Leoaicele DC **51**

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Dodo, cat poarta Bodo la picior ? Dar Isabella ?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Catutza, tinem pumnii...dar de ce????? Ai mai scris si n-am vazut eu !???

Uite si pozele:

Poze din Herastrau
Poze de la picnic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Dodo, cat poarta Bodo la picior ? Dar Isabella ?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Bogdan poarta 31(talpitza goala masoara 19,5cm) iar Isabella are 12cm talpitza-tot goala


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=I%20Love%20DC" target="_blank">dod-1 dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata , neata

ce fac felinele ?

eu turbez de cald, ma doare capul daca stau mai mult de 5-10 min in soare ..... ma domolesc la AC, sau cu calmante

cata azi mergeti la spital, sa vedeti daca scoate-ti gipsul? Sa dea DD sa fie binesi sa scape de el

Adi dar capsunici nu ai??? ma uitam aseara la stiro la capsunile din SM...sii mor de pofta ...mi-aduc aminte cand mergeam la mama, la munca, lucra ca telefonista la un IAS, si tata tot pe-acolo, si mancam tot ce era mai bun..... offf anii de glorie ai Romaniei


pup u all!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Gabi draga, nu ai putea estima un numar la Isabella? Nu de alta, dar e cam complicat sa ceri pantofiori pentru o lungime de piciorus, si io n-am centimetru ca sa ma duc cu el la magazin.
La mine ploua, ca'n Belgia si zice prognoza ca va tot ploua ...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Gabi draga, nu ai putea estima un numar la Isabella? Nu de alta, dar e cam complicat sa ceri pantofiori pentru o lungime de piciorus, si io n-am centimetru ca sa ma duc cu el la magazin.
La mine ploua, ca'n Belgia si zice prognoza ca va tot ploua ...

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> In sufletul meu

pe pantofirii ce i-au ramas mici scrie 13...deci 14 sau 15 caci ea oricum creste repede iar nr 16 are de la nasa-sa dar sunt maari inca


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=I%20Love%20DC" target="_blank">dod-1 dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

am scapat de gips, am scapat de gips

dar dr mi-a lasat un gust amar, nici nu s-a uitat la manutza dupa ce a taiat asistenta gipsul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Ma bucur ca ati scapat de ghips, Catutza!!! Cat despre dl. doctor, o mare !!!!!!!

Annie, pupici, sa-ti treaca capul, si caldura sa plece! Si la noi e foarte cald, dar mi-am dorit-o!!!!! Cat despre vreme, stiu ca se zice pe toate canalele ca anul 2010 va fi cel mai cald din istorie!!!

Raluca, Dam caldura, ca vad ca la voi ploo!!!

Gabi, vad ca ai modificat pe prima pagina si l-ai adaugat pe bb Bruce al Iulikai, dar primii 4 copilasi din lista sunt nebolduiti, iar ceilalti bolduiti! Sau doar la mine se vede asa???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui katty


Gabi, vad ca ai modificat pe prima pagina si l-ai adaugat pe bb Bruce al Iulikai, dar primii 4 copilasi din lista sunt nebolduiti, iar ceilalti bolduiti! Sau doar la mine se vede asa???



Gata am remediat....nu observasem


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=&folder=I%20Love%20DC" target="_blank">dod-1 dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Neatza! va invit la... si la ... si la cafea daca doriti


Cata, felicitari , pacat de dr....

Dodo, Clau meu n-ar semnul distinctiv ca ar fi baiat , poate cand mai intri la modificat ceva prin lista, e Caludiu- Georgian ;)

noi azi mergem la dubai, la consulat ca..... acum doua luni am mers sa depuna al meu so actele pt a schimba pasaportul.... bun... ieri ma suna ca, "cica trebuie sa mai dea o semnatura pe formular" dupa 2 luni... pai puii mei pana o sa plece + facut in tara (o luna) plus drumul inapoi.... expira si mama pasaportului.... azi cicao sa fie mai placut ...38 de grade.... probabl dubai cu 42

pup u all si o zi faina!

Mergi la inceput