FIV Dr. ALBU DRAGOS 4

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adipapazi

mirela, nu mai merg la serv decat 6 zile. apoi stau acasa.

nu as vrea sa ajung la serclaj.

nici eu nu am rezistat fara echo saptamanale.

felicitari pt inimioare! bravo, sa te menajezi.daca dormi mai mult, greturile dispar, scrie intr-o carte.

Adi +12


bravo tie
eu maine ma iau de vita aia de la birou sa mi faca contract ca apoi sa pot s o fortez sa mi reduca programul la 6 ore si in functie de cum ma simt ma hotarares daca intru in concediu maternal de risc
oricum pana la 7 seara nu mai stau la birou, ca nu vreau sa se intample ceva cu^puii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar



Mirelutule,saru-mana,sa dea DD.
Pe 10 iunie am prima vedere cu Albu,sa vad ce zice....de analizele mele.....de ale soatei(de infectiea lui cu ecoli,mai ales)

Rica, sa iti dea DD putere multa sa poti sa mergi mai departe


bafta o sa fie bine de data asta, trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

mirela FELICITARI. sarcina usoara si la termen.
si pe mine dupa ce i-am auzit inimioara mi-a zis sa vin la eco tot asa dupa o luna fix la dublu test. iar eu l-am intrebat foarte speriata. cum asa tarziu? si el mi-a raspuns razand:"e o sarcina normala deci trebuie sa ne comportam normal" eu deja imi faceam planuri la ce medic sa ma mai duc la eco peste cel putin o saptamana.
m-am vazut totusi si cu el ca am avut nenorocitelea alea de sangerari dar am mai facut eco si in alta parte asa doar pentru linistea mea. acuma de la ultima vizita din 11 mai am stat cuminte pana acum pe 11 iunie cand ne vedem la morfofetala dar nu va spun cata nerabdare am.
succes fetelor aflate in focuri


20+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Bravo Mirelus! Felicitari!!!!

8+
incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis

Bravo Mirelus! Felicitari!!!!

8+


sarumana si tie si lui anna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mairis spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

unde ati disparut???

am fost la eco si surpriza......bateau doua inimioare de mama mama
am ramas ca la dentist
puii sunt bine merci, sunt egali, stau unul langa altul, continuam cu acelasi tratament si ma asteapta la eco aboa pe 16 iulie la dublutest.....

pana atunci mai fac eco in alta parte ca doar nu pot sta eu fara sa stiu nik despre puiuti atata timp

azi mi a fost tare greata....trece

pupi fetelor in special lui rica




Hei hei hei, ce de inimioare la tine in burtik! Fericita si gravida sa ramai inca vreo 8 luni, sa ai puiuti sanatosi si frumosi!
Bravo! Ce ma bucur!!!!


Irina, +17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Mirela deci doi bebelasi ai....super veste!!!!!Ai mare grija de tine, da? asa cum iti tot repet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Bravo Mire,felicitari pt inimioarele tale pretioase
Ai grija maxima de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Acum cine urmeaza?Cine mai are programare la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monaramona spune:

dupa cum vezi mirela toate fetele te felicita..bravooo..si sa ai grija de puiutii din burtica ta
rica cum esti..esti mai bine?

Mergi la inceput