot asa cand unul, cand celalalt bolnav.




Lucia vineri vine primul cos.

Am cam intrat in paine la lucru...si muullllttt de lucru...si concedii cam nu-s...a iesit azi un tambalau...ca eu mi-am luat si ca sunt noua si bla bla...M-am simtit ca naiba! Dar discutii de genul asta cred ca o sa tot fie...
Va trebui sa ma obisnuiesc!

Va pup!

Mergi la inceput