*LMA Poznazi smecherasi de mai-iunie 2004! (13) *

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Buna fetele

Laurina Multumesc de intrebare, Bia e binisor. Am fost cu ea ieri la medic si ii dau antibiotic. Azi are serbare, sper sa se simta bine.
Si Bia este la fel ca Mihnea, se supara imediat si face crize, chiar daca ii spui ceva in gluma. Noi tot incercam sa o facem sa mai si zambeasca sau sa nu mai reactineze asa. Punctul de vedere si-l mentine doar daca adversarul este mai mic sau egal cu ea. Incercam mereu sa ii explicam cum stau lucrurile, probabil ca o sa mai repetam multi ani aceleasi lucruri pana sa le priceapa bine.
Sanatate multa.

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

La multi ani Iustin




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Inisu frige rau, are numai febra nimic altceva. Asa ca noaptea asta stam de paza

Va pup pe toate




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

of, laureta, sper ca-i bine inisa

nicoleta, cum o fost serbarea lui bia?

laurina, il pupam pe mihnea tau tare de tot . la fel ca bia si ceilalati copii in lumea asta, mihnea tau testeaza viata asta, o incearca, o dezveleste, se uita, le aduna in capsorul lui. prin ochii baiatului tau, lumea asta are o groaza de schimbat si de invatat.

barbatu-meu ii incintat ca se poate desfata cu fiarele lui; nu stiu ce placere are sa tot ridice greutatile alea in fel si chip, da' fiecare cu pasaricile lui (apropo, camaruta o iesit mai bine decit ma asteptam si i-am si plasat un ventilator din ala vertical, care se misca rotativ...)

luni seara, lia are ceremonia de terminarea gradinitei, cu tichie si snurulet si tot dichisul. mergem toti, cu mic, cu mare.



mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Pittsburgh_2010"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

la multi ani, iustin!!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Pittsburgh_2010"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Buna fetele

Hop si eu si cu deri de cap. Nu stiu ce am, dar ma cam doare capul de cateva zile.

IUSTIN

Laureta Cum se simte Inisa? Mai are febra?

Monet Distractie placuta sotului in camaruta lui. Ma bucur ca i-a placut.
Felicitari pentru domnosoara absolventa.

La serbarea Biei a fost foarte frumos. Copii ne-au prezentat o sceneta in care au inclus tot ce au invatat ei tot anul. Sunelete, departiti in silabe, cifrele si adunari, ghicitori. Mi-au dat lacrimile cand au cantat "O lume minunata" si "Ce mica e vacanta mare".

sa aveti o saptamana frumoasa cu mult soare.

_
Edit:
Am uitat sa va spun. M-a pus educatoare pe ganduri. M-a indrumat sa ii fac Biei un consult la ochi sau la neurolog, pentru ca o doare capul. E drept vineri nu s-a simtit prea bine pt ca abia incepusem tratamentul pentru rosu in gat, dar cica nu doar acum s-a plans de dureri de cap.

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

de poze

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Montessori-Blue"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

la multi ani, darius!!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Montessori-Blue"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

LA MULTI ANI! DARIUS
Sa ai parte de o copilarie fericita.

Berta Sa-ti traiasca juniorul destept si frumos. Mai esti ocupata? Cum ati petrecut?

Monet absolventei. O prinde foarte bine albastru.

Nicoleta si Bia Ciocarlia Sarbatoarea recolteiwww.dropshots.com/tnicoleta" target="_blank"> Filmulete

"Viata poate fi inteleasa doar privind in urma. Dar poate fi traita doar privind inainte." (Soren Kierkegaard)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Inisu e mai bine , in schimb de ieri e si Biancu 39.9 cifra magica

La multi ani Darius

Bertha petrecere frumoasa

monet frumoase poze, ce mari au crescut gazele

tnicoleta fa un control sa stai linistita, la ochi

Ma duc la sobitza mea fierbinte



Mergi la inceput