BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Coco si mie mi-a venit in ziua urmatoare intreruperii Yasmine.
Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307



Catalina


Cata, am retinut cazul pt ca la FIV-ul trecut am avut o evolutie asemanatoare, numai ca la mine s-a finalizat intr-un mod nefericit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Coco, nici eu nu am semne de menstruatie. Dar poate veni si maine, si incepem stimularea a 2-a de de CM. Nu cred ca vor fi probleme. In plus, eu am luat ultima pilula luni, deci am sanse sa imi vina si mai tarziu. Si eu il astept astazi, dar nu ma supar daca vine si maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cocolyso

Ce fac fetele azi?

Ce fac burticile?

Spuneti-mi si mie va rog, la cate zile de la ultima pastila Yasmin a aparut menstruatia?

Eu de duminica si inca nu am cm.....ma enerveaza ca pe 05 tb sa incep stimularea si imi e teama ca afecteaza ca nu vine cm.

Laura imi spusese ca in 2 zile vine si cam in ziua 3 incepe stimularea, eu acum ce naiba fac?

Oricum maine merg la eco, vedem ce spun.



http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Eu iti spun sa stai linistita,la fel am patit si eu ma asteptam sa-mi vina a doaua zi si pauza.....mi-a venit in a patra zi,exact cu o zi inainte de a incepe stimularea.Asa ca nu te necaji depinde de organismul fiecareia.Pupici si mult succes!!!

+30
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Salutare fetelor!
Fetelor va felicit si eu pt beta si sunt sigura ca bebe este deja cuibarit la voi in burtica.Nu va stresati ca nu ii face bine lui bebe,ganditi pozitiv si o sa vedeti ce bine va simtiti.Stati cat se poate de mult in pat macar prima saptamana.
Va pupik pe toate si va tin pumnii in continuare



+30
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Buna, fetelor!

Ma scuzati ca dau buzna asa, insa vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu o informatie daca se poate. Stiti cumva daca dr. Diakoumakos acorda consultatii si in Salonic (Grecia) sau chiar Atena? Va multumesc frumos si va doresc mult succes!


Theodora 36+ Stelios
AMR 4 saptamani

BEBE STELIOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Da, la Mitera, in Atena. Mai multe nu stiu, Catalina e pacienta lor in Grecia. Noi suntem aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Multumesc mult fetelor pt raspunsuri, imi e mai bine acum.

Imi era teama ca influenteaza stimularea, dar daca Pysypisi la tine a fost la fel (acum sa sper ca imi vine maine, pt ca pe 5 tb sa incep stimularea), atunci sa dea Dumnezeu sa avem si noi la semnatura !

De abia astept sa merg maine la clinica.

Ella, Katyia sa fiti cuminti, la caldurica cu bebe,

Va pe toate fara deosebire.

http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theophillina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella28

Da, la Mitera, in Atena. Mai multe nu stiu, Catalina e pacienta lor in Grecia. Noi suntem aici


Multumesc mult pentru raspuns. Poate vede si Catalina mesajul si imi spune ea mai multe.


Theodora 36+ Stelios
AMR 4 saptamani

BEBE STELIOS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiya spune:

Beta HCG 2 = 59,8.
Va pup .

Mergi la inceput