BB, la mine a inceput sa fie f greu de cand s-a ridicat Maria in picioare, adica de aproape 3 luni. E teroare de atunci.
F.f.f greu este si atunci cand sunt amandoi bolnaviori si maraiti. La noi regula e clara: la 2 zile dupa ce se imbolnaveste Matei ia si Maria (dar la ea mereu e mai nasol). Maria e mult mai sensibila la durere. Daca la Matei nu prea am simtit perioada cu dintisorii, la Maria o simt din plin
. Daca as avea un pic de ajutor in timpul zilei sunt absolut convinsa ca mi-ar fi mult mai usor, dar nu se poate si asta e...
