BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Ella cum a fost la eco?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Nu am facut eco. Am facut estradiol + progesteron. Maine eco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor, am facut pregnilul, am intrat in linie dreapta. Joi la 8.30 am punctia. Sa-mi tineti pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Ella bravo fata draga, sa fie intr-un ceas bun si sa ai parte de finalul mult dorit si asteptat.
Normal ca tinem pumni stransi, stransi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Oh ella, a venit momentul. Doamne ajuta sa fie bine. Normal ca va suntem alaturi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Ady, Catalina multumesc de incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luca2008 spune:

Ella medicii sunt profi stiu ce fac , tu relaxeaza-te ( hihi cine vorbea). Sunt si eu aici cu pumnii stransi pentru voi. fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

katiya, ella, va asteptam cu vesti de la punctie.

katiya, cum a fost endometrul la monitorizare? Cat a fost ultimul estradiol? Am citit ca estradiolul mic poate afecta si endometrul ... Eu am avut ceva probleme cu endometrul la FIV-ul trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Fetelor multumesc mult pentru sustinere. Au fost 8 ovocite ok, unul era mai micut. Ma bucur foarte tare, pentru mine e un rezultat f bun. La primul fiv am avut unul singur. Dr D mi s-a parut optimist si m-a incurajat. Conteaza mult sa ai un medic cu experienta. Acum ma rog pentru puii mei. Trag un pui de somn ca merit,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

sufletel, katyia are maine punctia. Si va fi bine! Despre corelatia estradiol-endometru sincer nu stiu f multe. Tu cand incepi? In lotul acesta suntem 11 la ET.

Mergi la inceput