HAIDETI SA PROTESTAM SI NOI!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Citat:
citat din mesajul lui elara

In concluzie, propunerea ultima este :

TOATA LUMEA LA PALATUL VICTORIA, MAINE, JOI, 13 MAI, LA ORA 12.


Desprecopii, voi lua legatura cu fetele de pe celalalt site is le voi ruga sa ne numeasca si ele pe noi pe site-ul lor.



am vb eu si astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia0807

Fetelor din Buzau,mamici,haideti sa facem si noi ceva!
mai e cinevape aici din Buzau?sa ne inatalnim si noi.Nu se poate sa fim bataia de joc a acestor nesimtiti !

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia



ia niste adrese din acel document facut pe google si trimite mail-uri.
sau vezi daca exista un subforum pentru cei din buzau. cauta dupa ora 16.00 subiectele ce au in titlu cuv cheie "buzau"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

vin si eu fetelor!!!!!!

intrebare:

are cineva o macheta? slogan?

'Lasati copiilor dreptul de a-si trai copilaria'

'Ajutooooor! Ramanem fara case, nu mai avem cum sa ne crestem copiii'

'nu vrem pomeni, ci doar un drept castigat'

'cat suflet sa ai sa iei din banii copiilor si ai batranilor pentru a acoperi gauri bugetare datorate proastei guvernari?'


..astea mi-au venit in cap pe moment

nu stiu daca sa facem referire la basescu, boc bla bla...toti sunt intr-o oala...mi-e si sila sa le rostesc/scriu numele

stiu o tipografie care ar putea sa ni le faca....
(poate sa platim doar materialele..vb acum la tel)

hai sa picamde acord la cateva mesaje.....

idei idei cu impact
:( parca am o ceata pe creier


Alinuk
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


www.asociatiamame.com/ro/evenimente/evenimente-actuale/un-zambet-pentru-sanatate.html" target="_blank">
"Zambetul copilului tau iti aduce bucurie in fiecare zi.
Acum, zambetul lui poate salva vietile altor copii"


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

CADOU DE 1 IUNIE???

ROMANIA NU SE NASTE, ROMANIA MOARE!!! (asta ca sa sustinem tinutele de doliu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

mai fetelor ma apuca plansul cand citesc sloganurile astea

Elara, chiar ca Romania moare!

_
ANCA mamica fericita de SABINA IOANA (03.11.2009)
Fulgusorul meu iubit

The virtue of true love is not by finding the perfect person but loving the imperfect person perfectly !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirunam

Citat:
citat din mesajul lui elara

Nu, e doar proeict si inca undeva in Vrancea. .




Este o varianta neoficiala a Ordonantei pe care ar urma sa o adopte. Nu este proiect in Vrancea, nici nu exista asa ceva.

Din pacate avand in vedere ca nu provine din surse oficiale nu este nimic sigur. Totusi nu cred ca s-ar apuca cineva sa readteze asa ceva de dragul scandalului.

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 14 +


Pai asta spuneam si eu. In articol se precizeaza clar ca e doar ca e "un proiect de Ordonanta de Urgenta publicat pe blogul sau de judecatorul Adrian Neacsu, presedintele Tribunalului Vrancea."

Un proiect de ordonanta e tot o varianta neoficiala pana nu are niste semnaturi de la cei cu competenta sa o semneze (ministrul muncii, cativa deputati). Si nici atunci nu e nimic sigur pana nu o semneaza primul ministru si nu apare in MOnitorul Oficial.
Eu nu am un blog, dar un proiect ed ordonanta pot faces i eu oricand. Sunt jurist, lucrez de 6 ani intr-un minister (pana sa intru in CIC) si am facut destule pana acum (proeicte de diverse acte normative, modificatoare sau nu, e drept ca cele complexe nu le-am facut de una singura).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:

Citat:
citat din mesajul lui elara

Citat:
citat din mesajul lui mirunam

Citat:
citat din mesajul lui elara

Nu, e doar proeict si inca undeva in Vrancea. .




Este o varianta neoficiala a Ordonantei pe care ar urma sa o adopte. Nu este proiect in Vrancea, nici nu exista asa ceva.

Din pacate avand in vedere ca nu provine din surse oficiale nu este nimic sigur. Totusi nu cred ca s-ar apuca cineva sa readteze asa ceva de dragul scandalului.

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 14 +


Pai asta spuneam si eu. In articol se precizeaza clar ca e doar ca e "un proiect de Ordonanta de Urgenta publicat pe blogul sau de judecatorul Adrian Neacsu, presedintele Tribunalului Vrancea."

Un proiect de ordonanta e tot o varianta neoficiala pana nu are niste semnaturi de la cei cu competenta sa o semneze (ministrul muncii, cativa deputati). Si nici atunci nu e nimic sigur pana nu o semneaza primul ministru si nu apare in MOnitorul Oficial.
Eu nu am un blog, dar un proiect ed ordonanta pot faces i eu oricand. Sunt jurist, lucrez de 6 ani intr-un minister (pana sa intru in CIC) si am facut destule pana acum (proeicte de diverse acte normative, modificatoare sau nu, e drept ca cele complexe nu le-am facut de una singura).


Eu inteleg ca nu este proiectul lui persoanl ci o schita de proiect ce provine de la cineva din Guvern si caruia nu i se poate da numele. De altfel documentul este scanat si subliniat.

Oricum ar fi definitiv nu este, aici suntem de acord Vroiam doar sa sublinez ca nu e ceva local.



MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 14 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

elara, e adevarat ca daca maine ne strangem pana la 200 de mamici nu suportam amenzi etc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor va sustin si eu, am un baietel de 1 ani si 3 luni si tocmai am aflat ca sunt insarcinata, ce sa fac SA RAD SAU SA PLANG.

Drag Guvern, ma duc sa fac un AVORT, sau ajut la cresterea natalitatii????Cu banii astia nu pot creste 2 copii

Mami puiutului Vlad Mihai si bebe mic de 4+

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Miruna, eu nu am citit articolul. De cum am vazut ca e publicat pe blogul personal de cineva din Vrancea, fie el si presedinte de tribunal...am si inchis.

Mergi la inceput