Puiuti de Randunici 2008!! (415) Sanatate,Siluan!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Chestia e ca sunt "prea silfida" si d-aia intru la cheltuiala acum... Rochia pe care o am asa mai de ocazie e de la botezul Sanzianei, si inot in ea. Deci as prefera rotunda la ferma

Dar chiar pe jos acolo e doar pamant, nu? Care acum e plin de apa si transformat in mocirla?


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Aaaa, am uitat sa va zic - am minerale de la Ariel si sunt fooooarte misto! La targ ii mai fac o vizita sa mai iau si d-alea de ochi.


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mimoooo, pai fata, mai am timp sa citesc eu n'spe capitole...cat scrieti voi Abia daca citesc unul din urma...
Deci, la munte, am fost in Dragoslavele, langa Rucar, uite aici detalii, suni si intrebi. Sunt vreo 8 camere cu baie, f. moderne, misto, cabana e de lemn, e mare, dar cica a sunat Luny si au rezervate multe we de-aici in colo...tb sa rezervi din timp...
http://www.bucataras.ro/articole/7351/kabana-frasin-dragoslavele--rucar-.html

Dvd-urile mi le dai tu cand ne-om vedea , sunt ale unui coleg de-al lui Cata, dar nu-i nici o graba, stai linistita

Eu m-am apucat acum de citit, daca filme nu mai am ce sa vad...sunt innebunita dupa seria Amurg, sunt la a treia carte, am vazut si primele doua filme de 3-4 ori fiecare , sunt in transa acum


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Astia au rupt niste foi bucati mici si le arunca in sus: Iuhuuuu, confetiiii Vreti sa stiti cum arata sufrageria mea?
Mai bine i-as duce la baie
Sunt si singurica, Cata vine tarziu in noapte...sper sa mai fiu treaza cand vine, ca mi se face dor de el


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Hai ca ama juns la partea unde ma intrebati de munte , daca arde ceva vreodata sa ma sunati pliz Am pus linkul mai sus, cititi acolo. Ma bucur ca v-au placut pozele si multumim pt. complimente

Am citit si de Patrick de Clodet, sper din tot sufletul ca e bine, pui mic...

Si Siluan la fel, sanatate maxxxxima

Felicitari Daciana pt. sarcina

Si ai mei sunt muciosi putin si mai behaie...nu le mai dau absolut nimic...Vlad a terminat cu antibioticul si cu aerosolii saptaman trecuta...chiar nu mai rezist nici eu sa-i aud asa pe-amandoi Vreau sa vina vara, sa terminam cu racelile...Vlad n-a mai mers la gradi de o luna si ceva, rateaza si serbare si tot
In schimb l-am inscris la Fastrackids, nu stiu cum se scrie...si ii place enorm, plus in we la karate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

m-a adunat d epe drumuri, imi astept sotul sa vina de la meci de prin alte orase, vad si-un film pana atunci, sper...
mimo ai mei vroiau sa mearga cu Muf la pensiunea aia vreo 8-9 zile si nu au putut sa rezerve ca-s rezervate we multe, cum zise Bubu.. poate ai noroc tu mai spre vara, nu's ce sa zic.. asa ca suntem in cautari de alt loc...
valen si noi tot in Vama, in ultima saptamana din iunie, poate ne vedem acolo.. cat cerea nenea ala pe noapte? noi avem niste prieteni care au o pensiune d-asta acolo si vom sta la ei se pare, 80 lei/camera.. eram curioasa de comparatie.. treaba e ca nu stiu cum arata la ei acolo, stiu doar ca sunt toate conditiile si ca e in primul rand, langa plaja.. dar mergem pe mana lor ca-i cunoastem..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Simo-Mimo,Siluan e inspre bine-asa zic dr.Ultimele analize facute duminica indicau o scadere a bilirubine,nu f mare dat tot e ceva...Luni vom termina tratamentul-ca dr au decis sa nu facem 21 de zile ci 14,iar daca va fi mai fi nevoie vom mai face dupa o pauza de 1 saptamana.iar marti ii vor lua iar sange sa vedem cum mai sunt valorile..mi-e tare frica.Asistentele dar si dr zic ca s-a dezgalbenit mult,mie insa nu mi se pare sau mai bine zis mi-e frica sa mai sper.
Luni mergem sa ii scoata si atele-nu v-am zis dar l-a cusut cu ata rosie-si vreau sa ii faca iar un eco.
Sunt putin in dilema caci unii dr zic sa mergem la bucuresti,altii-chiar dr constantinescu de la fundeni,zice sa mai asteptam...Dumnezeu cu mila!

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Simo, de hernie l-au operat pe Micu? ca nu stiu...hai, ca o sa treaca toate si se face bine baiatul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Da,Oana,de hernie.Acum o saptamana stateam langa el,il tineam de manuta si ii mangaiam capul,ca nu aveam voie sa ii vorbesc ca sa nu se agite...asa as vrea sa mi se stearga din minte toate astea.Cred ca in ziua si in noaptea respectiva am imbatranit 10 ani...atata stres si nesiguranta nu am avut niciodata!Nu doresc nimanui sa treaca prin ce am trecut...
si Da ,sunt sigura ca Doamne-Doamne nu il lasa si il va face bine!!

mami de David, Sam si Siluan

"Exista un singur copil cel mai frumos din lume,si fiecare mama il are"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

si Da ,sunt sigura ca Doamne-Doamne nu il lasa si il va face bine!!

si o sa fie bine ,DD o sa aiba grija de Siluan si il va scapa cat mai repede de aceste probleme...doamne ajuta!!

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput