BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Ella incearca sa te odihnesti cat poti tu demult.
E f bine ca ai umor, te gadila puiul din burta!
Hai capul sus si lupta mai departe.

http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Ella, cred ca nu iti este foarte usor, ma bucur ca esti optimista si puternica, ceva ceva se intampla acolo in burtica , ajuta-l si tu pe bebe sa se cuibareasca mai bine ... stai cat mai linistita si gandeste pozitiv. Minuni exista, mai ales ca avem si un precedent ...

katiya, felicitari pentru valoarea buna!

Coco, bafta multa la productie si un endometru cat mai pufos!


Catalina, o buna prietena a mea a ramas cu o cutie de Menopur pe care vrea sa o ofere, expira in iulie 2010. Ma gandeam sa trecem pe prima pagina. Eu am incredere deplina si garantez ca medicamentele au fost pastrate in conditii optime, sub 25 grade. Daca cineva le doreste, ea le ofera cu mare drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Na ca ma bag si eu, Ella tin pumnii stransi de tot, de fapt i-am tinut toata perioada asta! Luni fa si tu o analiza de progest sa vezi cum e, si eu iti zic sa stergi lacrimile, si pt ca tot e wk sa stai cumintica doar in pat daca e sarcina se opreste sangerarea dar mult repaus si sa fie bine in continuare, sa creasca beta!
Si pe buze, pan' la urma pana nu vezi zero in fata ochilor e de bine!

Shery 33 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui katiya

Multumesc din suflet Catalina. Si eu va doresc numai bine.
Am din cand in cand dureri de parca acum vine menstra. E normal? Si sanii nu ma dor sunt doar usor plinuti.
Maine mai fac un beta si sper sa fie ok.

Iubita stai linistita,iti spun din proprie experienta,asa am patit si eu plus ca sanii erau chiar moi si nu ma dureau deloc...Imi aduc aminte ca am si plans de ciuda ca nu o sa reusesc si uite drtept dovada ca mi-am facut griji degeaba.Relax si ai sa vezi ca totul o sa fie bine
Doamne ajuta!

+30
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Draga Ela sunt alaturi de tine si iti tin pumnii!
Doamne ajuta!

+30
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camemar spune:

Buna, ma pregatesc si eu pt al 2 FIV la medlife in iulie asa ca daca oferta de menopur mai este valabila mie mi-ar prinde bine.
Multumesc!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna_83 spune:

Buna fetelor, tot in iunie acum sunt programata, de maine incep puregonul si..doamne ajuta! pana acum absolut toate analizele sunt f bune, si am fost incadrati la "cauze inexplicabile". sa speram ca o sa fie bine pt toata lumea! cine mai face acum in iunie? va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Citat:
citat din mesajul lui camemar

Buna, ma pregatesc si eu pt al 2 FIV la medlife in iulie asa ca daca oferta de menopur mai este valabila mie mi-ar prinde bine.
Multumesc!!!



Iti sugerez sa trimiti un PM la sufletel si sa ii spui cum poti fi contactata poti fi contactata.Fiind inca sub moderare nu poti sa primesti PM-uri.
Succes



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Citat:
citat din mesajul lui inna_83

Buna fetelor, tot in iunie acum sunt programata, de maine incep puregonul si..doamne ajuta! pana acum absolut toate analizele sunt f bune, si am fost incadrati la "cauze inexplicabile". sa speram ca o sa fie bine pt toata lumea! cine mai face acum in iunie? va pup!


Bravo inna , sa fie intr-un ceas bun. Daca ne spui cateva lucruri despre tine te putem trece in lista aspirantelor noastre. Si mai tarziu a gravidutzelor.
Si nu esti singura , le ai alturi pe sufletel si cocolyso. Si pe noi sprijin moral.
Bafta multa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna_83 spune:

multumesc mult! am nevoie de tot sprijinul posibil... ma bucur ca nu sunt singura.. sper sa reusim toate trei si peste putin timp sa fim pe lista gravidutelor! noi suntem la prma incercare, speram si ultima.. am ajuns la biogenesis tot datorita voua, asa am aflat de ei. va sunt datoare vanduta!

Mergi la inceput