BIOGENESIS FERTILITY CENTER(16)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui katiya

Fetelor ce ma fac ? Astazi sunt ziua 9 de la ET (facut la 48 h) si utrogestanul meu a curs cu ceva roz - rosu. Am sunat si la clinica si au zis ca e posibil de la aspenter sau de la utrogestan. Burtica o simt ca la cm . De data asta se pare ca nu apuc sa fac nici macar testul.

Stai linistita iubita si eu am patit la fel ba mai mult in ziua in care am fost sa fac beta si dupa ce mi-a spus ca este pozitiv...cand am ajuns acasa am gasit o pata cam cat o cireasa de culoare rosu inchis.Si apoi am sunat si mi-au spus sa stau linistita in pat.Iar dupa ce am repetat beta mi-au spus ca acele pete erau de la embrionii care nu s-au prins.(eu am avut 4)Asa ca stai linistita ca totul o sa fie bine.Pupici si iti pumnii in continuare!


Salutare tuturor fetelor!!!
Mult succes si va astept pe toate cu beta mare!!!

+30
DUMNEZEU MI-A INDEPLINIT VISUL!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Katiya?
Ella?
Catalina?
Sufletel?

Unde sunteti?

http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Pup dragele. Eu sunt aici dar nu spun prea multe. Doar tin pumnii stransi sa fie bine.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

si eu raspund la apel prezent, dar nu am noutati, decat ca ma injectez la 04.30 cu diphe ... cam devreme nu? dar orice sacrificiu merita, inclusiv trezitul in noapte. Am stabilit ora astfel incat sa nu mai fac injectiile pe tren sau in microbuz in drumul spre bucuresti. Mai ales cu temperaturile astea de vara ...

Ella, katiya, ne rugam pentru voi sa fie bine ...

Ella, sotul tau s-a operat de varicocel? Unde, cu cine, in cat timp s-au vazut rezultatele (cred ca au fost rezultate, pt ca ai facut inseminari dupa), v-a fost indicata operatia? varicocelul era avansat, sau in stadiu incipient? Sotul tau a mai luat vitamine sau altceva pt imbunatatirea spermogramei?

Coco, ina, la ce ora sunteti programate pt eco, vineri? Eu ajung in jur de 08-08.30.

Coco, nu avem istoricul tau pe prima pagina, inteleg ca ai mai trecut prin experienta FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Aici sunt si eu maine fac testul. Am senzatie de CM dar tot sper ca maine se va intampla o minune... m-au ajutat si exemplele si incurajarile voastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sufletel_80 spune:

Ella, sunt convinsa ca fiecare dintre noi are nevoie de incurajari, cine ar putea intelege mai bine trairile si temerile noastre? nimeni, nici parintii, nici prietenii cei mai apropiati, nici fratii sau surorile .... decat cineva care a trait aceasta experienta a FIV-ului.

Si mai cred ca sunt fete care nu au curaj sa scrie. La fiv-ul trecut am trait singura in disperare alternata cu speranta si nu a fost usor. Sper ca de data asta, cu spijinul vostru, sa fie mult mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Sufletel, sotul meu a facut operatie la CMU cu dr Cauni. Nu stiu ce sa zic de rezultate. Nu ti le garanteaza nimeni , oricum astepti sa vezi ce se intampla 1 an dupa operatie. La noi au fost ceva modificari , numarul a crescut considerabil. Dar ...tot la FIV am ajuns. Deci nu stiu ce sa zic de calitatea lor.
Bafta la injectat!

Sotul a luat Spemotrend & Multi Maca. Era un varicocel destul de urat, venele nu erau mari (gr 3 parca) dar erau 2 vene.

va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Buna fete dragi
Ella si Katya va tin pumni stransi pt maine fetelor, sa veniti cu cele mai bune vesti...
Coco si Sufletel intrati si voi in linie dreapta in curand, multa bafta si voi
Catalina pup fata draga
Goggy pupic mamica de fetita fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Ella maine te asteptam cu ++++++
Katiya si pe tine la fel!


http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Adriana, te pup

Si io tin pumnii pentru maine...

16+ cu

Mergi la inceput