Puiuti de Randunici 2008 (413)-SANATATE, Siluan!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetele

Nici nu stiu ce sa va mai zic...ma simt asa...rupta de voi...nu mai stiu ce-ati facut, daca sunteti bine...
Sanatate Micului! nu mai stiu ce face :(

Lyvy, felicitari pt. baietel

Noi am fost in we la munte, a fost asa de relaxant! chiar daca ne-a plouat juma de sambata, a fost tare frumos!
Azi m-am tuns
La serviciu am treaba muuulta si nu am net...sunt obosita...dupa ce ajung acasa pregatesc cina, ieri am gatit si ciorba si prajituri pt. baieti...
Baieteii inca behaie amandoi, nu le mai trece, frate! deja la Vlad a trecut mai mult de-o luna, la gradi nici nu stiu de cand n-a mai fost
Stefanelu e un dulce, vorbeste toate alea, face propozitii, basculeaza de toate la greu, il striga pe Vlad=Lad sau Vladut= Lalutz Ii zice "te looog" si e dulce foc

Revin...sper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Acum am citit putin din capitolul trecut...fetelor, cum e Siluan?? nu pot sa cred ca a fost operat...micul de el


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, ai facut testul ala??? e sau nu e?

Cami, hihi, ma bucur ca l-ai vazut pe Vladut , o sa fie si saptamana viitoare, a filmat alt clip si mai e reclama si in ziar, in GSP



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

..sa respir si eu un pic, zic...
nicoleta eu aveam aslo 6-800 si in perioada dureri de incheieturi/oase de nu mai putea, ma salva mama saraca nu revulsin.. dr de atunci spuneau clar ca e deja inceput de reumatism, consecinta a amigdalitelor repetate si d-aia m-au terminat cu moldamin..acuma, vremurile s-au schimbat, sper sa fie mai simplu la voi.. migdalele si nucile i le dau de obicei intregi, de pe la un an si cateva luni, si nu s-a inecat niciodata.. plus ce mai pun in briose sau ceva.. laptele de migdale nu se gaseste aici, Sovi il facea, mie mi se pare mai complicat insa, si imi convine ca le mananca asa, naturale! ii dau, la portie, cam 5-7 migdale sau 2-3 nuci, sau combinate si-si,aproape zilnic.. sau cat vrea el, ca mananca des oricum si cred ca e suficient.. a, am uitat, papa si semnite de floarea soarelui, crude, le iau de la plafar!
tonic noi facem inghe de pe bucataras, asta,http://www.bucataras.ro/retete/1690/inghetata-cu-ciocolata.html, iese bestial, garantat! altfel, suntem ok, multam de intrebare ma indragostesc zilnic tot mai mult, daca se poate asta, de Muf, e tot mai istet, vorbaret, frumusel, dar pliiiin de personalitate! oare cu cine-o semana? iar despre meciul de handbal, nici nu-i spun sotului de aveai invitatii, ca-l omor.. a vrut sa mearga la meci, dar s-a razgandit cand a vazut cat costa cel mai ieftin bilet, de unde sigur nici nu se vedea cine stie ce..
ioana nu stiu ce sa zic de B^, dar eu nu as lua nimic fara sa intreb gineco.. n-am avut greturi, decat putin si suportabil..
lyvy felicitari!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vali, foarte frumoase pozee de a botez, sa va fie de bine E un duce Luca, cat poate sa semene cu Matei , dolofan si identic!! mi-a placut mult freza ta si lumanarica de botez si aperitivele , asteptam o poza si cu lasagna


Maaaiii, ce dulci sunt baietii mei Vlad se uita adineauri la desene si Stef s-a dus la el si l-a pupat si l-a imbratisat, iar Vlad s-a topit tot

Tonicutzo, am dat de intrebarea ta de noul job, e de fapt alta functie la alt departament, salariul acelasi , programul tot pe ture, dar mai putine ture dupa-masa si putin mai lejer...la inceput , oricum, nu prea am timp sa respir...activez contracte engross si cica e criza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

kitzy si doamne ajuta sa fie bine bb

lyvy felicitari pentru baietel...

bubu am mai facut un test si a fost tot negativ..maine merg la control gineco si vad ce-i...sanatate puiutilor si imi e tare dor de tine



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Zoze, merita sa ma risc cu un Magne B6? Oare o lua greata...ca daca nu...ce rost are? Bine, e bun, nu zic nu, dar mi-e sila de orice!
Anca, nu e contraindicat in sarcina Magne B6, ba e chiar indicat. La fel si B6 simplu...dar nu stiu eu exact cantitatea... am tot citit ca in strainatate multe gravide iau...

Acadelele alea le-as incerca, dar sigur nu gasesc pe-aici... Si homeopate la fel... Multumesc pt sfaturi... aruncati in mine cu o acadea, pls, sa o incerc

Ioana,David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Lyvy, pe fetita mea o va chema Iris, asa ca pune-i si tu la baiatul tau David Felicitari! Sa fie sanatos!

Ioana,David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ramo, si mieeeeeeeee Bafta la dr si hai cu II

Ioana, eu am luat cate 4 magneB6 pe zi, sunt indicate! si mai stiu ca mai luat vitamina E pt. greata...si umblam cu portocalele in mana pe strada cand ma lua greata

Fug la baita, noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aaa, si poze de la munte
http://www.facebook.com/album.php?aid=13519&id=100000694887697&l=5200eff78f



Mergi la inceput