FIV Dr. ALBU DRAGOS 4

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Buna fetele! E deja a doua oara cand scriu mesajul....sper ca de data asta sa se posteze!
Elenus, Lumi sa va traiasca finutii si sa fie sanatosi!
Mirelutza Felicitari! x2
Odata pentru cei doi bebei.....sa-mi dai si mie reteta!
Si a doua oara, te felicit ca ai renuntat la serviciul ala al tau care te termina psihic! Bebeii sunt mult mai importanti!
Va pupik pe toate si sa auzim de cat mai multe FIV-uri reusite!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

hopefull

nu mai puteam cu vita aia
nu stiu sa fie o reteta anume
ma tot gandesc la vb aia ¨atentie ce ti doresti¨
tot timpul mi am dorit gemeni

pupi fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Mire, pai vezi?? Daca mamica e hotarata, si bebeii sunt hotarati!
Cred ca atitudinea asta a ta te-a ajutat mult!
Si eu imi doresc gemeni.....de fapt m-am obisnuit cu ideea ca as putea avea gemeni sau tripleti inca din copilarie......bunica mea a nascut tripleti, si stii cum se spune.....ca se transmite la a doua generatie...bla, bla, bla.....Eu nu stiu daca chiar e asa dar m-am obisnuit cu ideea asta si acum chiar imi doresc gemeni.....pentru ca daca ar fi decat unul nu mai am ocazia sa-i fac un fratior sau surioara....aca ca vreau doi din prima!
Rica sper ca esti bine! Te pupik si astept sa revii cu forte noi!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Fete dragi pot spune ca sunt putin mai bine ptr ca nu mai am lacrimi sa plang si am si inceput sa mai maninc cate ceva ca nici de mancat nu am putut. Durerea este foarte mare nici nu o pot descrie si nici acum nu imi vine sa cred ca puiul meu nu mai este acolo.

Astazi am fost la Fundeni sa vedem ce-mi poate spune dna dr uscatescu. Maine ar tb sa ma vada. Acum sa vedem. Tare draguta a fost asistenta dansei mai ales dupa ce mi-a vazut dosarul. A tb sa il parcurga putin ptr a concluziona cateva idei ptr dna dr.

Eu va pup si va multumesc din suflet ca va ganditi la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

rica69

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

RICA imi pare rau...trebuie sa treci peste aceasta durere,, suntem alaturi de tine.....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Rica,
Trebuie sa te mobilizezi,sa incerci sa treci peste durere,sa mananci pt a avea putere sa lupti mai departe pt implinirea visului,acela de a fii mamica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Rica, te pup si iti urez multa sanatate si sa iti dea Dz un bebe cat de curand! Stiu ca ai avut un drum lung si ai trecut prin multe. Te admir si iti doresc sa ai puterea sa mergi mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

rica sunt alaturi de tine .....am o poza sa iti dau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Fetelor,cam putina activitate aici ,nu mai are nimeni nici o noutate,nici o veste buna?Maine cumnata mea se opereaza de hidroxalpinx la dr D Albu,sper din tot sufletul sa fie bine,sa nu apara complicatii,si sa isi revina repede din anestezie
Voi ce mai faceti,nu mai ziceti nimic,sau ati plecat deja in concedii?
Pupici

Mergi la inceput