Laparoscopie 14

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Feteleeee, pe unde sunteti????
Mi-am luat o camasuta cu tot cu halat...cum a avut si Ellyshor...si acuma nu mai am nimica cu halatul asta...este frumos!!! Pe celalalt care ma face sa plang il aruuuunc!!!!!
Mi-am luat si doua pijamale, una cu o pisicutza si cu Tweety si inca una cu o girafa frumoasa!!!!
Dar nu am papuci!!!! Imi iau maine ca azi s-a grabit al meu si am plecat mai repede!!!! Ca daca conduceam si eu nu mai depindeam de el...Dar lasa ca o sa conduc eu....SPER!!!!
Fetele...voi nu ati avut si nu aveti emotii in ce priveste BIOPSIA...rezultatul acela care se da dupa 3 saptamani?????????????///
Ca eu cand ma gandesc mi-i se pune singur parul pe bigudiuri...
Aleeex, tie ti-au spus si dupa operatie ca sigur a fost chist dermoid??????? Ca poate a fost doar un chist simplu...
Te-a operat laparoscopic si nu ai avut drena????Bravo tie!Ai scapat!!!
Eu o sa am si ma tine cu ea 2 zile....
Si injectii in branula...antibiotic nu ti-a facut?????
Aleeex, scuze pt intrebari...dar mai am putin pana luni si sunt si eu cam turbata...
ELLYSHORU MEU...cum mai sunt gaurelele tale??? Se vindeca repede????
Jaguar...felinutza mea iubita...pe unde esti???
Fetele va pupic si va astept pe aici...Ma duc sa trag o pipa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Didi, te pupic!!!
Bine ai venit la noi!!!
Multumesc frumos pt incurajare!!!!
Eu cred ca le-am stresat rau pe fetele mele, dar ce sa fac...daca psihicul meu e prost!!!
Tu pt ce ai facut laparo??? Tot chist dermoid??? Sau altceva???
Si antibiotice pe vena prin branula nu ai facut????
Si calmantul l-ai cerut pt ca era o durere insuportabila, nu????? Si cand ti-i l-a bagat nu te-a usturat????
Pupici!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Aoleo, da tu esti agitata rau! Eu am facut pt chist endometriozic, curatat trompe, in general verificat daca e totul ok pt bebe. Ca eu vreau sa fac bebe si ma chinui de vreo 2 ani. Durerile n-au fost chiar asa insuportabile sa stii, cred ca eram mai mult speriata ca abi ma trezisem din anestezie. Iar dupa, acasa, m-am simtit chiar fff bine, ma dureau doar putin umerii, cica tot din cauza gazelor, dar in rest e mai mult teama asa sa nu se-ntample ceva. Dupa o saptamana eram la birou ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

A, la calmant n-am simtit nimic ca nu eram chiar treaza. Oricum ti-l face prin branula, da' incearca sa nu te mai agiti atata. Unde faci laparo?

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

La clinica particulara Gynecoland a dl. dr. Stoian care e singurul medic din Romania pe mana caruia ma las operata!!!
Am fost la 5 medici pana sa ajung la el si nici unul nu mi-a inspirat incredere!!!
Am fost si la renumitul spital particular Medlife si am fost dezamagita!!!
La Gynecoland te ajuta mult PSIHIC si stiu ca e un medic bun si conteaza mult!!!!
Acuma sa vedem cum va reactiona organismul meu...dar sunt sigura ca dl dr STOIA va face tot ce ii sta in putere sa fiu bine!!!!
Tu unde te-ai operat?????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Dl. dr. STOIAN am vrut sa scriu...
DIDI nu ai avut emotii pt BIOPSIE?????
Si chistul tau cat a fost de mare????
Pupici!!!!
FETELE MELE UNDE SUNT?????????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

ALEEEEX, ti-am pus si eu mai sus niste intrebari...SCUZA-MA!!!!
Dar mai e putin...
Astept!!!
Fetele mele unde or fii????
Ma duc la o pipa si vin inapoi!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Pt cine vrea sa vorbeasca si cu mine pe mes...
cheetah1977t@yahoo.com
Atentie! Dupa 1977 exista un t

Intrebare de baraj...Pe 26 IUNIE vine METALLICA in Bucuresti si vreau si eu la concert!!! Credeti ca pot merge??????
Mai e o luna pana atunci....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Eu am facut la Giulesti, am avut un chist de 3-4cm, nu mai stiu exact si n-am dosarul la indemana. N-am avut deloc emotii pt biopsie, ba chiar am luat rezultatul dupa vreo 3 luni. Poti merge la concert lnistita, ti-am zis ca eu m-am dus la birou dupa o sapt de la operatie, ba chiar m-am trezit alergand prin birou si m-am oprit: aoleo, eu sunt operata, deci n-aveam nimic. Ba chiar dr mi-a zis sa fac tot ce simt eu ca pot sa fac.

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leopard13 spune:

Didi, deci pot merge la concert???? URAAAAAA!!!!!
Ce bine ar fii sa fiu si eu bine dupa!!!! Si sa iasa analiza buna!!!!
Cred ca as fii SUPER HAPPY!!!!
Sa-mi vad si eu de viatza mea...ca nu mai pot!!!!
Acuma, nu mai pot decat sa sper din tot sufletul meu ca va fii bine!!!!
Doamne ajuta!!!!!
Dar, DIDI, totusi dureri trebuie sa fie...ca in puii mei te zgarie o pisica si te ustura dar sa te intepe pana la organe??????
Pupici multi!!!!

Mergi la inceput